Sağlık Raporu: Yuto Nagatomo - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık Raporu: Yuto Nagatomo

Takım resmen döküldü. Sakatlar ordusuna döndük. Oyuncular özel hayatlarına dikkat etmiyor. Maçlardan sonra gece yarılarına kadar barlarda diskolarda gezip içerlerse böyle olur. Kafalarını futbola vermiyorlar. Milyon eurolar kazanıp yan gelip yatıyorlar. İş disiplinleri yok. Takım bağlılıkları hiç yok. İki depar atınca bir tarafları aksıyor. Birine top çarpıyor sakatlanıyor. Biri şut çekerken sakatlanıyor. İngiltere'de, İspanya'da, İtalya ya da Almanya'da böyle mi?

Takım resmen döküldü. Sakatlar ordusuna döndük. Oyuncular özel hayatlarına dikkat etmiyor. Maçlardan sonra gece yarılarına kadar barlarda diskolarda gezip içerlerse böyle olur. Kafalarını futbola vermiyorlar. Milyon eurolar kazanıp yan gelip yatıyorlar. İş disiplinleri yok. Takım bağlılıkları hiç yok. İki depar atınca bir tarafları aksıyor. Birine top çarpıyor sakatlanıyor. Biri şut çekerken sakatlanıyor. İngiltere'de, İspanya'da, İtalya ya da Almanya'da böyle mi?
Saçmalamanın zirvesine varmışsın.Adama top çarpıp sakatlanıyorsa bunda adamın suçu ne.Messi'nin de kolu çatladı,aman be Messi ne mal adamsın sen Türkiye'de bile kolunu çatlatan adam yok diyelim olur mu

Klise nin dibine vurmussun. Oyunculari savunmak amacli degil ama nereden biliyorsun gece yarilarina kadar barlarda diskolarda gezdiklerini ictiklerini gercekten merak ettim.

Acikcasi bu kadar fazla oyuncu birden ve durduk yere sakatlaniyorsa burada oyuncularin kisisel yasamlarindan ziyade biraz da teknik ekipte ve antrenman metodlarinda ve (muhtemelen olmayan) antrenman agirliginda hatayi aramak lazim bence. 18 yasindaki Ozan bile 2 mactir kramp yüzünden yerlere yatti, hadi digerleri iciyor geziyor tozuyor diyelim de 18 yasindaki cocuk kramp geciriyorsa bu insanin aklinda bunlar nasil antrenman yapiyor sorunu uyandiriyor. Hepsi mi iciyor, biraz absürt bir yaklasim bu.

Ha ayrica Nagatomo olayi biraz farkli, adama top carpti sakatlandi olabilir bu digerleri gibi durduk yere adelesi falan pert olmadi. Göze carpan birsey var net olarak o da bu takim adam akilli calismamis ve calismiyor, ayakta duracak halleri yok oyuncularin.

Bu rahatsızlığı ben de 8 yıl önce geçirdim.(Nagatomunun şimdiki yaşındayken :) )
5 gün hastanede kaldım. sonrası evde 1 hafta dinlenme. Sonra normal yaşantıma döndüm ama 1-2 ay sonra maç yapabildim. Cüneyt Çakır da aynı rahatsızlığı yaşamıştı. 1 aydan kısa sürede döneceğini düşünüyorum. Sonuçta profesyonel futbolcu benden daha güçlü ve en iyi şartlara sahip olacak tedavi sürecinde. Geçmiş olsun samurayımıza.

Bu rahatsızlığı ben de 8 yıl önce geçirdim. 5 gün hastanede kaldım. sonrası evde 1 hafta dinlenme. Sonra normal yaşantıma döndüm ama 1-2 ay sonra maç yapabildim. Cüneyt Çakır da aynı rahatsızlığı yaşamıştı. 1 aydan kısa sürede döneceğini düşünüyorum. Sonuçta profesyonel futbolcu benden daha güçlü ve en iyi şartlara sahip olacak tedavi sürecinde. Geçmiş olsun samurayımıza.

Ağrı oluyor muydu maç yaparken , oluyorsa ne kadar etkiliyordu ?

Sitede Allah'tan Dr var yoksa hacamat yapalım iyileşir yada öldü bu adam atın çöpe vs diyecek seviyede herkesin bilgisi,kendimde dahil tabi klasik tip dahil herşeyi bilen reçete de yazan türk milleti.

Hayatımda ilk defa duyduğum bir hastalık. İsmi korkutucu. Allah düşmanıma göstermesin.

Noldu bu takıma yahu kötü nazarlara geldik. Bir kan akıtıp koç kesip sevabına hayır yapıp dağıtmak lazım. Elemtere fiş kem gözlere şiş.

An itibari ile kadromuz

Muslera
Mariano
Maicon
Ozan
Linnes
Ömer
Donk
Selçuk
Ndiaye
Sinan
Rodrigues