Sabri için Milan iddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri için Milan iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri için Milan iddiası

Galatasaray'ı çok sevdiğini ama çeşitli nedenlerle kulüpten ayrılması gerektiğini söyleyen yıldız futbolcu Sabri Sarıoğlu şöyle konuştu:

Takımda forma şansım azaldı. Orta yapamayan bir ben kaldım. Bunları sorun etmezdim ama duran topları da artık kullanamıyorum. Bu noktadan sonra takımda kalamam. Bu yüzden daha rahat oynayabileceğim ve daha mütavazi bir takım olan AC Milan'ı tercih ettim. Burada Pato'dan sonra en genç oyuncuyum. Bana geleceğin yıldızı diyorlar. Kendimi bulursam 11-12 yıl rahat oynayabileceğimi söylediler. Zaten kontratım 9+1 yıllık. Duran toplar için de Pirlo'yla anlaştık. Bir o kullanacak 1 ben. Birgün Galatasaray'a geri döneceğim.

Şakası bile garip :D

:idea::idea:

Vallaha Milan'dan beklerim yeminle beklerim bu transfer olursa zerre kadar şaşırmam çünkü acayip pinti bir başkanları var.

Galatasaray'ı çok sevdiğini ama çeşitli nedenlerle kulüpten ayrılması gerektiğini söyleyen yıldız futbolcu Sabri Sarıoğlu şöyle konuştu:

Takımda forma şansım azaldı. Orta yapamayan bir ben kaldım. Bunları sorun etmezdim ama duran topları da artık kullanamıyorum. Bu noktadan sonra takımda kalamam. Bu yüzden daha rahat oynayabileceğim ve daha mütavazi bir takım olan AC Milan'ı tercih ettim. Burada Pato'dan sonra en genç oyuncuyum. Bana geleceğin yıldızı diyorlar. Kendimi bulursam 11-12 yıl rahat oynayabileceğimi söylediler. Zaten kontratım 9+1 yıllık. Duran toplar için de Pirlo'yla anlaştık. Bir o kullanacak 1 ben. Birgün Galatasaray'a geri döneceğim.

Şakası bile garip :D

:tiphat::ka25:

nolurrrrrrrrrr alın Sarbi yi...!!!

3 milyon verseniz yeter o paraya CAner i alırız. Bir de Sağ bek alırız süper bir tane

Bence Sabri kalsın. Futbolu da bizde bıraksın. Çok kızıyorum ama herşeye rağmen seviyorum.

Berlusconi transferi kapattıklarını söyledi. Ama sabri için bir istisna yaparlar belki.:) Şaka bir yana bence sabri orada oynar.

Yok artik:yikes: :D

Milan´in bittiginin kaniti olur:p Sabri Milan´i bile karistirir.Topu Pirlo´nun elinden alir, ben atacam firikigi diye..5 Milyon´a okutsak cok cok iyi olur aslinda...

Ama galiba Rijkaard´da tuttu Sabri´yi...Seytan tüyü var bu cocukta...

Bi biz begenmiyoruz

Sabri milli maçların çoğunda iyi performans gösteriyo.Geçen sene bordo maçında felan da iyiydi Fatih Terim'e de sordularsa neden olmasın diyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt