Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Skandal ekibin işine son verilsin

Hepimiz doktor olmaya başlamışız yine.

Hep yok şu oyuncu 1 yıl yok diğeri 6 ay oynamadı vs diye tartışılıyor.Sakatlıkları nasıl oluştuğu,oyuncuların fizyolojik yapısı,her insanın tedaviler cevap verme süresinin farklılığı gibi gibi bir sürü farklı detay söz konusu.

Ama bizim bildiğimiz sadece 'Kewell 1 ay yok o zaman o doktoru kovun' '6 sene okumuş ama boşuna okumuş (!) gibi yorumlar.

Futbol kadar sağlık konusunda da uzmanız anlaşılan.:) Kulüp sanki pratisyenlere emanet etmiş oyuncuları.

Geçiniz...

Sağlık ekibinde akrabanmı çalışıyor?

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Bir önemli ayrıntı daha bu sakatlıklar sadece futbol takımımızda değil.Basketbol,voleybol vs... gibi diğer branşlarda da aynı durum mevcut..

Şanssızlık vs. diyen arkadaşlara Işıl Alben örneğini vereyim iyileşti tekrar sakatlandı ve şimdi sezonu kapattı.

Artık işi bilen birilerinin gelmesi lazım, bu ne be kardeşim yıllardır sakatlıklarla boğuşuyoruz. Mükemmel bir kadromuz ve yarısı sakat, giden gelmiyor gelen bir daha sakatlanıyor. Tesadüf dediğin 1 kere 2 kere 3 kere olur, artık kaç oldu insanlar sayamıyor bile !! Bu işin altında başka bir iş var benden söylemesi... En kısa zamanda sağlık ekibini komple değiştirmek lazım.

Serkan çalık ve Alparslan erdem'in eğer açıklamaları doğruysa,gerçekten o sağlık ekibine ve başındaki şahsa çift taban dalasım geldi. Milyonlanca euro harcanacak ama doktor efendiler bir stres kırığını teşhis edemeyecek.

Cevap: Skandal ekibin işine son verilsin

Sağlık ekibinde akrabanmı çalışıyor?

Saçma sebeplerle eleştirmediğim için böyle düşünüyorsun herhalde.

Alpaslan ve Serkan belkide doğru söylemiyorlar.Neden karşı tarafı dinlemeden inanayım ki onlara? Tekrar yazayım.Yok oyuncunun biri 5 haftada futbola dönmüş diğeri 8 haftada dönmüş diye eleştirmem ben kimseyi.Eleştirenlere de kolay gelsin.Hatalar yapılmışsa da zaten yönetime bunu bildirenler vardır.Öyle olsa bir dakika kalamazlar kulüpte merak etmeyin...

Insanlar evlerine ekmek götürüyorlar.Meslekleri bu.Işlerinin en iyilerinden olmasalar Galatasaray'da olmazlardı zaten.

Ne kadar kolay eleştirmek,kafa koparmak tabiri caiz ise.

Serkan Çalık'ın açıklaması vardı geçenlerde, "Galatasaray sağlık ekibi iyileştiremedi ben de Almanya'da tedavi oldum." diye.

Aslında alırken garantili futbolcu alıcan 2 yıl garantisi olucak sakatlandığında 2 hafta içinde iade etmezse sağlık ekibi parasını onlardan alıcan :D :p

merhaba ben ilk defa mesaj yazıyorum buraya öncellikle şunu söyleyeyim ben bir doktorum universite hastanesinde asistanım.Benim dikkatimi çeken olay prof.dr mehmet kurdoğlu ile ilgili.Kendisi bir genel cerrahi profösürü.Bilirsiniz genel cerrahinin işi karın içi organların cerrahisini yapmak.Yani akut appandisit,safra yolları ameliyatı yapmak ya da kanser cerrahisi yapmak gibi.Benim anlamadığım nasıl olurda galatasaray sağlık grubunun başkanı genel cerrah olur.Kesinlikle bir ortopedi profösürü olması.Ve uzmanlık yan dalını sporcu sağlığı üzerine yapmalı.Doğrusu budur.Bu kesinlikle genel cerrahin işi değildir.İşin iç yapısını bilmiyorum ama bu olayı anlamıyorum saygılar

merhaba ben ilk defa mesaj yazıyorum buraya öncellikle şunu söyleyeyim ben bir doktorum universite hastanesinde asistanım.Benim dikkatimi çeken olay prof.dr mehmet kurdoğlu ile ilgili.Kendisi bir genel cerrahi profösürü.Bilirsiniz genel cerrahinin işi karın içi organların cerrahisini yapmak.Yani akut appandisit,safra yolları ameliyatı yapmak ya da kanser cerrahisi yapmak gibi.Benim anlamadığım nasıl olurda galatasaray sağlık grubunun başkanı genel cerrah olur.Kesinlikle bir ortopedi profösürü olması.Ve uzmanlık yan dalını sporcu sağlığı üzerine yapmalı.Doğrusu budur.Bu kesinlikle genel cerrahin işi değildir.İşin iç yapısını bilmiyorum ama bu olayı anlamıyorum saygılar

Burhan Uslu vardı bir ara. Bonservisi kimde ise onu getirtelim tekrar :)

Burhan Uslu gelecek dertler bitecek.

Üst Alt