Sabri Sarıoğlu Kulüpten Ayrıldı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kulüpten Ayrıldı!

Adamın aldığı paraya takmışsınız da kimse Sabri'ye yıllarca o parayı zorla vermedi veya Sabri, kulübe santaj yaparak almadı o paraları. Her gelen teknik direktör Sabri'yi tercih etti. Hadi Türk Hocaları bir kenara koyalım. Taktik ustası diye sayılan Prandelli, Rijkaard, Mancini, Hiddink gibi adamlar da tercih Sabri'yi. Hatta yeri geldi sol bek de bile oynattılar. İyisiyle, kötüsüyle geçirdiği 14 yılı var A Takım'da. Zaten şu para muhabbetine girildiği zaman işin içinden çıkılmaz arkadaş. Katkıları dolayısıyla teşekkür ederim.

IYi güzel de ben hic Semih hep kötüydü diye birsey iddia etmedim ki. 2014 den beir sirf düsüste, eskiden verdigi isigi artik zerre kadar vermiyor.

Eskiden genc diye de bazi seylere göz yumabiliyordum ama artik yumamam. Dünkü cocuk degil Semih. Bir gram gelismedi, hatta acayip geriledi.

Mutlaka gitmeli mutlaka. Hamzali sezonda zirve yapti bu düsüsü CL de mesela gelen giden vuruyordu kendisine, yere yapisa yapisa bir acayip oldu herif.

Farkli birsey demiyorum ama bende zaten farkli birsey söylemiyorum. Semih konusunda en büyük yanilgim, sözlesmeyi kaptiktan sonra kendini cogu türk futbolcusu gibi salacagini, karakteri anlaminda tahmin edememistim. Sahaya yada idmana ciktiginda, mesaisini bitirip, evine dönmeyi bekleyen bir adam haline geldi.

Adamın aldığı paraya takmışsınız da kimse Sabri'ye yıllarca o parayı zorla vermedi veya Sabri, kulübe santaj yaparak almadı o paraları. Her gelen teknik direktör Sabri'yi tercih etti. Hadi Türk Hocaları bir kenara koyalım. Taktik ustası diye sayılan Prandelli, Rijkaard, Mancini, Hiddink gibi adamlar da tercih Sabri'yi. Hatta yeri geldi sol bek de bile oynattılar. İyisiyle, kötüsüyle geçirdiği 14 yılı var A Takım'da. Zaten şu para muhabbetine girildiği zaman işin içinden çıkılmaz arkadaş. Katkıları dolayısıyla teşekkür ederim.

Su son dönem disinda hic karsisina dogru düzgün sag bek almadik. Hatta genelde x idare eder diye, sag bek transfer yapilmadi cogu yil. Ama cözüm olamadigi icin, hasan sas, baris özbek gibi isimler bile yeri gelip orada oynadilar.

Linnes, ve Cavanda, Tarik, Veysel, Salih. Bunlar son yillarda o bölgeye yaptigimiz transferler. Hic bir tanesi de 4-5 mac üst üste oynatilmadi orada. x´in sansi madara oldugumuz dortmund ve Arsenal maclarinda, kadro disi olmasiydi. Ve yine o bölgeyi kazanabildi.

Oynatan hocalarda genellik ile, az bir süre kalmis, ve idmanlarda fake azmi ile kandirilmis adamlar. Uzun süre kalan hic bir hoca da kolay kolay oynatmaz. Fatih Terim kadar hic bir hoca kendisini tanimiyor, adamin 2008´de dili yandi. Ilk transfer istedigi pozisyon sag bekti.

Son düzenleme:
Su son dönem disinda hic karsisina dogru düzgün sag bek almadik. Hatta genelde x idare eder diye, sag bek transfer yapilmadi cogu yil. Ama cözüm olamadigi icin, hasan sas, baris özbek gibi isimler bile yeri gelip orada oynadilar.

Linnes, ve Cavanda, Tarik, Veysel, Salih. Bunlar son yillarda o bölgeye yaptigimiz transferler. Hic bir tanesi de 4-5 mac üst üste oynatilmadi orada. x´in sansi madara oldugumuz dortmund ve Arsenal maclarinda, kadro disi olmasiydi. Ve yine o bölgeyi kazanabildi.

Oynatan hocalarda genellik ile, az bir süre kalmis, ve idmanlarda fake azmi ile kandirilmis adamlar. Uzun süre kalan hic bir hoca da kolay kolay oynatmaz. Fatih Terim kadar hic bir hoca kendisini tanimiyor, adamin 2008´de dili yandi. Ilk transfer istedigi pozisyon sag bekti.

Sabri Sarıoğlu (Galatasaray) @ Mackolik.com

Prandelli yazmışım, o varken kadro dışıydı. Sonradan kadroya girdi. Skibbe, Gerets, Kalli gibi isimleri yazmayı unutmuşum bu arada. Burada aldığı süreler var ki azımsanacak rakamlar değil. İşin teknik kısmı beni ilgilendirmiyor hocam. Ben teknik direktör değilim, futbolun içinden de gelmiyorum. Rakamlar ortada işte, teknik direktörler tercih etmiş adamı. Biri de çıkıp, gönderin gitsin dememiş. 1 sezon hariç 20 maçın altına düşmemiş. Her futbolcu mükemmel olacak, yıldız olacak diye bir kaide yok. Bu forma altında heba olan, çok yetenekli denilen bir sürü futbolcu da gördük.

