Rüyalar Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüyalar Başlığı

Rüyalarımı kaleme almayı hep istedim ama hep sıkılıp bırakıyorum sonra pişman oluyorum.

Mesela aklıma gelen bir örnek.

O zamanlar sıkıntıdan açık öğretime kayıt yaptırmıştım. Rüyamda da aöf sınavına gidiyorum ama sınav giriş kağıdını basmayı unutmuşum. Orada bir kırtasiye var git bas diyorlar. Gidiyorum adam internet yok, gelince basarız az otur diyor. Oturuyorum sohbet muhabbet adam da böyle mafya tipli birşey ama. Neyse sonra bunun kız kardeşi geliyor, O ben çözerim diyor internet olayını çözüyor da ama sınav başlamış 1 saat olmuş boşver diyorum. Onunla da sohbet ediyoruz. Sonra ben eve dönüyorum.

Sonra kız geliyor benim eve ne alakaysa (beklediğiniz yere gitmeyecek) diyor abim seninle önemli bir mevzu konuşacak müsait misin. Müsatimin gelsin diyorum. O da oturuyor adam gelmeden anlatıyor bunlar "su" işine girecekmiş. Abim bu konuda çok yetenekli, su işinden zengin olacağız ama yardımın lazım diyor. Su işinde nasıl bir yetenek sahibi olabilir insan ve benim bu işte alakam nedir çözemiyorum. Sonra adam geliyor. Aynı muhabbetler tekrar ediliyor. Diyorum ben ne yapabilirim. Yaşadığınız yerin kıymetini bilmiyorsun falan diyor. Gidip benim evde kullanmadığım dip odayı açıyoruz. O kapı tutup 6 yıl falan önce benim bir arkadaşın Emek'te oturduğu bahçe katı evin salonuna çıkıyor. O salondan direk bahçeye kapı vardı. Kapıdan çıkıyoruz bahçe normalden çok çok daha büyük ama. Adam yere vur diyor. Ayağımla bam diye basıyorum yer titriyor bir anda her yerden sular fışkırmaya, duvarlarken minik şelaleler şeklinde sular akmaya başlıyor. Adam ortaya geçiyor ellerini kaldırıyor ve sular adamın etrafında helezonlar çizip dans etmeye başlıyor. Yetenek dedikleri adam suyu kontrol ediyor bildiğin ama bu becerisini su satışından parayı kırmak için kullanmak istiyor. İlginç. neyse.

Diğer su şirketlerinin suyu iğrenç bir hal alıyor, herşey benim bahçede toplanıyor. Çok zengin oluyoruz daha doğrusu adam süper zengin oluyor ben de yancı konumunda takılıyorum. Sonra bir restoranda oturuyoruz. Viski içiyorum. Bu adamın kardeşine evlenme teklif edicem ama adamdan çok çekiniyorum. Tutup sms atıyorum abi hemen şuraya gel, bişey danışıcam ona göre hareket etmem lazm diye. Adam geliyor, direk ne soracağımı bilir gibi ulan hala mı teklif etmedin diyip gülüyor. sonra eniştem olacan he miii diyerek beni kaldırıyor sıkıyor falan sevinçle. Ben de 2 metreye 2 metre adamın tanıyanlar bilir adam beni havaya atıp tutuyor o derece. ARtık hep beraber yaşarız ne güzel falan diyor. Ben içimden oha ne alaka niye beraber yaşıyoruz falan diye geçiyorum. İnceden panik oluyorum.

Sonrası yok ama sonrasını merak etmiyor değilim adam kırtasiyecilikten su baronluğuna yükseldi hadi hala niye aynı evde kalma fantazisi.

Sonrasını okumadım. :rolleyes:

Şaka bir yana benim birader de rüyalarını süsleyip kısa hikayeler yazardı. Biz de arkadaşlar arasında okurduk; ilk yazdığı hikayeleri GooglePlay'e attık mesela. Belki sana da ilham olur. https://play.google.com/store/books/details/Burak_Haşmet_BUDAK_Kibir_Vakti_Hayalleri?id=SOYIAwAAQBAJ

