# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Nistelrooy %80 Galatasaray’da!

Vallahi acayip sevindim inşallah hevesim kursagımda kalmaz.

Aurelio

Nistelrooy

Franco

Birde stoper dogu blogu dedigi ukrayna rusya otaraflar herhalde belkide abimin adamını alılar gueye ulan takıma bakk beee;)

Yazıyı okuduğumda çok heycanlandım gerçekten :D:D

Ne kadar doğrudur bilinmez ama doğruluk payı %5 bile olsa Yönetim güzel bir politika izliyor demektir bence

Van Nistelrooy'un ölüsü oynar Türkiye'de! Van Nistelrooy, Baros, Kewell, Arda, Lincoln, Mehmet Topal, defansta kale gibi Servet, kaleyede tecrübeli bir isim gelirse Leo Franco gibi bu takımı kimse tutamaz.Durdurmak için stadın ışıklarını söndürmeleri gerekir.Baros, Lincoln, Nistelrooy 3'lüsü rakipi ne hale getirir hayal etmesi bile güzel hangisini tutacağını şaşırırlar.Başlarına iyi bir hoca lazım ama bu kesinlikle Bülent Korkmaz değil!Bu yükü kaldırması imkansız.Rijkaard gelir mi bilemem ama herhangibir hoca olsun taktik bilsin, oyun okusun, takımı bir arada tutmayı, savaşmayı da teknik futbol oynatmayı da bilsin.

Önemli not Real Madrid'in sportif sorumlusu Mijatovic Adnan Polat'ın yakın dostudur.

Haber yalan olabilir ama bir olay anlatayım.

Aziz Üstel Lincoln gelmeden 5-6 ay önce Galatasaray Lincoln ile görüşüyor büyük ihtimal gelecek demişti.Ömer Çavuşoğlu alaycı bir şekilde gülerek "Galatasaray ancak Abraham Lincoln'le görüşür" demişti millet gülmekten yere yatmıştı.Üstel kızmıştı gelince görürsün Ömer'im demişti.Geldiğinde morarmıştı tabi müthiş üzülmüştü.

Eğer bu transfer olursa ARTIK YETER BAŞKAN Aziz Yıldırım ve tüm fenerlileri hırsından, kıskançlığından öldüreceksin :D

Van Nistelrooy'un ölüsü oynar Türkiye'de! Van Nistelrooy, Baros, Kewell, Arda, Lincoln, Mehmet Topal, defansta kale gibi Servet, kaleyede tecrübeli bir isim gelirse Leo Franco gibi bu takımı kimse tutamaz.Durdurmak için stadın ışıklarını söndürmeleri gerekir.Baros, Lincoln, Nistelrooy 3'lüsü rakipi ne hale getirir hayal etmesi bile güzel hangisini tutacağını şaşırırlar.Başlarına iyi bir hoca lazım ama bu kesinlikle Bülent Korkmaz değil!Bu yükü kaldırması imkansız.Rijkaard gelir mi bilemem ama herhangibir hoca olsun taktik bilsin, oyun okusun, takımı bir arada tutmayı, savaşmayı da teknik futbol oynatmayı da bilsin.

Önemli not Real Madrid'in sportif sorumlusu Mijatovic Adnan Polat'ın yakın dostudur.

Haber yalan olabilir ama bir olay anlatayım.

Aziz Üstel Lincoln gelmeden 5-6 ay önce Galatasaray Lincoln ile görüşüyor büyük ihtimal gelecek demişti.Ömer Çavuşoğlu alaycı bir şekilde gülerek "Galatasaray ancak Abraham Lincoln'le görüşür" demişti millet gülmekten yere yatmıştı.Üstel kızmıştı gelince görürsün Ömer'im demişti.Geldiğinde morarmıştı tabi müthiş üzülmüştü.

Eğer bu transfer olursa ARTIK YETER BAŞKAN Aziz Yıldırım ve tüm fenerlileri hırsından, kıskançlığından öldüreceksin :D

Çift forvetin olması Lincol'ün olmaması demek

Ben çift forvet arkalarına oyun kurucu diye düşünmüştüm.İyide Nistelrooy forvet oyun kurucu değil ki :confused:

Baros--Nistelrooy

-----Lincoln-----

gibi...

kevgir oluruz bu yapıyla.

bu arada yıllık olarak 8.5 milyon $ kazanıyor şuanda Van Nistelrooy ve sakat geçirdiği sezonun akabinde 33 yaşında olarak bize gelmiş olacak.

Çift forvet oynayacaksan 10 numara tabirinde oyuncuya gerek yok klasik 4-4-2 oynarsın Arda zaten oyun kurucu gibi oynuyor!

Benim PSV Eindhoven'dan beri hayran olduğum bir santrafor.98-99 sezonuydu.Daha o zamanlar pek tanınmıyordu Hollanda Liginde 35 golle kral olmuştu.Sonra Manchester Untied'da özellikle ilk yıllarda süper bir performansı vardı.Geleceğini zannetmiyorum ama gelirse GS tarihinin en büyük transferi olur.Hatta Türk futbol tarihinin

Yıllık o kadar veremeyiz ama bu haliyle o kadar para talep eder mi bilmiyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt