Ryan Donk‘un Sözleşmesi Uzatılıyor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk‘un Sözleşmesi Uzatılıyor İddiası!

Donku 6 no olarak alternatif görenler var. Bu adam orda en son 17/18 yilinda performans göstermedimi?

Gecen sene iki Benficali bebeye karsi 6 no olarak oynamisti diye hatirliyorum ve onlarin orta sahasi bizimkinden üstün performans göstermisti sanki.

6 No olarak artik fazla is yapmaz gibi geliyor bana.

Donku 6 no olarak alternatif görenler var. Bu adam orda en son 17/18 yilinda performans göstermedimi?

Gecen sene iki Benficali bebeye karsi 6 no olarak oynamisti diye hatirliyorum ve onlarin orta sahasi bizimkinden üstün performans göstermisti sanki.

6 No olarak artik fazla is yapmaz gibi geliyor bana.
Geçen yıl da gayet verim aldık. Ama işte bu yıl alamadık çünkü asıl mevkisi 6'dan stopere çekilmek zorunda kaldı sakatlık ve cezalar yüzünden.

Marcao ile aynı parayı alacak işte.
Sevgili hocamın koskoca kadro da geçen sezon verim alabildiği 2-3 oyuncudan biri olduğunu düşünürsek mazur görün bir zahmet bu bedeli de, Şahsen öyle yaptım, Optimist yaklaşıp camiamızın yeni über mottosu "Bir bildiği vardır." felsefesinden hareketle ben tamamım.
Eskisi kadar forumda aktif degilsin gibi renktas, ya da okuyup fazla yorum mu yapmiyorsun? Degerli dusuncelerini transfer nobetinde daha sık gormek isteriz (y)

Takima son yillarda en fazla agirligini koyan oyuncularin basinda geliyor, iki sampiyonlugun mimarlarindan. Pandemi oncesi oynanan guclu oyunun da cok onemli parcasiydi.

Fazlasiyla haketti.

Sırf sözleşmesi uzatılmadi diye takımı gol yerken rakipleri izleyen herifi ödüllendirip sözleşme verirseniz sonunuz kuşlardan daha beter olur

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

genç fetişizmi yapanları piste alalım.
ama genel olarak yönetimin her yaptığı halt ne olursa savunulur.

Asıl genç , scout transferi yapılacaksa bu adamın yerine yapılmalıydı.

Birde donkun iyi olduğu, yeterli performans gösterdiği falan külliyen yalan..
bu yönetimlerle ve bunları ısrarla körü körüne savunan taraftarlar olduğu sürece biz her sene revizyona devam eder ekomonik olarakda her zaman geriye gitmeye devam ederiz.

Donk'un oyunculuğundan ziyade pandemi sonrası hareketleri ve aşırı formsuzluğu sıkıntı. Maç satar gibi oynadı en azından izlerken öyle izlenim verdi. Sözleşme muhabbetinden ötürü müydü diye düşündürüyor.

Yoksa pandemi öncesi forumun %90ı dilliyordu kendisini burada hikaye anlatmayalım.

Hem stopere hem ön liberoya alternatif olacak ortalama bir oyuncu alsak zaten 2-3 milyon bonservise ödeyeceğiz direk, yıllık maaşı da ayrı. Bence iyi olmuş.
Buna vereceğin paranin üstüne koy git Kaan ayhani al hem sağ bek hem defans oynar Ahmet Çalık dan da kurtul artık.Adamlar maicon u 1.4 milyon Euro'ya yolladi adam Arap liginde en iyi defans oyuncusu nerdeyse bu yönetimden birşey beklemek hata

Üst Alt