# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Nistelrooy %80 Galatasaray’da!

Koskocaman bir OHA!

Aziz Ustel yalan soylerse varya, Istanbul'a gidip onun..... :D

Insallah diyorum! Ruud van Nistelrooij!

Aziz Üstel boş konuşmaz bu transferin gerçekleşmesinde ki tek engel Ruud'un yıllık maliyeti olur,onu cüzi bir miktara ikna edebilirsek ki imkansız gibi,bu transfer gerçekleşir belkide bu bir taktiktir,Ruud'u medyaya atıp başka büyük bir golcünün işini bitirebiliriz bilemiyorum beklemek gerek...

Ronaldo (Gerçek olan),Drogba,Jardel,Eto'o,Nistelrooy gibi isimler gerçek forvetlerdir ve takımda yöneticilik yapmıs birisi yazıyor

Parasızlıktan dolayı Meira'yı sezon ortasında üstelik de stoper krizi varken satan yönetim mi Van Nistelrooy'u getirecek.Biraz fazla hayalcilik.Anca Arda'yı 25-30 Milyon Euro'ya satarlarsa böyle bir transfer olabilir

Bence de Deniz Özer e katılıyorum..Şu konu da boşa zaman kaybetmeyin deli'nin biri kuyuya taş atıyor 40 akıllı konuya girip yorum yazıor :D :D

Arkadaşlar bence hiç gerek yok böle futbolcular takımın dengesini bozar..Baros Kewell Lincoln ideal tipte futbolcularımız RVNistelrooy en az 5 m dolar ister senede.. gelde Arda ya Ve diğerlerine anlat durumu..bence boşa hayal 3 m dolar bile istese senelik yönetim almaz.

La ne içtiniz siz :)

Ruud'dan bahsettiginizi tekrar hatırlatırım :D Belli ki bunu söyleyenler Aziz Üstel'i yemişler ...

Külübü iflasmı ettireceksiniz

Aziz Üstel'in açıklamasındaki bir bölüm garibime gitti. Aslantepe 2010-2011 sezonunda açılacak. Önümüzdeki yıl da Ali Sami Yen'deyiz. Bu haziran ayında açılmasına 1,5 yıl kalacak olan Aslantepe'nin VIP, loca vs'lerinin satılması ne kadar mümkün orası muamma. Ayrıca önümüzdeki sezonu tamamen Ali Sami Yen'de oynayacağımız dün açıklandı. O yüzden localardan vs alınacak paralara daha çok var. Hal böyleyken haziranda bomba transferler yapıp localara talep yükseltilecek denmesi garibime gitti.

Ayrıca yıllık 8,1 dolar mı alıyor euro mu? Hep 8,1$ yazılmış da. Yok eğer 8,1 milyon dolar ise hiçbir şey değil. Ne de olsa 4-4,25 milyon euro ediyor. Bu Lincoln'e 3,5 milyon euro veren gol makinesi Ruud'a hayli hayli verir.

Bana söz konusu açıklamalar mantıklı gelmedi. Uymayan noktalar var.

Gollerini tekrar tekrar izledim.Bu adam bizim lige fazla.Gelirse çok büyük olya olur.

Aziz Üstel'in açıklamasındaki bir bölüm garibime gitti. Aslantepe 2010-2011 sezonunda açılacak. Önümüzdeki yıl da Ali Sami Yen'deyiz. Bu haziran ayında açılmasına 1,5 yıl kalacak olan Aslantepe'nin VIP, loca vs'lerinin satılması ne kadar mümkün orası muamma. Ayrıca önümüzdeki sezonu tamamen Ali Sami Yen'de oynayacağımız dün açıklandı. O yüzden localardan vs alınacak paralara daha çok var. Hal böyleyken haziranda bomba transferler yapıp localara talep yükseltilecek denmesi garibime gitti.

Ayrıca yıllık 8,1 dolar mı alıyor euro mu? Hep 8,1$ yazılmış da. Yok eğer 8,1 milyon dolar ise hiçbir şey değil. Ne de olsa 4-4,25 milyon euro ediyor. Bu Lincoln'e 3,5 milyon euro veren gol makinesi Ruud'a hayli hayli verir.

Bana söz konusu açıklamalar mantıklı gelmedi. Uymayan noktalar var.

Abi yanlışın var dolar 1.5(küsür) 8.1 milyon dolar 12 milyon filan ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt