Sabri Sarıoğlu: "Bir vedayı bile bana çok gördünüz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Bir vedayı bile bana çok gördünüz"

Ulan normal bir durumda lise bitiremeyecek kapasitede adamsın, zaten Lamborghini'ler, Ferrari'ler sahibi olmuşsun, daha ne partisi görgüsüz müsün?

Parasını ve masrafları sen karşılacayacaksan ulaş bana, ben düzenleyim sana bir parti de rahatla.

Defol git lan. Hâlâ mağduriyet edebiyatı.

Bir de şuna hak verenler var. Salak mısınız nesiniz ya, yıllardır herife etmedik küfürünüz söylemediğiniz şey kalmadı ama şimdi "ahh veda yı hak ediyordu yaa" diye duyar kasıyorsunuz.

Bizim ona değil onun bize teşekkür etmesi lazım. HİÇBİR yeteneği olmadan multimilyoner oldu sayemizde sanayi de falan çalışırdı yoksa bu yeteneksiz hayatı boyunca.

sent via GSC

Carole'un hala oynadığı takımdan Sabri'nin gönderilmesi bir ironidir. Gitmesi gereken o kadar çok adam varken günah keçisi Sabri oldu. Göreceğim bakalım önümüzdeki seneki sağ bek performansı sonrası bugün zil takıp oynayanları. Ayrıca günahıyla sevabıyla 15 senesini bu kulübe vermiş adama doğru düzgün bir veda bile edemiyorlar. Yazık

Carole'un hala oynadığı takımdan Sabri'nin gönderilmesi bir ironidir. Gitmesi gereken o kadar çok adam varken günah keçisi Sabri oldu. Göreceğim bakalım önümüzdeki seneki sağ bek performansı sonrası bugün zil takıp oynayanları. Ayrıca günahıyla sevabıyla 15 senesini bu kulübe vermiş adama doğru düzgün bir veda bile edemiyorlar. Yazık
Git bi hava al renktaş, kendinde değilsin sanırım.

sent via GSC

Abe Cenk Ergün naaptin bize, naaptin bize...

740085.jpg

755881.jpg

Milliyet ve Hürriyet kadar Galatasaray düşmanı bir gazete daha yok keşke batsalar.

Sabri ve diğerleri vampir gibisiniz gitmeniz gereken zamanı bilmiyorsunuz. Geçen de düşük paraya oynarım para 2nci planda falan diyordu. yaşlandın artık hızın da kalmadı.

Son düzenleme:

s.... gitsin, carole yarin var obürsü gün yoktur, bu it herifi 15 yildir cekiyoz, dünyaca para götürdü herif, hala kücük fakir cocuk edebiyati yapiyor

Tudor' un gönderdiği anlaşılıyor. Takımda kalmış olsa demediğini bırakmayacak kişiler bir kez de hakkını teslim etsin hocanın, sonra başka konularda yine eleştirirsiniz, tükürdüğünüzü yalamış olmazsınız yani...

Sabri' nin istediği de çok bir şey değilmiş hani, makul bence, onun da kendince sevenleri vardır, yoklukta işe yaradığı da olmuştur, son şampiyonluktaki katkısı gibi mesela. ''Vay niye yeni sözleşme verilmedi?'' diye veryansın etmemiş ki...

Üst Alt