Sabri, Selçuk ve Yasin Israrı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri, Selçuk ve Yasin Israrı

Elimizde Sabri'den daha iyi 2 tane sag bek varken Linnes'in hicbir sekilde kadroya girememesi, Sabri'nin her hafta ilk 11 baslayip oyundan alinmasi artik SIKMAYA basladi.

De Jong varken bile Selcuk'un tercih edilmesi kabul edilebilir bir durum degil. Bugün Stancu'ya yaptigi asist gol olsa klasik skorla dönecektik Ankara'dan.

Ayrica Podolski bile yedek beklerken Yasin kim oluyor da ilk 11 oynayabiliyor?

Hadi onu gectim Podolski'nin kondisyonu 90 dakikaya yetmez diyebilirsiniz ama Sinan ne güne duruyor?

Her hafta en kötü 3 ismi say deseniz %80-90 bu isimler gelirdi taraftardan.

Sabri tribüne, Selcuk kulübeye, Yasin ise Sightorsson'un dönmesinden sonra Sinan'la kulübe rekabetine girmeli.

Son düzenleme:
Hakan ve Chedjou'dan biride bence kesilmeli.Bazen çok saçmalıyorlar.Sırf totem olsun diye Hakan'ı koydum profile ,gol yemeyelim diye tuttu bu hafta :D

Sabri'yi sevmem ancak kötü de olsa tecrübesi ile bir standardı var. Cavanda ve Linnes de o da yok.

Sabri enerji olarak da bitmiş aslında. Bu halde bir oyuncu varken bile bu ikisi oynadığı bölümde bir enerji koyamadı. Üzerine bir de berbat hatalar yapıyorlar. Cavanda her oyuna girişinde ne zaman hata yapacak dedirten bir oyun çıkarıyor.

Devre arasi alabilecegimiz garanti bir sag bek var mi? Ligin ikinci yartisi cok cetin olacaktir. Bu savasa bu uclu ile girersek sag tarifimiz sampiyonluga sebep olabilir.

Hamit sakatlanmasa aslinda her turlu dmc olarak oynar. Hemde seviye atlatacak sekilde. Kalite var ama fizik izin vermiyor maalesef

Sabri'yi sevmem ancak kötü de olsa tecrübesi ile bir standardı var. Cavanda ve Linnes de o da yok.

Sabri enerji olarak da bitmiş aslında. Bu halde bir oyuncu varken bile bu ikisi oynadığı bölümde bir enerji koyamadı. Üzerine bir de berbat hatalar yapıyorlar. Cavanda her oyuna girişinde ne zaman hata yapacak dedirten bir oyun çıkarıyor.

Quaresma´dan, Serdar Gürler´e kadar her rakip karsisinda madara olan x´in mi bir standardi var ? yapma etme, alpay.

Konuya girerken kesin Murhan açmıştır dedim, şaşırtmadın beni yine Murho.

Linnes çok etkisiz kaldı ya, bu kadar vasıfsız bir adam olacağını beklemezdim açıkçası. Sabri den iyidir diyemiyorum ne yazık ki.

Yasin ile Sinan arasında tercihte bulunmak durumunda kalsam Sinan derdim herhalde ama Yasin de öyle kötü bir adam değil. Beyinsizin teki ama bence bu lig için gayet faydalı bir adam.

Şöyle birşey var ne Sinan ne de Yasin bu takımda ilk 11 oyunayacak seviyede değil. Sinanın kendisini çok geliştirmesi lazım ilk olarak mental açıdan. Yasin zaten artık 30 yaşına gelmiş bu günden sonra nasıl değiştirebilirsin ki?

Rotasyon için iyi bir adam Yasin ama uzun vadede insanı deli ediyor 90 dakika boyunca.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
1- Sabri'nin oynaması normal. Her ne kadar beğenmesekte şu an Cavanda ve Linnes'ten üstün bir performans sergiliyor. Bence formayı vermeyecek ve oynamaya devam edecek, bekleyip göreceğiz.

2- Selçuk'u mecbur oynatıyor şu an. İleride keser mi bilinmez ancak şu an oynamasından doğal bir durum yok. Kim oynasın, Hamit mi?

3- Yasin de şu an o bölgede oynayabilecek en yararlı oyuncu, Poldi hazır olduğunda her zaman ilk tercih olacaktır ancak sakatlığı tam atlamadı sanırım. O yüzden Yasin'in oynaması doğal, Sinan neden oynamıyor derseniz Sinan'da bir form düşüklüğü var ve defansa Yasin kadar yardım etmiyor. Yasin bazen çıldırtsa da elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Bence bir konuda hepimiz hemfikir olabiliriz.

Ne Linnes ne de Sabri, bilhassa da Sabri bunu yıllardır kanıtlıyor, Galatasaray da ilk 11 oynayacak sağ bek değiller.

