GSC Haber - Sağlık Raporu | Serge Aurier | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Sağlık Raporu | Serge Aurier

1708068665135.png

Yeni transferimiz Serge Aurier, ülkesi Fildişi Sahili’nin Afrika Kupası finalinde Nijerya ile oynadığı maçta arka üst adale grubunda ağrı hissetmiş ve Türkiye’ye geldiğinde sponsor hastanemiz Medicana’da yapılan MR tetkiklerinde ilgili kas grubunda ikinci derece strain (zorlanma ve kanama) tespit edilmiş olup tedavisine başlanmıştır.

Galatasaray SK

çok uzun sürmez ama pazar günü oynamaz muhtemelen. Prag deplasmanında bile BELKİ modunda, en azından adamların sol kanadı full cezalı oldu

Kiralık veya kısa süreli kim varsa ya hep sakat ya da bir teslik var durumunda. Hakim Ziyech 2 aydır yok ne zaman döneceği belli değil, Serge Auirier de sakat geldi, Ndombele desen o zaten geldiğinden beri mental olarak sakat.

Geçen sene neyi doğru yaptılarsa bu sene tamamen yanlış yaptıkları. Şampiyon olmuşsun üzerine koyacağın 3-4 hamle ile güçlenecektik ama kanat ve çalım sevdasına mahvettiler kadroyu.

Davinson sakatligınin aynısı enaz 1,5/ 2 ay yok şubatın ortasındayız nasıl uzun surmuyor rtaş? Sezon eylulde bitmiyor mayista bitiyor herif biraz daha zorlasa sezonu kapatmıs durumda olacak
o kadar detayını bilmiyorum yav ben az süre eksik kalır diye düşündüm . anafikir pazar günü ve perşembe günü muhtemelen oynayamayacak olması maalesef.

3 aylık aldığımız adam zaten 1.5 ay oynamayacaksa hiç oynamasın nerdeyse zaten.

Milli aradan sonra dönebilir, kanama olmasa 3. hafta oynamaya başlayabilirdi. Neyse bari o zaman en azından verim versin o sekanstada 10'a yakın maç olacak neticede sezonu bir bütün olarak düşünmek lazım, kahretmek bize şu an bir şey kazandırmaz, olan olmuş.

Nisandan önce gelmesi zor dogru duzgun Ya 3 maç oynar ya 4
tmm işte fail bir transfer - minimum düzeyde para verecek olmamız bizim açımızdan kötü değil. bu kadar maçı olmayan adamlada sözleşmeyenilebme ihtimali bir o kadar düşük açıkçası.

2022 de yapılamayan turnuva diye bu sene yapıldı ve seneye 2024 ü yapılcak- afrika marketinden uzak kalmak lazım.

assignon konusu çok uzadı diye buna kaldık ne yapalım.

Maliyetlere bakıldığında alınan, alınamayan olarak tarihimizin en kötü transfer dönemi bu yaz ve kış dönemidir. Şampiyonluğu göz göre göre riske attık. Bu kadro ile okan hoca şampiyon olursa heykeli dikilmeli. Kupa ve avrupadan ilk turda elense bile şampiyonluğu şu şaibeli ortamda koparması benim için çok büyük başarı olur.

Gittik en olmayacak adamı bulduk.. Afrika kupası oynanırken as sağ beki satip oyuncu almak nedir abicigim biri izah etsin .. Afrika kupasında da izlediğim kadarıyla baya bir kötüydü resmen boş yere kontenjan işgal edecek

tmm işte fail bir transfer - minimum düzeyde para verecek olmamız bizim açımızdan kötü değil. bu kadar maçı olmayan adamlada sözleşmeyenilebme ihtimali bir o kadar düşük açıkçası.

2022 de yapılamayan turnuva diye bu sene yapıldı ve seneye 2024 ü yapılcak- afrika marketinden uzak kalmak lazım.

assignon konusu çok uzadı diye buna kaldık ne yapalım.
Nottingham'a verilmesi gerekilen cevap;

Üst Alt