Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-4 Valencia | 14 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Ş.L C Grubu | Bursaspor 0-1 Valencia | 14 Eylül | İlk Devre

Vallah tam su Tino Costanin ne kadar güzel bir sol ayagi var dedim, takti herif. :D

Albelda, Banega gibi 2 tane rakibi vardı Mehmet 'in. Tino Costa geçen lig maçında oynadı Mehmet oynamadı. Bugün de süper bir gol attı. Heralde Mehmet zor yer bulacak kendine.

Albelda, Banega gibi 2 tane rakibi vardı Mehmet 'in. Tino Costa geçen lig maçında oynadı Mehmet oynamadı. Bugün de süper bir gol attı. Heralde Mehmet zor yer bulacak kendine.

Bence rakibi Albelda. Banega birazda öne dogru, zaten Banegayi hayatta kesemez. Albeldanin yasida geldi, bence ilerleyen zamanlarda oynayabilir. Bu sansi iyi kullanir mi? Orasi muamma.

Yanlız Volkan, iyi bir takımda iyi işler yapar. Bütün yük Volkan'a bindirilmiş durumda Bursaspor'da.

Ozan İpek bu sene Bursa'da cepten yiyiyor.Durumunu pek beğenmiyorum.Steinert girmeli oyuna.

Bence rakibi Albelda. Banega birazda öne dogru, zaten Banegayi hayatta kesemez. Albeldanin yasida geldi, bence ilerleyen zamanlarda oynayabilir. Bu sansi iyi kullanir mi? Orasi muamma.

Bilemiyorum.

Ama 4-2-3-1 'de Albelda banko oynuyor. Banega da öyle. Ama Banega sakatlandı belki Mehmet oynar diyorduk son maçta kadroya bile almadı. Tino Costa 'yı oynattı. Üzerine bugün süper gol attı Tino Costa. Banega iyileştikten sonra kadroya bile zor girer Mehmet. Umarım eline geçen fırsatları çok iyi değerlendirir.

Arda'yı 20'den satıp Volkan'ı 10'a falan satsak inanılmaz olur...

Edit : Sakatlandı :eek:

Üst Alt