Sabri Sarıoğlu (Galatasaray) @ Mackolik.com

Prandelli yazmışım, o varken kadro dışıydı. Sonradan kadroya girdi. Skibbe, Gerets, Kalli gibi isimleri yazmayı unutmuşum bu arada. Burada aldığı süreler var ki azımsanacak rakamlar değil. İşin teknik kısmı beni ilgilendirmiyor hocam. Ben teknik direktör değilim, futbolun içinden de gelmiyorum. Rakamlar ortada işte, teknik direktörler tercih etmiş adamı. Biri de çıkıp, gönderin gitsin dememiş. 1 sezon hariç 20 maçın altına düşmemiş. Her futbolcu mükemmel olacak, yıldız olacak diye bir kaide yok. Bu forma altında heba olan, çok yetenekli denilen bir sürü futbolcu da gördük.

Hic biri tepiklecek kadar uzun kalmadi ki... Daha da vahimi, yerinde basarili bir sekilde oynayan her futbolcunun nedense basina birseyler geldi :(

Ya tezgah, yada cingene karisina gidip kara büyü yaptirdi.

Hic biri tepiklecek kadar uzun kalmadi ki... Daha da vahimi, yerinde basarili bir sekilde oynayan her futbolcunun nedense basina birseyler geldi :(

Ya tezgah, yada cingene karisina gidip kara büyü yaptirdi.

Adam iyi bir profesyonel ve istikrarlıydı demekki takımda kalmış. Bunu demekte bir beis görmüyorum ben. 15 sene takımda kalıyorsa ve 20 maçın altına düşmüyorsa eğer, bunu tesadüf veya başka bir şeyle açıklamak Galatasaray'a hakaret. 15 yılda hiç kupa kazanmasak, başarısız olsak hadi neyse. Sabri, İbrahim Üzülmez gibi futbolcular benim için çalışarak ve sabrederek gelebilecek en üst düzey noktayı gösteren isimlerdir.

Zamanında bu adam yine gidecekti güya hatta kadrodışı kalmıştı. Abdürrahim abisi imdadına yetişti tekrar kadroya alındı birde üstüne kallavi bir sözleşme yeniledi o yüzden erken sevinmemek lazım bence.

Prandelli her ne kadar kötü TD olsada Sabri tercihi kendisine ağit değildi. Yönetimin ve medyanın baskıları sonucu buna zorlandı. Aynı şey kapalı kapılar arkasında diğer yabancı TD'lerimiz içinde geçerli olabilir bilemeyiz.
Abdürrahim Albayrak'ın yapıtığı röportajda söyledikleri şunlar:
"Sabri, yıllarca bize kaptanlık yaptı ve Galatasaray ile yatıp, Galatasaray ile kalktı. Geçen sene Ünal Aysal, Sabri'nin göndermem için bana baskı yapmasına rağmen ben, Sabri'nin Galatasaray'da kaptan olduğunu, onu gönderdiğim zaman gelecek kaptanlara da iyi bir örnek olmayacağını, genç futbolcuların şevkinin kırılacağını ve takım içinde bir huzursuzluk olacağını söyledim. Burada Fatih Terim hocam da bu düşüncelere katıldı ve Sabri ile 2 yıl mukavele imzaladık."

Evet gördüğünüz gibi Forumdaşların öve öve bitiremedikleri Abdürrahim'in icraatlarından birisi bir diğer sevdikleri isim olan Terim'de bu kararı desteklemiş Ünal Aysal'ın FT'yi kovmasının sebebi belkide böyle vizyonsuz bir TD ile çalışmak istememesi olabilir. Neyse zaten bizim gibi ülkelere Ünal Aysal gibi adamlar fazla, bize layık olan Terim gibi takım için gruplaşmaları körükleren biat kültürü ile oyuncu oynatan Ahbap Çavuş ilişkisinin döndüğü bir anlayış yakışır bize zaten milli takımıda ne hale getirdiği ortada, kurumsallık felan neyimize bizim. Şimdi kızıyoruz Dursun kendi kardeşini yönetimde önemli yerlere felan getirdi diye bunun böyle olmasının sebebi bu zihniyetin sonucu işte. Tamamen profesyonellikten uzak bir kulüp anlayısı var her yönüyle. O yüzdende zaten başarılarımız sürekli olmuyor 1 ileri 2 geri gidiyoruz. 1 sene şampiyon oluyoruz ertesi sene 6. oluyoruz felan. Bu plansızlıkdan dolayı bir dünya para çöp oyunculara harcanıyor. Bakalım bunun sonu nereye gidecek.

Birisi Sabri iyi bir Galatasaraylıydı der birisi bunu emir olarak kendine addeder yalanmak için 3 yıllık sözleşme yapar. Tek korkum bu

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabri çok şükür gitti gerisi diğerlerinin başına
Sabir gibi adamlar 1000 tl emekli maaşı alıyor
Bunu futbolcu yapanın aklına tüküreyim kulüp bir beladan daha kurtuldu 52 bin stada seyirci geliyor 52 binin hepsi sabriden daha iyi futbol oynar çok rahat
İnş dahada kulüp kapısına ugramaz antrenör hoca olarak dahada görmek istemiyorum

Bu sefer kurtulduk. Emekleri için teşekkür eder, bir daha gelmemek üzere kendisine güle güle deriz. Umarım bu bir rüya değildir.

Sabri kim ya ?bukadar yil takimda kaldiysa kendi basarisi degil transfer özürlü yöneticilerden yüzündendir. Hep ucuz ettin yahnisi misali idare eden oyuncular aldilar onlarda bir türlü verim göstermeyincede her hoca mecburen kötünün iysi olan sabriyi oynatti. Eboue gelince sabri kac kere forma yüzü görebildi? Ne zaman eboue kendini birakti sabri gene ortaya cikti.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt