Ryan Babel'in Ücreti Şok Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel'in Ücreti Şok Etti!

32-33 yaşında
Bonservisi elinde
Çaptan düşmüş
"Kanat" oyuncusu
3 yıllık sözleşme

Ve adam 4.5 milyon euro para kazanıyor 1 sezonda.

Yolsuzluk ve arsızlık yoksa bile nitelikli dolandırıcılıktan veya görevi kötüye kullanmaktan dava açılabilir bu sözleşmeyi yapan kişilere.

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yazdıklarında haklisin ama sorun su: Adi geçtiği donem ben ve diğer bazı arkadaslar alacağı rakamlara karşı çıksak da cogunluk memnundu. Fulham'da iyi isler cikardigindan bahsediliyordu.

Falcao'da da ayni hata yapıldı. Ben yanlış demistim ama herkes memnundu. Sonuc ortada.

Feghouli ve Belhanda'da da keza ayni sorunlar vardi. Jimmy Sener gibi 200 bin Euroluk oyunculara 1 milyon Euro'lar verildi.

Yani problem sadece Babel'de degil. Inanilmaz kotu artı kokuşmuş sistemde.

Problem berbat yoneticilerde, menajerlerin kucağındaki kulüplerde ve kulüplerdeki personelde.

FFP varken ve ŞL'ye gidilmişken 2 m euro net maaşa gelmesinde bir sakınca yoktu, bonus ve imza paraları saçma.

Daha önemli husus, korona olmasa elden çıkarma noktasına gelmiştik zaten, bence istesek yine Babel'e alıcı bulmak kolay.

4.3 falan aldığına da inanmıyorum, bu yönetim yapmaz diyemem yapar ama bu kadarını da yapmaz.

Bu Mustafa'ya ben hiç bir konuda güvenmem.

Zaten mali konuda iyi olduğumuz da doğru değil. Dernek borçları hep artmış. Kulüp sanırım derneğe borçlandırıldı.

Dursun başkan bile Mustafa'dan iyiymiş.

Ta en başta karşı gelmiştik bu sözleşmeye.
3-4 aldığı maaşı bilemem ama 1 milyona gelmeyen gelmesin kardeşim diyemiyoruz sıkıntı burada. Babel gelip bizi arşa mı çıkaracaktı bu kabak gibi ortadayken asıl soygunun büyüğü imza parası net maaşının üzerine eklenince başlı başına senelik 3.5 yapıyor zaten.

Üst Alt