Sağlık ekibinin işine son verilsin


Ben daha fazla dayanamayacağım.Bu sağlık ekibiyle olmayacağı bir gerçek...Baros,M.Topal,E.Güngör,Linderoth,Kewell vs...Bunlar en somut olanları Baros'un olayı bile skandalken bir de üstüne Kewell..Ordu maçı 2 hafta önceydi şu an teşhis konuluyor,bu teşhisinde doğru olduğu binbir şüpheli.Adam sakat sakat idmana çıktı bir de şaka gibi.Bu ekip sağlık ekibi değil , skandal ekibidir !Burdan yönetime sesleniyorum lütfen bu ekibin işine son verin.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinBaros'un ayağı kırıldı, oyuncunun sağlığı için uzun tedavi yöntemi seçildi.Güngör psikolojik olarak sakat.Topal'da sorun yok omzu çıkmıştı.Linde'nin sakatlığınn sağlık ekibiyle alakası yok.Kewell'ın ki kas yırtığı, muhtemelen antreman sahasının zeminin kötülüğünden kaynaklanıyor.Sağlık ekibiyle alakası yok. Bence tesislerin çimlerinin alttan ısıtmalı olması lazım öyle karların içinde fizik antrenmanı yapılmaz. Rocky değil bu adamlar.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinİşlerinde uzman kişiler bu kişiler.Bence sorun başka.Ama ne gerçekten bilmiyorum.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsin-Linderoth sakatlanmıyor deniliyordu, MR çektirmemiş diyorlardı ama bizde koşarken bile sakatlanır hale geldi.

-Lincoln'ün zamanında da sakatlığı çok uzamıştı Lincoln'ün.

-Gene Lincoln zamanında işte 2007-2008 sezonunda hatırlıyorum bir maça 12-13 sakatla çıkmıştık.

-Emre Güngör bir maçta sakatlandı ve 1-2 sene ortalıktan kayboldu.

-Serkan Çalık 2 sene ortalıktan kayboldu aynı şekilde sakatlıktan.

-Uğur Uçar'ın da sene sonu iyileşir diyorlardı fakat onunda çok uzamıştı sakatlığı bu sene iyileşti tam olarak yeni yeni alışıyor daha.

-Baros erken dönecek iyi gidiyor denildi, onunda çok uzadı sakatlığı.

-Son örnekte Kewell oldu.Tabii Alpaslan ve Serkan'ın demeçleri ve o dedikleri olay hakkaten gerçekse, yönetim zaten işine son verir diye düşünüyorum sağlık ekibinin. Günahlarını almak istemem, iyi niyetlerinden de şüphem yok fakat insan böyle durumlar çok olunca şüphelenmeden de edemiyor. Bakalım işin sonu nereye varacak. Ama hakkaten bu son Serkan&Alpaslan demeçleri felan doğruysa yönetim son verir zaten...
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinDaha bu sene değişti sağlık ekibi ve bazı oyuncuların bizim sağlık ekibiyle alakası yok
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinDoğrudur ya sağlık ekibinden 2-3 senedir şüpheleniyorum zaten..Serkan Çalık,Alpaslan Erdem,Linderoth,Lincoln,Uğur Uçar,Emre Güngör,Baros,Kewell,Mehmet Topal...Hadi 1 olur 2 olur hepside mi tesadüf :confused:uzun süreli sakatlıklar :confused:
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinCidden Baros ve Kewell 'in sakatlıkları tam bir facia.Derhal sağlık ekibi değişmeli.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinSağlık ekinde bir sorun olduğu görüşüne tamamıyla katılıyorum. Gereği yapılsın artık.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinOyuncuların altyapısı, tesisler ve ligde alınan darbeler bunun sebebi. Bazı oyunculardada "kronik" sorunlar var buda gerçek.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinNasıl iştir bu Kewell Sabri Baros hemen dönecek dediler adamların sakatlıkları 1-2 ay uzadı. Linderoth E.Güngör S.Çalık U.Uçar 1-2 sene top oynamadı.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinSeneler boyu doğru düzgün oynayamamış adam bir anda 90 dakika oynamaya başlayınca, çatır çatır koşarken ve hiç yorulmuş gibi gözükmezken kimse "aferin sağlık ekibine" dedi mi? Hayır. Sağlık ekibinin başarısı değil miydi müzmin sakat bir adamı ilk 11'in değişmezi haline getirmek? Evet.O zaman ki başarılarını görmeyip de kas yırtılması olunca hemen faturayı sağlık ekibine çıkaranları tebrik ediyorum.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinsağlık ekibi değişmeli gerekirse dışardan yabancı bu işin uzmanı bir sağlık ekibi getirilmeli
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinKesinlikle Bu acıbadem ve ekibi Azize^'nin paralı adamlarıdır.Serkan Çalık - 1,5 yıl

