Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi

Cevap: Servet gidiyor mu?

Orasi Tataristan,Rusya deyil!!

Bu Braziliyalar ,hakikaten salak :D :D

Tataristan da sonucda malesef Rusya'ya bagli. :)

Bence salak degil, kendine guvenen ve gelistiren bence Azerbaycan liginden de diger Avrupa liglerine gidebilir. Mesela, yerli oyuncu Vagif Cavadov yarim yillik performansla devre arasi Twente'ye transfer oldu.

Azeri kardeslerimiz alt yapilarina onem vermeli ve TR hocalar almali!Sadece oyle futbollari ilerler!

Azeri kardeslerimiz alt yapilarina onem vermeli ve TR hocalar almali!Sadece oyle futbollari ilerler!

Diyorsun da vermiyolar ki onem. Hazar takimi Avrupa'dan hica getirmisti. Adam cildirdi. Diyor ki, "Cocuklarin velileri gelip bana benim oglum niye su mevkide oynamiyor diyor. Takimda yeteneksiz oyunculari kadrodan atmak istedim ama, engel oldular. Yonetim de birak dursunlar diyor." Boyle ilerlemez bence Azerbaycan futbolu. Ama Insallah bir seyler yapariz. Neyse asil konuya donelim.

Diyorsun da vermiyolar ki onem. Hazar takimi Avrupa'dan hica getirmisti. Adam cildirdi. Diyor ki, "Cocuklarin velileri gelip bana benim oglum niye su mevkide oynamiyor diyor. Takimda yeteneksiz oyunculari kadrodan atmak istedim ama, engel oldular. Yonetim de birak dursunlar diyor." Boyle ilerlemez bence Azerbaycan futbolu. Ama Insallah bir seyler yapariz. Neyse asil konuya donelim.

Evet,kardes!!Bence azeri kuluplarda para var,neden turk futbolcular transfer etmiyorla? Kalkinma oaradan baslar bence!

Rubin iyi politika guduyor ,turkiyeden futbolcu almaklan!!

Seyirci soydaslarini gordunen,daha sariliyor takimina~!

Evet,kardes!!Bence azeri kuluplarda para var,neden turk futbolcular transfer etmiyorla? Kalkinma oaradan baslar bence!

Rubin iyi politika guduyor ,turkiyeden futbolcu almaklan!!

Seyirci soydaslarini gordunen,daha sariliyor takimina~!

Almaga calisiyorlar da, su an icin sans eseri kaliteliler geliyor. Turk futbolcular da transfer ediyorlar. Mesela, Fatih Sonkaya, Suat Usta, Ali Cansun, Devran Ayhan, Oktay Derelioglu gibi oyuncular ligde oynadi ya da oynuyor. Bulent Korkmaz takiminda da Turk oyuncular olmali. Ama su an icin verimli degiller. Bu yil Avrupa'da kipirdanma olur gibi oldu ama hepsi gruplara cikmaya bir tur kala elendi. Insallah zamanla olur. 4 yil once futbola para akitilmaga ilk baslandigi zaman tam komediydi. Adamin biri gidip Afrika'dan futbolcu oldugu supheli adamlari topluyor ve kuluplere iyi fiyatlara satiyordu. Kulup de biraz sonra ise yaramadigini gorup oyunculari kadro disi ediyordu. Kadro disi olan oyuncular da dugun salonlarinda garson falan gibi islerde calisiyorlardi. :D Simdi durum biraz duzelir gibi oldu. Hic degilse kendi milli takimlarinda oynamis oyunculari transfer ede biliyor kulupler. Neyse...

emre gungor sakatlanirsa nanayi yeriz sampiyonluk yarisinda boyle bi avantaj yakalamisken serveti satip risk almamaliyiz bence

Satılsın diyenler, geçen seneki Meira olayını ve sonrasında Hamburg maçında yaşadıklarımızı düşünsünüp tekrar yorum yapsınlar.

valla 8 m. euor veriliyosa şu anda 2 dk durdurmanın manası yok. stoperde neill var gökhan geliyo, emre güngör topal balta emre aşık daha sayıyımı arkadaşlar. bunların hepsi stoper oynayabiliyor.bence sıkıntı olmaz

satılmaması için hiç bir engel yok stoper bolluğu var, avrupada yokuz, geçen sene hamburg a yenilmemizin en büyük sebebi 60 dan sonra oyundan düşmemizdi kondisyonsuzduk bütün yıl ;)

Altay'ın Musa için yaptığı anlaşma gibi biz de Servet için yapabiliriz. Sene sonu için anlaşılabilir. Bu arada Servet'i 5 Milyon'a da satsak çok iyi bir para.Hele 8 milyon,, Oufff:D

En az 8 e falan gidebilir ama ben şunu merak ediyorum.Servet Avrupada oynamak istiyorum diyor.Sezon başında gidiyorduda ama yabancı dil bilmediği için transfer etmediler.Acaba en azından bir İngilizce öğrendi mi?En azından bir İngilizce öğrenmeyen bence avrupada oynamak istiyorum demesin.

Üst Alt