Sabri Sarıoğlu Kulüpten Ayrıldı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kulüpten Ayrıldı!

"Takvimler 1 Temmuz 2001'i gösterdiğinde gazetelerin spor sayfaları 17 yaşında İsviçre kampına götürülen Sabri Sarıoğlu'dan bahsediyordu. O günlerde Sabri Sarıoğlu'nun künyesinde 1984 doğumlu olduğu, 71 kez B ve C milli takımlarda oynadığı, futbola Çağlayan Akarsu'da başladığı, Gaziosmanpaşa'da oynadığı, Salih Bulgurluoğlu tarafından keşfedildiği yazıyordu. Dönemin teknik direktörü Mircea Lucescu onun için; "Bir yıldır onu izliyorum. Onu burada büyüteceğiz" demişti..."

Oysaki bir cicek gibi aciyordu milenyumdan sonrs Türk futbolu... :(

Ama bugün üzülmek yokkkkk...

YouTube

Bu gece dansöz oyntacagim...

x´in oynadigi bir Galatasaray her daim basarisiz olmustur. Sahada oldugu dönemler adeta birer kaos abidesidir. x OYNUYORSA, bilin ki Galatasaray´da kriz vardir, kötü ve basarisizdir.

2013 yilinda yeniden formayi kapmaya basladiginda, yeniden ciddi bir sekilde düsünülen bir oyuncu haline gelmesi ile, basarisiz bir dönemin geleceginin habercisi olmustur resmen.

Öyle evelenip. gevelenir. Benim sunla bunla sorunum sahsi degil, teknik mesela felan gibisinden. Yok öyle birsey, benim sorunum sahsidir. Heeey x, Galatasaray´da oynadiginda düsmanindim, sülük gibi yapistigin sevgili Galatasaray´imdan söküp atildin, ve bundan sonraki hayatindan hala senin düsmanin olmaya devam edecegim. Sevmiyorum seni köylü gözlü, kafatasi mistik bir sekil almis, lanet herif. Cektigimi aynen cekmen dilegi ile !!!

Semihe diyon demi katilirim

Semih Kaya Galatasaray tarihinin en basarili kisa dönemlerinden bir tanesinde banko oyuncuydu. Hatta bunu nefret edilen Selcuk icinde, partwise Burak icinde söyleyebiliriz. X ise nezaman banko sahada ise Galatasaray herzaman kötü ve basarisiz. Olay bukadar basit. Bu denklem asla sasmayacaktir.

Semih mi Sabri mi deseler Sabri derdim.Keşke semih kaya ile yollar ayrılsaydı Sabri kalsaydı.

semih kaya nefretimsin.

Semih Kaya Galatasaray tarihinin en basarili kisa dönemlerinden bir tanesinde banko oyuncuydu. Hatta bunu nefret edilen Selcuk icinde, partwise Burak icinde söyleyebiliriz. X ise nezaman banko sahada ise Galatasaray herzaman kötü ve basarisiz. Olay bukadar basit. Bu denklem asla sasmayacaktir.
kicini toplayan 2 adam oldugu surece ben de basarili gorunurum isin ozu. Galatasaray tarihinde kendi kalesine en cok gol atan adam rekoru elinde herifin. Katki olarak sabri>semihtir 2015 sampiyonlugunda melonun rakip oyunculari birakip semihi tuttugunu hatirlarim buyuk oyuncuydu

volkan_8909.jpg

Adam gibi adam.

kicini toplayan 2 adam oldugu surece ben de basarili gorunurum isin ozu. Galatasaray tarihinde kendi kalesine en cok gol atan adam rekoru elinde herifin. Katki olarak sabri>semihtir 2015 sampiyonlugunda melonun rakip oyunculari birakip semihi tuttugunu hatirlarim buyuk oyuncuydu
Ademe göre o gol yemediğimiz seride Semih de önemli bir faktördü.

sent via GSC

Takima girmeden önce Servet ile Gökhan´in da kicini toplasalardi da, lige kötü bir baslangic yapmasaydik o vakit. Keske 14 sene icinde biri x´in de kicini toparlayabilseydi de, banko oynadigi dönemler bir cacik yigebilseydik.

