Ryan Donk‘un Sözleşmesi Uzatılıyor İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk‘un Sözleşmesi Uzatılıyor İddiası!

500 bin den bi kuruş fazla verilmemeli.

Bir de hem orta saga hem stoperi yedekliyor diyorsunuz ya geçin o işleri bu adam orta saha da hiç bir işe yaramıyor. Bizimkiler gerçekten akıllanmaz.

sent via GSC

Aksine 17/18 ve 18/19'da şampiyon olduğumuz son düzlükte en çok defansif orta saha olarak işe yaradı. Stoper olarak zorunluluk harici oynamasını istemem çünkü pandemi arasından sonraki gibi orada takımı yakabilecek potansiyeli var. Araya kadar iyiydi ona rağmen.

Aksine 17/18 ve 18/19'da şampiyon olduğumuz son düzlükte en çok defansif orta saha olarak işe yaradı. Stoper olarak zorunluluk harici oynamasını istemem çünkü pandemi arasından sonraki gibi orada takımı yakabilecek potansiyeli var. Araya kadar iyiydi ona rağmen.

Bana kalirsa son haftalarda bu sözlesme isleri yüzünden bilerek ve istemeyerek oynamadi. Hava toplarina dahi sicramiyordu Alanya macinda mesela.

Bana kalirsa son haftalarda bu sözlesme isleri yüzünden bilerek ve istemeyerek oynamadi. Hava toplarina dahi sicramiyordu Alanya macinda mesela.

Ben sattığını düşünmüyorum ama sözleşme meselesinin kafasını bulandırdığı çok açık. Zaten konsantrasyonu yüksek bir oyuncu değil. Havlu atan takımda iyice mala bağladı. Ha mesela bana kalsa Kaan Ayhan'ı kesinlikle kaçırmaz, Donk'a da teklif götürmezdim. Ama gelinen noktada 1 sene daha Donk ile devam etmek mantıklı geliyor. Tabi dediğim gibi ederi en fazla 500 bin + bonus falan.

Ben sattığını düşünmüyorum ama sözleşme meselesinin kafasını bulandırdığı çok açık. Zaten konsantrasyonu yüksek bir oyuncu değil. Havlu atan takımda iyice mala bağladı. Ha mesela bana kalsa Kaan Ayhan'ı kesinlikle kaçırmaz, Donk'a da teklif götürmezdim. Ama gelinen noktada 1 sene daha Donk ile devam etmek mantıklı geliyor. Tabi dediğim gibi ederi en fazla 500 bin + bonus falan.

Ben kalmasin demiyorum ki zaten. 500 bin ver, begenmiyorsa da defolup gitsin bu kadar basit.

Bu paralari artik hic bir yerde bulamaz. Ancak Fener falan verir iste.

Bazen sıkıntılı tavırları olsa da ( Fazla umursamamazlık ), her takımda bulunması gereken tipte bir futbolcu profili. Lakin alacağı maksimum ücret çoğunluğun da hemfikir olduğu gibi 500 bin Euro falan. İşimiz düştü ve işini devamlı yaptı diye de tavizler verilmemeli. Sen sonuçta paranı kazanıyorsun. Bedavaya da oynamıyorsun.

Son düzenleme:
Olumsuz yorum yapan aklı yerinde mi yahu?
Bu adam bize lazım. Bu sene 50 maç yapacağız. Nereye koysan oynuyor adam. Burun kıvırıyorsunuz. Fb de böyle bir adam olsa 15 puan fazla alırlardı.

MI 6 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Nereye koysan oynuyor mu ? En son ne zaman ortada oynayıp iyi performans verdi? Stoperi yedekleyecek adama bu kadar para verilmez bu kur farkı varken. Euro ile yapılan sözleşmelerin kulübe yükünden haberiniz yok herhalde. Luyindama gibi adamın 1 milyon aldığı yerde ne bu ne Ahmet Çalık takozu o paraları almamalı.

çöpe atılan para.

umarım ilk 11 oynatmak durumunda kalmayız

ama bu gidişle mecburen orta sahada oynatacağız gibi görünüyor. elimizde adam yok.

Niye her şey bu kadar dramatize ediliyor ki? Satma felan çok abartılı bence. Şampiyonluktan koptuktan sonra Donk da kendini saldı. Donk zaten bence tek başına bir takımı yükleyecek veya o sorumlulu alacak bir oyuncu değilki. Pandemiden önce gayet iyiydi. İyi bir takımda yine performans gösterir. Ha iyi gitmezse de çok takmaz o da ayrı bir şey tabii.

çok para donk a. 400 bin euro falan olmalı maaşı. kazandıklarına saysın. dünyanın hiç bir yerinde 2m u tek sezonda kazanamaz. 4 5 sezonda kazanacağı parayı yıllardır tek sezonda verdik.

donk bu arada lig düşünülünce iyi alternatif. fiziği yerinde karakteri oturmuş yıllardır kulübü biliyor falan. iş ahlakının da olduğunu düşünüyorum.

Fbyin 2 senedir aldığı heriflere bakılırsa o kdr kolay değil stoper bulmak
Luyi ve marcao da uygun para alırken onları yedekleyecek heriften tasarruf etmek sacma olur kaldı ki oğulcan - kılınç arası bi para ediyor konuşulan

çok para donk a. 400 bin euro falan olmalı maaşı. kazandıklarına saysın. dünyanın hiç bir yerinde 2m u tek sezonda kazanamaz. 4 5 sezonda kazanacağı parayı yıllardır tek sezonda verdik.

donk bu arada lig düşünülünce iyi alternatif. fiziği yerinde karakteri oturmuş yıllardır kulübü biliyor falan. iş ahlakının da olduğunu düşünüyorum.
Harbiden çok iş ahlakı var!
Sözleşmesi uzatılmıyor diye son 2 maçta gole giden rakiplerini izliyor.

Umarım senin de Böyle güzel ahlakli çalışanların olur Renktaş.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Üst Alt