GSC Haber - Sağlık Raporu | Serge Aurier - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Sağlık Raporu | Serge Aurier

Gittik en olmayacak adamı bulduk.. Afrika kupası oynanırken as sağ beki satip oyuncu almak nedir abicigim biri izah etsin .. Afrika kupasında da izlediğim kadarıyla baya bir kötüydü resmen boş yere kontenjan işgal edecek
açıkçası Assignon esas hedefti - burnleye gitmesi son 2 günde kesinleşti heralde - kalan sürede bu adama gidildi.

Aurieri lige Köhn'ü AVL ye yetiştirsek daha iyiydi.

Köhn - Asssignon baya iyi ve agresif olurdu açıkçası ama sağ bek kısmı yaza kaldı gibi duruyor.

açıkçası Assignon esas hedefti - burnleye gitmesi son 2 günde kesinleşti heralde - kalan sürede bu adama gidildi.

Aurieri lige Köhn'ü AVL ye yetiştirsek daha iyiydi.

Köhn - Asssignon baya iyi ve agresif olurdu açıkçası ama sağ bek kısmı yaza kaldı gibi duruyor.

Doğrudur ama gidip de en olmayacak adamı almak da çok saçma .. Adam zaten varını yoğunu turnuvada harcıyor 1 tane kiralık sağ bek mi kalmadı dünyada

Doğrudur ama gidip de en olmayacak adamı almak da çok saçma .. Adam zaten varını yoğunu turnuvada harcıyor 1 tane kiralık sağ bek mi kalmadı dünyada
buna katılıyorum zaten - Boey'in gitme ihtimali %51 olduğu anda 4 5 kişilik liste çıkarılması çat çat gidilmesi lazımdı - bence o konuda epey geç kaldık. BB konusu çok ön plana çıktı. Yönetim gerekirse cebinden bile halledebilirdi bek trasnferlerinden en azından 1 ini

sahada bizim takımda görmeden hiç bit oyuncuyu gömmem ama aldığımız adamı uzun süre oynatamayacak olmamız çok tatsız - karavana transfer yapıyor baya net şekilde.

sinan-engin.gif

Afrika kupasına gitmiş ve üstelik finale çıkmış adamı kiralamak büyük riskti. Sağ beki olmayan takımın 4 kupaya oynarken böyle bir risk almaması gerekiyordu. Şaka gibi gerçekten.

Şimdi biz AL ve TSL de en ktirik maçlarda kadro olarak daha güçsüzüz ve bunu düşünerek araştırarak planlayarak başardık değilmi? Şunu kabul edebilip maçlarda kendime daha az yüklenmeliyim. Tebrikler yönetim.

Abi bu adamı final maçından önce aldık, sakat adam aldılar ne demek?
kendini niye zorlamış diyenler de var. İlginç. Final maçında, kaptanı olduğu takımda koşmayacak mıydı?
Bu seneki transfer stratejisi tutmadı, maalesef.

Üst Alt