Sabri Sarıoğlu: "Bir vedayı bile bana çok gördünüz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Bir vedayı bile bana çok gördünüz"

Ergün direkt Sabri’yi arayarak, “Tudor seni düşünmüyor” der. Sabri çok şaşırır ve üzülür. Telefon kapandıktan sonra Tudor’un yardımcısı Ayhan Akman’ı arayan emektar futbolcu, “Hoca beni istemiyormuş. Bunu kendisinden duymak isterdim” der.

Akman da şaşırır.. “Olur mu öyle şey... Tudor seni tutuyor. Ama ben bir arayıp sorayım” yanıtını verip telefonu kapatır. Akman 1 saat sonra geri döner Sabri’ye: “Üzgünüm, hoca seni istemiyor.”

Ulan Ayhan :asd22:

Haksız değil. Futbolu bırakacaksa jübile yapılmalı.

Yalnız "2 yıl daha oynayıp Galatasaray'da bırakacaktım. Otur deseler otururdum, hayallerimi çaldılar" diye de konuşmuş. Doğruysa utanmadan "oturduğum yerden para kazanayım" demiş resmen. Ayrıca senin çaldığın hayallerin de haddi hesabı yok Sabri efendi.

Haksız değil. Futbolu bırakacaksa jübile yapılmalı.

Yalnız "2 yıl daha oynayıp Galatasaray'da bırakacaktım. Otur deseler otururdum, hayallerimi çaldılar" diye de konuşmuş. Doğruysa utanmadan "oturduğum yerden para kazanayım" demiş resmen. Ayrıca senin çaldığın hayallerin de haddi hesabı yok Sabri efendi.

Böyle der, sonra 300 bin teklif edilse kabul etmez...Galatasaray' da oynayabilecek durumda olduğu iddiasıyla gittiği zayıf takımlarda bile kadroya giremeyen, Hakan Ünsal-Ergün Pembe gibileri unutmadık. Ergün' e lafım yok da hiç hoşlanmadığım H. Ünsal hala ''Vefasızlık'' der durur, mevzu açılınca...''Ulan Rizesporda oynayamadın, Galatasarayda nasıl oynayacaktın dmbk?!'' diyen yok tabi!:mad:...

Yönetim kararıdır Sabrinin gönderilmesi

Habere göre Tudor istemedi, onun için yollandı

Ancak iki gün sonra yani önceki gün Cenk Ergün’ün telefonu bütün havayı değiştirir. Ergün direkt Sabri’yi arayarak, “Tudor seni düşünmüyor” der. Sabri çok şaşırır ve üzülür. Telefon kapandıktan sonra Tudor’un yardımcısı Ayhan Akman’ı arayan emektar futbolcu, “Hoca beni istemiyormuş. Bunu kendisinden duymak isterdim” der.

Akman da şaşırır.. “Olur mu öyle şey... Tudor seni tutuyor. Ama ben bir arayıp sorayım” yanıtını verip telefonu kapatır. Akman 1 saat sonra geri döner Sabri’ye: “Üzgünüm, hoca seni istemiyor.”

Selçuk-Semih-Yasin-Eray-Sabri işe yaramazları ve Dursun denen çapsız da bu listeye dahil edeceksin çağıracaksın Ali Sami Yen stadına hepsi sahaya çıkınca süpriz yapıp s.... gidin bu kulüpten diye veda edeceksin hepsine.Ne güzel olur di mi.55 bin kişilik stad dolar iyi de hasılat elde edilmiş olur hem forma satışıyla falan.Neyin vedasından bahsediyosun ulan yıllardır alman gereken paranın 5-10 katını aldın mis gibi hayat yaşadın sanki doğru düzgün top oynamış da vedadan bahsediyo lale herif.

Çok vefasız bir kulüp olduk.
1 günde ilişkiler kesilip resmi siteden şutlanıyo insanlar.
Aynısını ergin ataman'a yaptılar.

TapaTalK

Kardeşim galatasaraya kimsenin vefa borcu yoktur olamaz bu adamlar profesyonel değillermi paralarını almıyorlarmı bitti o zaman.Kendileri başka klübe transfer olurken galatasaraya vefa borcumu ödeyim aldığım paranın bir kısımını bırakıyımda gidiyimmi diyorlar?

İlla birileri birine borçluysa oda galatasaray sayesinde hayal edemeyeceği şeyler gören bu zibidilerdir.

Üst Alt