# Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri


Sabri Sarioglu´na Almanya 1. Bundesliga´dan 3 tane talip var.

Hertha BSC Berlin, Borussia Dortmund ve 1.FC Köln Sabri ile ilgileniyor.

Sabri´nin degeri 5 Milyon € civarlarinda oldugu belirtilmis.Sabri Sarioglu in die Bundesliga?Der 26-jährige rechte Aussenbahnspieler von Galatasaray Istanbul und der türkischen Nationalmannschaft Sabri Sarioglu wird in der Bundesliga angeboten. Am starken Aussenbahnspieler dessen Preis bei rund 5 Millionen liegt, sollen Hertha BSC Berlin, Borussia Dortmund und der 1. FC Köln interessiert sein. Der Vertrag läuft in Istanbul noch ein Jahr weiter.4-4-2.com.sportalsports.com
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri10 milyon euro civarinda teklif gelirse satilabilir. Gidecekse DOrtumund'a gitsin ama.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriSabri'yi 5 milyon avroya satıp o bölgeye Kayserispor'dan Hamza veya alt yapıdan bir oyuncu monte edilebilir.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriSabrinin altertnafini bulabilirsek gönderelim..Sağ bekte ciddi sıkıntımız var.Zaten yerli oyuncu bulamıyoruz.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriSabrinin Avrupa'ya gitmesini cok istiyorum. Etrafında saglam defans yapan ve yardımlasan adamlarla cok iyi yerlere gelebilir.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriSüper bur haber. Bizde katkisindan cok zarari var (kendisini sempatik bulsamda ve sevsemde).Onun yüzünden bu gözler yaklasik 10 yildir düzgün bir sagbek görmedi.Almanya ideal bir secim olur kendisi icinde. Uyum sorunu yasamaz.Ayrica 5m cok iyi bir rakam.Yani alan razi, satan razi olur :asd:
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriUmarım gitmez. Zaten takımda Arda ve Sabri haricinde kaliteli adam yok.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriEger birazcık üzerine gidilir ve ısrar edilirse Cetin Güngör Türk medyasından Gökhan Gönülün adını hemen önümüzdeki sezon silip atar. Oyun stili birebir tüm zamanların bana göre en iyi beki Cafuya benziyor.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri5 Milyon üzeri bir teklife gidebilir. Gelen parayla iyi yerli solbek alıp, sağ beke de genel bütçeden bir yabancı alınabilir, veya Neill de düşünülebilir beke. Stopere de Ersan olabilir, çok şey kapar Neill'den hem.
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriŞöyle birşey de var. Terim gelirse gitmez hayatta. Milli takımda da Kazım önde Sabri arkada, veya aldık diyelim Hamit önde Sabri arkada falan çok oynatiyordu :)
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer Haberleri5 Milyon üzeri bir teklife gidebilir. Gelen parayla iyi yerli solbek alıp, sağ beke de genel bütçeden bir yabancı alınabilir, veya Neill de düşünülebilir beke. Stopere de Ersan olabilir, çok şey kapar Neill'den hem.Neill ile sözlesme uzatmak ? Sabri'yi yollayip yerine Neill'i oynatmak ?
 
Cevap: # Sabri Sarıoğlu l Transfer HaberleriTakımda basbas bağıran ortasaha ve forvet eksikliğine rağmen sağbekten adam satmak geçen sene Keita'da olduğu gibi net gerizekalılıktır.
 
Üst Alt