Rubén Neves, Al Hilal'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rubén Neves, Al Hilal'da

FIFA dünyanın en kirli oluşumlarından biri.

Sırf Katar 2022 Dünya Kupası için Allah bilir ne kadar rüşvet almışlardır. Çıkar kokusu 1-2 seneye.
adamların başkenti dışında ülkede düzenlenen bütün iller köy ve köyden bozma ama adamlar bunu görmezden gelip koskoca dünya kupasını düzenlettirdiler

bir de güzelleme yapıyorlar bu dünyada güvenilecek kurum sayısı yok gibi bişey artık

Mucize olup FIFA bunlara Dünya Kupasini vermezse böyle devam edecekler mi acaba? Yoksa ilk firsatta oyunculari hadi yallah geri Avrupaya mi diyecekler?

avrupa takımlarını bir güzel fonluyorlar işte kim niye itiraz etsin ki ?
Bende bu şekilde düşünüyorum... Birçok büyük kulüp batağın eşiğinde. Futbola dışarıdan para aktarıyorlar bu sayede. Ffp i delmenin bir yolunu buldu kulüpler. Ben çok ciddiyim boeyi Sergio yu falan satacaksak şunlara satalım da mali yapıyı düzeltelim. Bizden gittikten sonra nerede oynarlarsa oynasınlar bana ne... Zaten 2 3 seneye kadar bu furya da biter nasıl ki Çin'de bittiyse... Bu arada biz kırpabilirmiyiz bunu düşünmek lazım.

Bu Araplara biz de çakalım.
Oliviera profil olarak tam uyuyor.
Uzun yıllar Avrupa'da oynamış son kontratında bir voley vuracak adam.
25 kağıt bonservis 25 kağıt maaşa olur bu iş.

Üst Alt