Alparslan Erdem - 6-7 ay

Baros - 2 aydı çıktı 4 aya

Uğur Uçar - 6 ay dediler 1 yıl 2 ay

Sabri - 3 hafta dediler 1,5 ay

Kewell - 2 hafta dediler 2 aya uzadı

Linderoth - Ömürboyu sakatNe biliyim geçen sene 8 adam sakat.Kısaca buraya yazdım.Gerçek Bir Spor Hekimi istiyorum. Dünya da ilk 3 içinde bulananProf. Dr. EMİN ERGENBir an önce uzman ekibi ile göreve getirilmelidir.https://www.medicine.ankara.edu.tr/testa/fakulte/personshow.php?id=257Kısaca özgeçmişiProf. Dr. Emin ERGEN - Ankara Üniversitesi Spor HekimliğiTEMEL EĞİTİM VE AKADEMİK GELİŞİMEge Üniversitesi Tıp Fakültesi 1974-1980 (Tıp Doktoru)Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1981-1983 (Spor Hekimliği Uzmanlığı)Loughborough Üniversitesi (Spor Bilimleri Uzmanlığı)DİPLOMALARTıp DoktoruBİLİMSEL DERNEK VE KURUMLARDA ÜYELİKLERTürkiye Spor Hekimleri DerneğiSpor Bilimleri DerneğiAvrupa Spor Hekimliği Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu ÜyesiUluslararası Spor Hekimliği Federasyonu Yönetim Kurulu ÜyesiBİLİMSEL DERGİLERDE HAKEMLİKSpor Hekimliği DergisiJournal of Sport Science and MedicineHacettepe Spor Bilimleri DergisiRomanian Journal of Sports MedicineARAŞTIRMA ALANLARISpor fizylojisiSpor yaralanmalarıKATILDIĞI VEYA YÜRÜTTÜĞÜ PROJELER1.M.Zorlu Vakfı Atletizm Meslek Lisesi Projesi2. Çok Fonksiyonlu, Taşınabilir,Sporcu Performansı Analiz Sistemi Tasarımı Ve Geliştirilmesi3. Arnica Jel Emdirilmiş Elastik Bandaj ve Destek Ürünleri Projesi4. OPAL Kurumsal Zindelik ProjesiMEDİKAL KİTAPLARDA BÖLÜM YAZARLIĞI

1.Emin Ergen, Esra Çirci, Jean Claude Lapostolle, Karol Hibner “FITA Medical Committee Archery Injuries Survey (Seniors)” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara2. Jean Claude Lapostolle, Karol Hibner Emin Ergen “FITA Medical Committee Archery Injuries Survey (Juniors)” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara3.Emin Ergen, “Skin problems in archery” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara4. Emin Ergen, Beyza Şİmşek“Shoulder Strengthening Exercises for prevention of injuries” Sport Medicine and Science in Archery. Edited by Emin Ergen and Karol Hibner, Hacettepe University Publishing House, 2004, Ankara5.Ergen E, Ulkar B, Proprioception and coordination. In: Frontera WR, Herring SA, Micheli LJ, Silver JK, eds. Clinical Sports Medicine. Saunders, Elsevier, 2007. p. 237-55
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinyav Kewellin Orduspor maci sonrasi sakatligi ayagindan degilmiydi?? Ben bile o macta kasigini tuttugunu gormustum, aradan iki hafta gecti Kewell iki defa antrenmana cikartildi simdi yirtik tespit ediliyor Kewell kolay kolay oynamaz artik bu sezon! Simdi Atletico maclarini dusunuyorum kim oynayacak ? Caner yeterli mi, Nonda yeterli mi yoksa baska bir forvet oyuncusu daha mi alinacak, Keita sakatlanirsa? Tamam defansta artik sorun cikmaz, orta sahadada... Ama mecbur bir yerli forvet almamiz lazim.. Bu da Halil olacak gibi
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinBu sağlık ekibi 7 senedir görevde ve son iki seneye kadar böyle birşey yoktu sonra birden sakatlıklar artmaya başladı.Değişiklik gerektirecek birşey varsa gereği yapılır.Yönetimimizde bizim kadar görüyor.
 
Cevap: Skandal ekibin işine son verilsinGereksiz bir tepki bence yönetimimiz takip ediyodur olayları gereken neyse yapılır hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt