Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Ayhan ile Sarp´i izlemek zorunda olan taraftar tabiki Mehmet Topal´i göklere cikaracaktir. Hüseyin´li orta sahayi begenenler vardi bugün :) Düsünün artik:)

Gs-Bursa maçında 10 tane pozisyon bulduk 1 tanesi bile girmedi, bu maça bakıyorum Valencia'nın her vurduğu girdi arkadaş ya. Bizim günahımız neydi? :eek:

M.Topal'la beraber orta sahada görev alan oyuncu da çok iyidi. İlk golü de o atmıştı sanırsam.

Üzüldüm desen yalan olur. Cünkü Bursaspor biraz havalanmıstı. Bu yenilgiden sonra havaları biraz iner. Sezon sonu acıklamaları, artık biz Baros'u v.s .v.s istiyoruz gibi demecler biraz burnu havada gibiydiler. Umarım bu mac onlara ders olmustur ve kendilerini gelistirip Avrupa ligi ile Türk liginin cok farklı oldugu gercegini kavrarlar...

Bursa için üzüldüm. Mehmet Topal'ı daha derli toplu gördüm.Temiz futbol oynadı. Bunun da sebebi takımda herkesin işini iyi yapabiliyor olması. Bizde ki gibi hem defansif hem ofansif performans göstermesi beklenmiyor anlaşılan. Sadece işini yapması isteniyor.Kazandığı topu arkadaşlarına aktarıyor, sıkışan arkadaşının kademesine giriyor. Allah yardımcısı olsun.

Gs-Bursa maçında 10 tane pozisyon bulduk 1 tanesi bile girmedi, bu maça bakıyorum Valencia'nın her vurduğu girdi arkadaş ya. Bizim günahımız neydi? :eek:

Valencia kadar kaliteli ayaklara sahip olmamamız.Tino Costa'nın golünü Valencia'nın Mehmet dahil yüm orta saha ve forvetleri atacak yeteneğ sahip.Bizde ise sadece Kewell ve Misimovic atar,belki birde Elano.

Hala Topal'a verenler var. Inanamiyorum yaa :)

Adam gelmis Ikinci ligden, bizde oynamis, simdede Valencia CF'da oynuyor.

HALA begenmeyenler var.

Ben onun Valencia formasini siparis ettim arkadastan, kismetse imzalittircam Topal'a, sonra'da bir kadroya asip seyretcegim.

İyi oldu çok uçmuşlardı maçtan önce barça,real gelse burda en kötü beraberlik felan diyolardı. :)

kim ne derse desin biz bizim kadroyla avrupada pek is yapamazdik.

avrupada milletin stoperleri ble bizim BAM'dan kat be kat daha teknik, daha kaliteli.

adamlar topu kosturuyor, rakibni kosturuyor.

ayaga süper pas yapiyorlar.

hizli, dikine oyniyorlar.

biz, özellikle Galatasaray geriden oyun kurmaya kalkinca o kadar yavas hareket ediyor ki, yan-geri pas falan, su lanetolasi topu rakibin ceza sahasina götürene kadar kiiyamet kopuyor, cogu zaman da götüremiyoruz.

aynisi fener icinde gecerli mesela.

insanin resmen uyasi geliyor.

gavurlar ise tik tik tik 3 pasla bitiriyorlar isi.

Mehmet Topal, Sergio Budqest stili oynuyor.Ama bence Sergio'dan daha iyi Mehmet Topal.İleri çıkışları falan var.

geçmiş olsun bursa - çok kötü oynadın

helal olsun mehmet - çok iyi oynadın

Üst Alt