Saç Ekimi İçin Bilgi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç Ekimi İçin Bilgi

Reis uzunca araştırmalarımdan sonra (yerli /yabancı forumlar) Serkan ve Esma Tetik ikilisine ektirmeye karar verdim ve 29/30 eylül tarihleri için randevu aldım (Antalya).

Adım adım buradan paylaşırım olup bitenleri.

Şimdilik

Fiyat 12.500 TL
Max greft
2 gün üzerinden ekim.
3 gün otel fiyata dahil

Şuanki durumun fotoları ektedir. Hayırlısı olsun inşaAllah.
Ekli dosyayı görüntüle 138179Ekli dosyayı görüntüle 138180

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Fiyat çok uygun yalnız, düdüklemesinler?

Fiyat çok uygun yalnız, düdüklemesinler?
Vallaha reis bayagidir arastiriyorum, biliyorsun. Buraya da konuyu 2019 da acmisim. Yani forumlarda bunlara yaptiranlari bayagidir takip ediyorum ve daha memnun olmayanini gormedim. Sadece soyle birsey var, Esma hanima ekim yaptirin diyorlar. Serkan a pek guvenmiyorlar bende Esma hanima ektirecegim.

Bakalim insaAllah gonlumuzden gectigi gibi olur

1sey görünmüyo neco
20210908-185554.jpg

cikmamis ya bir daha yükledim

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

kazıtınca dökülme azalıyor mu
Azalmiyor, sadece kucuk olduklari icin eline veya yastigina geldiginde uzun olanlar gibi gozune batmiyor ama dokulen yine dokuluyor.

Ha sunuda soyleyeyim. Uzun sac 1 hafta da dokuluyorsa kisa sac 1 ayda dokuluyor (uzunlarda kirilma da oluyor, kisalarda boyle bi problem olmuyor), oyle bi iyi bi yani var. Yada bana oyle geliyordu, bilemiyorum ama yine dokuluyor yani. Dokulmuyor degil

Son düzenleme:
renkdaslar yas 40 ( bu arada 2008 den beri forumdayim) benim de arka tepe acilmaya basladi, burdan ektiren arkadaslar , bizi bilgilendirsin, yaptiranlar var hic memnun degiller, bosuna ugrasmiyalim, bide kök hücre isi ne oldu, sac lari labatuarda cogaltiyorlardi, o ne oldu gelisme var mi aslinsa onu bekliyom

renkdaslar yas 40 ( bu arada 2008 den beri forumdayim) benim de arka tepe acilmaya basladi, burdan ektiren arkadaslar , bizi bilgilendirsin, yaptiranlar var hic memnun degiller, bosuna ugrasmiyalim, bide kök hücre isi ne oldu, sac lari labatuarda cogaltiyorlardi, o ne oldu gelisme var mi aslinsa onu bekliyom
Saclari cogaltmalarini ilk defa senden duyuyorum.

Ben buradan butun herseyi paylasacagim reis, takip edersin.

Nasip bakalim insaAllah Allah gonlumuze gore verir

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tekrar söylüyorum saç ekimi güzeldir güzel de olur anlaşılmaz ANCAK ; yapan kişi daha doğrusu kişiler herşeyiyle doğru yapması lazım.

Şöyle ; ilk başta sizden kulak arkası ve ense tarafından saç kökü alınır ( Tek tek )

Daha sonra ekilecek bölgelere saç kökleri yerleştirilmesi için delikler açılır ne kadar kök dileyecekse o kadar delik ve bu durum çok önemli değil açış açısı felan en önemli şey ters açıyla açarsa saçlar ters yönde çıkar dik açarsa çim adam olursn vs

Sonra da alınan saç kökleri o deliklere sokulur bu olay çok önemi yok alıp sokuyor

Gittiğiniz yer çok önemli gidip dandik firmalara ucuz diye gitmeyin çok iyi araştırın. Önüne gelen saç ekicisi açmış. Aman ha sağlık sonuçta.

Umarım herşey gönlünüzce olsun.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yaş 44,saçları hergün jiletle kazıyorum neyseki kafa düzgün, az da vücut yaptık çok şükür çakma Stathom gibi dolaşıyorum, ektirmeyi de düşünmüyorum

Üst Alt