Saç sorunu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç sorunu

Cevap: Saç sorunu

Benimbaya dokuldu ,biraz detrt ettim ama sonra alistim ..alisiyor insan :D

Dert etmeyin sakal birakin :D

Ektirince ilaç kullanmayacağını mı sanıyorsun ???

Ektirdikten sonra doktorun sana yazacağı ilk ilaç minoxidil oğlum :) Kendi saçın kafandayken koru!!!

Malesef erkek tipi dokulme genetik. Durdurulamıyor, sadece bloke ediliyor. İlaçları kestiğin an kelsin. Saçı yapay olarak beslemek zorundasın.

Ben saç konusunda uzman sayılırım, hatta genetik bilgimde mevcut, ne dediğimi biliyorum yani.

Ektirdiğin saçtan asla memnun olmazsın bu bir. ikincisi sürekli baş ağrısı çekersin, ektirmek zaten büyük bir işkence, zaten 6 ay rezillik çekeceksin ektirdikten sonra + ilaçları kullanmaya devam edeceksin.

Sana tavsiyem saçını kurtar.

saçım baya döküldü emre.geç kaldık galiba.bi ara minoxil kullandım.bioblas şampuan kullanıyorum hala.bioxin serum ve şampuan da kullandım.bi fayda goremedim.saç tellerim çok ince ve zayıf.

saçım baya döküldü emre.geç kaldık galiba.bi ara minoxil kullandım.bioblas şampuan kullanıyorum hala.bioxin serum ve şampuan da kullandım.bi fayda goremedim.saç tellerim çok ince ve zayıf.

minoxil rezalet bir compound. KULLANMA. Minoxidil demimmi ya Rogaine ya Spectral DNC kullanıcaksın. Rogaine'i tavsiye ederim, sonuçlarını kaç kere bizzat gördüm, ve klinik ortamda izledim.

Bioblas vs.vs.. hikaye, geç onları bir işe yaramaz onlar.

Saçı döken DHT yani dehidrotestesteron. saç folikulleri 5-alfa-redüktaz enzimi sayesinde testosteronu bu ne boka yaradığı belli olmayan DHT hormonuna donusturuyor. <-- genetik bozukluk bu işte. Saç köklerin minyatürize oluyor ve nefes alamıyor, beslenemiyor. Vücuduna aldığın yağlarında yardımıyla ölüyor.

Propecia dediğin finasterid, bu hormonun oluşmasını %100 olarak bloke ediyor. Saç foliküllerin enzimin etkisinden kurtuluyor böylece. FINASTERID OLMADAN SACINI KURTARAMAZSIN.

Rogaine, bu process'i tamamlayan, saç koklerine hayat veren hede konumunda burada. Çinko'da dediğim gibi saçın temel besini.

Sana verdiğim o şampuan da yine, saç köklerini gerekli şekilde arındırıyor, oksijen almalarını sağlıyor, ve minoxidil yardımıyla besliyor.

--------------

Soylediklerimi yaparsan saçın kurtulur reyis, karar senin.

sac-ekimi.jpg

minoxil rezalet bir compound. KULLANMA. Minoxidil demimmi ya Rogaine ya Spectral DNC kullanıcaksın. Rogaine'i tavsiye ederim, sonuçlarını kaç kere bizzat gördüm, ve klinik ortamda izledim.

Bioblas vs.vs.. hikaye, geç onları bir işe yaramaz onlar.

Saçı döken DHT yani dehidrotestesteron. saç folikulleri 5-alfa-redüktaz enzimi sayesinde testosteronu bu ne boka yaradığı belli olmayan DHT hormonuna donusturuyor. <-- genetik bozukluk bu işte. Saç köklerin minyatürize oluyor ve nefes alamıyor, beslenemiyor. Vücuduna aldığın yağlarında yardımıyla ölüyor.

Propecia dediğin finasterid, bu hormonun oluşmasını %100 olarak bloke ediyor. Saç foliküllerin enzimin etkisinden kurtuluyor böylece. FINASTERID OLMADAN SACINI KURTARAMAZSIN.

Rogaine, bu process'i tamamlayan, saç koklerine hayat veren hede konumunda burada. Çinko'da dediğim gibi saçın temel besini.

Sana verdiğim o şampuan da yine, saç köklerini gerekli şekilde arındırıyor, oksijen almalarını sağlıyor, ve minoxidil yardımıyla besliyor.

--------------

Soylediklerimi yaparsan saçın kurtulur reyis, karar senin.

peki kanka deniycm.bi de senin dediklerini deneyelim bakalım.peki bu ilaçların yan etkisi falan var mı?

peki kanka deniycm.bi de senin dediklerini deneyelim bakalım.peki bu ilaçların yan etkisi falan var mı?

bence deneme.

en iyisi dedigin gibi, bas parayi, hallet isi.

yan etkisi muhakkak verdir, doktora gitmeden, görüsmeden ben asla kullanmazdimy erinde olsam.

16-17 yasindayken bi kullandim, o gün bugündür birdaha asla dedim

Sadece Propecia'nın testosteron seviyesini düşürdüğüne dair bir soylem var.

Fakat kullanan 14.000 erkekten 250 tanesinde az miktarda gorulmus.

Kısacası hicbirinin yan etkisi yok. :ka21: Bir yan etki gorursen, ki gormezsin %99.9.9 sanmıyorum, bana soylersin, gerekeni soylerim bende. :ka21:

bence deneme.

yan etkisi muhakkak verdir, doktora gitmeden, görüsmeden ben asla kullanmazdimy erinde olsam.

aslında yan etkisi olabilecek 1 tane ilaç var.gerisi besleyici*vitamin falan.onun yan etkisi yoksa sorun olmaz diye düşünüyorum.ama yine de doktora gorunmek iyi olabilir.emir kardeşin yazdıklarına bakılırsa gerçekten bilgili biri bu konuda.ona da güvenmiyor değilim açıkcası.

bence deneme.

Doktorlar bu konuda bir bok bilmiyor reyiz :ka21: Saç olayı ayrı bir olay, ancak ilgilenenler, dermotolojik ortamların sacla ilgili bolumlerinde bulunanlar birseyler biliyor gordugum kadarıyla.

16, 17 yasında zaten kullanmamalıyın, ilaclar 19 yas ve uzeri icin cunku :D

onunki farklı bi olay olabilir ama kazınan saç dökülmez uzunca süre kısa olduğu için ve faydası olur saça

ben gerçeği bilmiyorum ama o kadar söyleniyorsa doğruluk payı vardır diye düşünüyorum

Saçı kazıtmakla kazıtmamanın zerre miktarı farkı yoktur. Saç folikülü beslenmediği takdirde ölür. Normal bir saç telinin dökülmesi mühim birşey değil, saç teli kırılır/dökülür vs, ancak saç folikülü normalse, yeni saçı yaratmaya başlıyor zaten hemen.

Kazıtmak bir işe yaramaz, ne fayda ne zarar sağlar. Mikroskobik ortamda görülüyor bunlar.

Üst Alt