Not: Kitap ücretsiz ama yine de GoogleKitaplar "Wallet" hesabı istiyor. :S

Rüyalarımda mantık olmazdı ama bu kez abarttım sanırım şöyle oluyor bir uçaktayım kokpitte ne alakaysa ama ben kullanmıyorum sonra midesi bulanan bir çocuk geliyor annesi ile birlikte hep otobüs kafası bunlar galiba neyse sonra ben devreye giriyorum çocuğu eğlendirmek için uçağı kullanmaya başlıyorum nasıl bir manevra yapıyorsam artık yukarı doğru süzülerek dönüyorum ve o arada uçağın üstünde yazan firma adını dahi görebiliyoruz "Turkish Airlines" gibisinden sonra birden denize iniş yapıyorum uçakla ve birden bi patlama yaşanıyor 2 tane silahlı kadın ile bir çocuk pikaplı bir aracın arkasında seyahat ediyoruz klasik bağ evi tarzında bir yerde buluyoruz sonra kendimizi ve orda bizi bekleyen kalabalık silahlı bir grup var bu arada bizim eli silahlı kadınlarımızdan biri yaşanan çatışmada onlardan birini vuruyor ve şampiyonlar liginde gol atmış futbolcu edasında sevinç gösterisi yaparken alarm çalıyor şimdi bu rüya ne diyor nasıl diyor bir daha rüya görmemeliyim sanırım.

İki üç hafta önce denizin içindeyim, etrafımda binlerce balık. Çok çok fazla

Yine geçen hafta sanırım koca bir denizin içinde yüzen çok uzun (belki 100 metre) boyunda iki üç tane rengarenk balık

İki üç gün önce yerde içerisinde bir dünya dolar euro tl olan bir cüzdan

Dün de balık restaurantında muhasebeci olarak işe başladığımı gördüm

Ciddiyim, bir gram abartı ve eksik yok. Hadi buyurun

dün gece rüyadayke yine rüyada olduğumu anladım

öyle gezdim boş boş sonra sıkıldım ve korktum olm ya uyanamazsam diye

bi uçurum buldum kendimi ordan attım ve uyandım

-

ondan öncede şöyle bir rüya görmüştüm

şimdi rüyanın içinde rüyadayım ve hırsız görüyorum oturduğumuz evde

sonraa o rüyadan uyanıyorum ve babama baba rüyamda hırsız gördüm demekiçin odadan çıkarken hırsızı görüyorum

o anda ruhun sanki böyle geri geri gelip bedenimi girdi ve bu sefer gerçek dünyada uyandım

çok değişik rüyalar görüyorum ve bunların %70 ni felan kontrol edebiliyorum çok zevkli bir şey birde hayal gücünüz geniş ise ;)

bende özellikle zıplayarak uçar gibi yürümeyi yapabiliyorum rüysmda zevkli oluyor dediğin gibi

1. İlk önce garip bir oda dayım.

2. Birden Güzel bir deniz kenarındayım..güzel.Beach ortamı...ileriye gidiyorum ve bir şans oyunu oynuyorum; Lunapark daki ufak Store lar gibi...bir bakmışım kazanmışım. Dükkanı sempatik bir zenci kardeşimiz yürütüyor. "Kazandın" diyor... Hediyeni şeç diyor. Altın var ve Champagner....Arkadaşı; başka bir sepmatik Afrikalı "Champagner" al diyor :D

3. Neyse aldık hediyeyi...bir bakmışım Her yerde kızlar...ortam güzel, Party felan. Bir kız da maşallah çok güzel şeyler söylüyor...Party tam başlıyor... ilerliyor, lakin *PAF*

Arif uykudan uyanır.

GSC App Premium Edition 1.2

Son düzenleme:
Özelden "Çok fazla erotik rüya görüyorum partnerimi tatmin edemiyor muyum?" temalı sorular lütfen sormayınız.Benim uzmanlık alanım değil arkadaşlar.

Özelden "Çok fazla erotik rüya görüyorum partnerimi tatmin edemiyor muyum?" temalı sorular lütfen sormayınız.Benim uzmanlık alanım değil arkadaşlar.
Doktorum rüyaların tippi amacı ne dir Insan için ?

Bence bilinçaltındaki (işletilmesi fail geçen) hayat billgileri işletmek için.

Teori Model:
404#Bilgi (mesela korku, film sonrası) => Dream (code ve fight) => Brain RAM Hafıza kartı Save.

Bilim dünyanın merakla beklenen sorunun cevabını duymak istiyorum.

Doktorum rüyaların tippi amacı ne dir Insan için ?

Bence bilinçaltındaki (işletilmesi fail geçen) hayat billgileri işletmek için.

Teori Model:
404#Bilgi (mesela korku, film sonrası) => Dream (code ve fight) => Brain RAM Hafıza kartı Save.

Bilim dünyanın merakla beklenen sorunun cevabını duymak istiyorum.
Beyin kütüphane gibidir , uyuduğumuzda kitaplar raflarına kaldırılır ve düzenlenir.Bu süreç ile ilgili bir simülasyon olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt