Sabri, Selçuk ve Yasin Israrı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri, Selçuk ve Yasin Israrı

Selçuk tercihine yine anlam verebiliyorum. Kendisi, en kötü zamanında bile, belli teknik kapasiteye sahip, kalbur üstü bir oyuncu. Ama Yasin ve Sabri'nin takımda yer bulmasına hiçbir açıklama bulamıyorum.

Elde ki oyunculara bakarsak standardı var. Oynamaya ve barınmaya bile yetmeyecek bir standart olabilir ama Cavanda ve Linnes'de bu kulübü bırakın STSL'de sıra takımlarında 11'e direkt yazılabilecek oyuncu standardı bile yok.

Oraya zilyon transfer yapıp kötü Sabri'yi kesemeyecek tonca adam alıyorsak sorun Sabri'nin yetersizliğinde değil daha yetersizleri cımbızla seçenlerde değil mi?

Alpaycim, gözünü sevem hangi standart ? Karsisinda oldugu her rakibi bir Neymar haline getirme standardi mi ? Cavanda´nin fizik olarak hazir olmamasina ragmen, oyuna dahil olmasi bile, her macda rakibin ataklarini kesti o bölgede. Serdar Özkan bile x ile oynuyordu, sonra Cavanda girince, etkisiz kalip, oyundan alindi antalya macinda.

Cavanda´nin atletizim, güc, tempo, ikili mücadele konusunda yanina bile yaklasamaz.

Linnes onyadigi bir macdan, Cavanda daha full mac yapmamasina ragmen bile yargilaniyor. Yahu bu xin bizi kariyeri boyunca rezil ettigi kac sene var, katlandik her seferinde. x in kulüp icinde lobbysi olmasa, cokdan dehlenmisdi.

x neden hep barinabiliyor bu kulüpde ?

1. Eboue disinda o pozisyona hic bir zaman net adam alinmadi.
2. Alinan oyuncular hep ucuz maaliyetli topcular, yada düsük profilli. Bir iki mac kötü oynayinca, hemen kesildiler. X ise senelerce berbat olmasina ragmen, hep kadrolarda tutuldu.

x e senelerce kendisini kanitlama sansi verip, iki mac kötü oynayinca dehlenen transferler cikaran düzenin bir sonucu bu.

Linnes kötü olsa bile X´den kötü degil. Yarim sene oynasa, bir alisabilse, iyi de cikabilir. Yeni bir ortama uyum saglamak, kolay degildir oyuncular icin. Yedek kaldigin her dakika da özgüven ytirirsin.

x de olan tek olay sahte bir özgüven, öyle bir özgüven var ki, bok gibi oynayip, tavir yapabilme lüksü bulabiliyor kendinde. hata yapinca da siritabiliyor. öyle bir "insan"

Bu hafta De Jong'u oynatmak zorunda hoca.Artik aciklamasi yok Nazifoglu De Jong için hazir dedi artik yol verilsin Selcuk beye

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün yine Sabri 1 gol yedirdi 2 kez penalti yapti vermediler. Yasin öyle toplar ezdi, penaltiyi hazirladi. Selcuk da hayalet gibiydi.

yasin ve selçuk bu rotasyonda olmak zorunda başka adam yok beyler, bir maç oturtursun iki maç oturtursun sonra yine oynatmak zorundasın. bir tek sabri kadrodan kesilebilir elimizde iki tane daha sağ bek var.

fakat yasinin kötü performansını göre göre 90 dk oyunda tutan antranör bu işi bilmiyor demektir.

Ben selcuk ile sabride daha radikalim .. yasin den halen katki aldigimizi dusunuyorum , saglam firca kaysinlar ama faydalansinlar

selcuk ile sabri ise umutsuz vaka

Sinan ne güne mi duruyor? Fizik olarak hiç iyi değil, çok kolay yere düşüyor. Çünkü kendini harcıyor, çalışmıyor. Hırs yok, mücadele yok, savunmaya yardım yok. Ben yetenekli topçuyum edasıyla sahada top oynuyor işte. Netice olarak Yasin Öztekin'i bile kesemiyor.

Üst Alt