Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi

Cevap: Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi

8 Milyon tartismasi oncelerden cok yapildi. Kabul edilir. 8 milyon ile cok onemli bir transfer daha yaparsin bu takima.

Yabancı sınırı kalkmadan gitsin demiyorum bu geceden sonra. Türk oyuncu varmış gibi Servet ayarında, gitsin kalsın diyemiyorum o yüzden. Ali Turan var ama bu seferde Servet'i gönderiyoruz o halde 1 adam daha lazım malum E.Aşık-g.Zan. 3 kulvar bu yedeklerle gitmez.

Servet gidiyor mu?

kafile_servet.jpg

Servet Çetin'in menajeri Mithat Halis, Kasımpaşa maçını Üstünel ve Sezgin'le izledi. Üçlünün Kazan'ın teklifini görüştüğü belirtildi.

Devamını oku...

Cevap: Servet gidiyor mu?

Bana kesin gidecek gibi geliyor.Ama bu ayrılık sene sonu olsa daha iyi olurdu.

bu transfer gerçekleşirse, rubin kazan forması almayan şerefsizdir.

Dogru Habe4rse Galatasaray Serveti versin bide üstüne Tesekür Plaketi versin böyle bir Futbolcuya bukadar Para verdikleri icin...

10mil. evro versinler,serveti alsinlar!

Ali turan geliyor sezon sonu!

bence de artık yavaş yavaş oyuncularımızı avrupaya yollamaliyiz..Kazan pek fazla bilinen bir kulüp değil belki ama belki Servet ilk adımı atmış olur..Servetten sonra Arda,Emre.... Bu furyaya katılan oyuncularımız çok olacaktır..

2 sezondur gidiyor zaten rubin'e gitse uyum sorunu felan olmaz hasan gökdeniz fatih birde serveti kat tamamdır :D

Riskli transfer. Sakatlık halinde bizi şampiyonluktan edebilir. Bence şimdi 8 e satılmasındansa sezon sonu 6 ya verelim daha iyi.

Üst Alt