Sabrinin hiç bir şekilde savunulacak bir yanı yok. 1 maç (kendi standardında) iyi oynar ama 20 maç tanıdığımız beyinsiz ve yeteneksiz Sabri gibi oynar.

Bu adam 7-8 senedir çoktan defolup gitmesi gerekirken hâlâ senin as sağ bekin ise sen futbol Şubesini kapat abi. Bu adamdan kurtulma fırsatları olmadı mı? - Oldu tabi ki ama sen kullanmadın.

Mesela geçen sene bedava gelecek bir Maxi Pereira vardı. Sabriyi donunda sallayacak bir adam ama sen elinin tersi ile ittin.

Sabri yeteneksiz kazmanın teki ama asla tek suçlu değil. Sen yollamazsan gitmez abi bu kadar basit.

Şu yeteneksiz herifi bir de ileri nesiller Efsane diye anacak ya en çok da ona üzülüyorum. Bu adamın ismi Hakan Şükür, Bülent Korkmaz vs gibi efsaneler ile anılacak. Futbola hakarettir, Galatasaraya hakarettir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yasin kötü bir futbolcu oldugunuda düsünmüyorum ama Galatasaray icin ilk onbire girmesi skandaldir. Yasin nerde ilk onbire girebilir? Kücük takimlarda. Suan Jamie Vardyi görüyorüz mesela adam sadece kontratak futboluna uygun bir futbolcu, ayni sekilde Yasin'de öyle. Riekerinkin oynamak istedigi futbol ve Yasinin uygun oldugu futbol birbirine hic bir zaman uyumadi.
Yasin Galatasarayda anca bir squad player olmasi lazim, o 7 numarasini alip baska birine vermek lazim (Bruma). Kendini bisey sanmasin.

Bütün sağ beklerimiz soru işaretli.Hangisini oynatsa eleştirirsiniz.

Selçuk'u kesmesini gerçekten beklemiyorsunuz herhalde.

Yasin'in oynaması da Sinan ve Bruma'ya göre defansif katkı vermesinden dolayı.

Bu takimda en sevmedigim iki adam Yasin ve Selcuk , bu adamlar geri pas ustalari .. Hucuma kalkyoruz geri pas yapiyorlar..
Ula hucumdasin risk al, ne yaparsan yap ama geri pas yapma.

Selcuk - yedek olmali
Sabri - Cavanda ile rotasyonlu oynasinlar
Yasin - yedek olarak oynasin, defansa katkisi var deniyor, ozaman JOR onu bekte denesin o bolgede en azindan her atagin icine etmez.

Quaresma´dan, Serdar Gürler´e kadar her rakip karsisinda madara olan x´in mi bir standardi var ? yapma etme, alpay.

Elde ki oyunculara bakarsak standardı var. Oynamaya ve barınmaya bile yetmeyecek bir standart olabilir ama Cavanda ve Linnes'de bu kulübü bırakın STSL'de sıra takımlarında 11'e direkt yazılabilecek oyuncu standardı bile yok.

Oraya zilyon transfer yapıp kötü Sabri'yi kesemeyecek tonca adam alıyorsak sorun Sabri'nin yetersizliğinde değil daha yetersizleri cımbızla seçenlerde değil mi?

Nigel de jong sakatti hamit yillardir oynamiyor ? Nigeli g.birligi macinda oynamak risk di kimi oynatacakti Selcuk'u oynatmayip?

Verstuurd vanaf mijn LG-H815 met Tapatalk

Podolski hazır değilse Yasin oynayacağına Sinan oynasın daha iyi genç oyuncuyu kazanmak varken Yasin'e katlanmak zorunda kalıyoruz

Bence bizim sorunumuz oyun yapısı ile alakalı eren gibi forvetin varsa beklerin bindirip orta yapması lazım ama senin ideal ön taraf 4lün ne poldi wesley bruma eren. Bruma yine defansa yardım konusunda kötü değil ama diğer oyuncular savunma yapmaz böyle olunca bekleride oyuna çok katamıyoruz şuan Carole bu konuda iyi sabrinin pili bitmiş gidemiyor zaten . Tolga maşallah koşuyorda bi yere kadar. Bu yüzden yasinin kanatta görevini iyi yaptığını düşünüyorum. Poldi Wes Bruma Eren 4lüsü ile nasıl bi takım olacağız çok merak ediyorum

evet antremanda hoca görmüyor siz görüyorsunuz herşeyi

bu adam gerektiğinde devre bitmeden oyuncu değiştiriyor. neymiş podolski varken yasin oynarmıymış. adam tam hazır değil belliki. gerçi gördük gb maçında belli yani tam hazır değil hala.

ayriyetten sinan çok laubali o yüzden hoca ona ceza veriyor

Üst Alt