Rüyalar Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüyalar Başlığı

beynini dinlendirip uyuman lazim. Beynin yorgunsa gordugun ruyayi hatirlayamazsin. Dinlenmis olarak uyanip sonra tekrar uyursan mutlaka hatirlarsin. Astral seyahat yapanlar bu sekilde yapiyolar

Bende bu gece gordum ruya, maci 2-3 kazanip ceyrek finale cikmistik

Çok okuyorum her gün, gazete, rapor, kitap, internet.. Dediğin gibi ola bilir ciddiden yorulma konusunda. Bide genelikle az uyuyorum.

Dediğini not aldım hocam saol

Ben 1-2 sene önce bizim takımı evin önünde antrenman yaparken görmüştüm :D

Yektayı bize çağırıp sucuk ekmek yiyoduk beraber :D

Skorla ilgili sadece 1 rüyamı hatırlıyorum o da tutmuştu zaten çok kar yağan bi Antalya maçı vardı içeride 1-1 bitmişti teleteksten bakıyodum skora :D

Dün gece gördüm.Öyle çok fazla maçla ilgili rüya görmem ben çok nadirdir.

70.dk larda skor 1-1 ve etkili oynuyorduk.Ama seyirci baskısı ve aptal bir hatayla ivanoviç golü attı.Baskımızı devam ettirmk istedik ama 3.golüde yedik maalesef ve 3-1 ile elendik :(

geçen sene kadıköyde fenere yenildikten sonra rüyalandım gs formasıyla kadıköydeki maça çıkıyordum 6-2 koyuyorduk 2 gol 1 asist yapıyordum maç bittikten sonra barosa biran önce eve gidelim erman toroğlu ne yorum yapacak acaba benimle ilgili diyordum

En garip rüyalarimdan biri budur @Emrah Yıldırım :D

Arabadayiz annemlerle benim okulun mezuniyet balosuna ya da mezuniyet kutlamasina, hadi iste neyse ona gidiyoruz. Arabayi ben kullaniyorum. Nedense birinci vites girmiyor, hep arabayi zorlaya zorlaya ikinci vites de yola devam ettiriyorum mecburen.

Sonra gidiyoruz,gidiyoruz, bir süre sonra o balonun oldugu sehir bölgesine geliyoruz (bize bayagi uzakta). Her yanimiz karanlik,sisli, bombos ve esrarengiz geliyor bana.Sonra arabadan annemi babami falan birakiyorum onlar girsin diye iceri bende arabayi park edip arkalarindan geliyorum. Kapidan adim atiyorum. Adim o adim, ondan sonra perde kapaniyor bende.

Sonra kalkiyorum(sanki bayildim ya da uyudum gibi) bi sagima soluma bakiyorum böyle askeri bir kisla gibi bir yerdeyim. Üstümde takim elbisenin ceketi haric hersey var, biraz kirliyim,yirtikliklar var sanki beni sürüklemisler gibi. Benim yanimda benim gibi baloda olmasi lazim olan bir arkadas oturuyor ve baska kisiler de var. O kislanin icinde garip garip aletler var. Bizi sanki sporcular gibi cihazlar ile kontrol ediyorlar. Kosu bantlari falan. Sonra kalp makinasina bagliyorlar falan. Garip garip egzersiz yaptiriyorlar. Hani böyle kafeslerin icinde hamster ya da fareler icin yuvarlak kosu bandlari olur ya. Ayni öyle birseyde beni kosturuyorlar. Etrafimizda silahli askerler var. Ben saskin saskin neler oluyor bitiyor diye anlamaya calisiyorum.

Sonra bi baktim kendimi bu kislanin disinda buldum, askeri bir orman alaninda. Beni yönüme ates eden askerler görüyorum. Bende kacisa basliyorum, dei gibi kosuyorum. Bu kadar hizli kosabildigime kendim bile inanamiyorum o an :D Sonra yine kücük bir an birsey hatirlamiyorum.

Yine mezuniyet balosundayim. Gec kaldim tabiki. Takim elbise ile sorunlarim var. Giyinme odasindayim. Bir sey eksik. Deli gibi onu ariyorum. Sonra kapi aciliyor ben tam korkmaya baslarken annem giriyor elinde bir gömlek ve bir kac tane kravat ile. Tam bunlar eksik olan seylerim. Sonra bunlari giyiniyorum ve rüya bitiyor

:asd: :asd:

Bende Wesleyin hiv oldugunu gordum ruyamda :)))) nerden kaptin lan bunu diyordum

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla abi cok uzuluyordum. Nerden kaptin olm bunu falan diyordum. Sonra terleyerek uyandim. Adam bize cok lazim, yazik ediyoruz surekli ondan gorduk heralde. Karabuk maci sonrasiydi yatarken cok sinirliydim.

valla onu bunu bilmemde sadece evlerden uzak diyorum..sen bu aralar rüya görmeyi birak en iyisi...unutmadan magic johnson vardi adam 20 seneden beri halen yasiyor hastaligi kaptigi halde..

valla onu bunu bilmemde sadece evlerden uzak diyorum..sen bu aralar rüya görmeyi birak en iyisi...unutmadan magic johnson vardi adam 20 seneden beri halen yasiyor hastaligi kaptigi halde..

Aman abi memlekette adami hastaliktan degil ceneden oldururler. Dusunsene yenge dururken :)))

Geçenlerde @Gökhan Kral ile @Nuri Aslantas'ı gördüm madem böyle bir başlık var anlatayım :eek:range:

Beraber at arabasıyla dolap taşıyorlardı Nuri'yle Gökhan yolda beni gördüler yalnız vücutları normal insan kafalarında ise profil fotoğrafları var Nuri'de Sneijder Müslüm babanın kafası tabi ki Gökhan'da, beni görünce yolda durdular dediler gel bırakalım nereye gidiyorsan Bursa'da Mudanya yolununun bitiminde bir yola saptık Gökhan dedi ki at burayı çıkamaz buraya kadar indim dolapçılar devam etti :happy:

Geçenlerde @Gökhan Kral ile @Nuri Aslantas'ı gördüm madem böyle bir başlık var anlatayım :eek:range:

Beraber at arabasıyla dolap taşıyorlardı Nuri'yle Gökhan yolda beni gördüler yalnız vücutları normal insan kafalarında ise profil fotoğrafları var Nuri'de Sneijder Müslüm babanın kafası tabi ki Gökhan'da, beni görünce yolda durdular dediler gel bırakalım nereye gidiyorsan Bursa'da Mudanya yolununun bitiminde bir yola saptık Gökhan dedi ki at burayı çıkamaz buraya kadar indim dolapçılar devam etti :happy:

hahahaha:happy::happy:

Üst Alt