Ben zamaninda Semih Kaya icin sampiyonluklarda ve basarilarda elbet de ki ilk 11 oyuncusu olarak pay sahibidir dedim. Ama ben ne Burak´i Lewandowski ile kiyasladim, ne de Semih´o dünyanin en yetenekli stoperleri arasinda gösterdim. Ne de Selcuk icin dünyanin sayili orta sahalarindandir dedim.

Bu hem belirli sahislarin, överken, de yererken, ne kadar orantisiz olduklarini, hemde islerine geldiginde, nasil dönebildiklerini gösterir.

Sana göre de dünyanin en yetenekli stoperlerinden bir tanesiydi, bos yapmayi birak.

Dünya degil. Yas grubu demistim ben.

O zamanlar beklentiler farkliydi, Semih de isik veriyordu. O Selcuk dünyanin en sayili orta sahalarindan lafini bana diyorsan ben hayatimda öyle birsey demedim.

Burak konusunu inkar edecek degilim zaten. Senin kötüleri veya "ezikleri" övme gibi bir huyun var. Aynisini mesela Cavanda icin de yapiyordun bir aralar, yok aslinda böyle degil iyi oyuncu falan diye. Bildigin süzmenin teki Cavanda.

Son düzenleme:
Dünya degil. Yas grubu demistim ben.

O zamanlar beklentiler farkliydi, Semih de isik veriyordu.

Isik veriyordu demek, iyi oynuyordu hele türk liginde bir türk stopere bu yakistirmayi yapiyorsan. Dany ile stoper ikiskisi olusturdu bu cocuk, yaninda hakan balta sol bek oynuyordu Manchester United deplasmanlarinda. bir oyuncu performans adina düsebilir kaybolabilir futbolcu mezarliginda. Bu hep kötü oldugu anlamina gelmez. Heleki türk liginde kalip yurt disina cikmiyorsa.

kötüyse, zarar vermeye basliyorsa semih de gitmesi gerekiyor. Hersene yurtdisi hedefi oldugunu söylerde. Nezaman 1.6 lik sözlersmeyi kapti, kariyerimi Galatasaray´da tamamlamak istiyorum dedi, kariyeri cöktü.

Isik veriyordu demek, iyi oynuyordu hele türk liginde bir türk stopere bu yakistirmayi yapiyorsan. Dany ile stoper ikiskisi olusturdu bu cocuk, yaninda hakan balta sol bek oynuyordu Manchester United deplasmanlarinda. bir oyuncu performans adina düsebilir kaybolabilir futbolcu mezarliginda. Bu hep kötü oldugu anlamina gelmez. Heleki türk liginde kalip yurt disina cikmiyorsa.

kötüyse, zarar vermeye basliyorsa semih de gitmesi gerekiyor. Hersene yurtdisi hedefi oldugunu söylerde. Nezaman 1.6 lik sözlersmeyi kapti, kariyerimi Galatasaray´da tamamlamak istiyorum dedi, kariyeri cöktü.

IYi güzel de ben hic Semih hep kötüydü diye birsey iddia etmedim ki. 2014 den beir sirf düsüste, eskiden verdigi isigi artik zerre kadar vermiyor.

Eskiden genc diye de bazi seylere göz yumabiliyordum ama artik yumamam. Dünkü cocuk degil Semih. Bir gram gelismedi, hatta acayip geriledi.

Mutlaka gitmeli mutlaka. Hamzali sezonda zirve yapti bu düsüsü CL de mesela gelen giden vuruyordu kendisine, yere yapisa yapisa bir acayip oldu herif.

Son düzenleme:
Üst Alt