Sahanın Drenajı Yok Mu? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sahanın Drenajı Yok Mu?

Cevap: Sahanın Drenajı Yok Mu?

allah askına sacmalamayın saha son sıstem olsa ne olcak yukarıdakı mevlam yağdırıyo ıstee adamlar ne yapacak...bole konularda kızmam kızamam bız buzlu sahalarda top oynadık kımler buırda ıtıraz ettı...polonyada bıle yağdı ıptal oldu..maç..onlar bızden ustun stadlar yenı ama ne oldu oynanmadı.

İşte bu zihniyet depremde falan da aynı mantıkla takdiri ilahi diyenler.

O yüzden sende 5 şiddetinde deprem olurken 1000 kişi ölüyor,japonya'da 8 şiddetinde deprem oluyor bunun yarısı adam ölmüyor.

Arkadaşım iyi misiniz siz? Ben dün stadda izledim maçı.Erken girdik ,yağmur maçtan sadece 40 dakika önce başladı.Günlerce yağmadı.

Sen eğer şöyle stad yaptım böyle stad yaptı deyip bu bahanelere sığınırsan maç kazanamazsın.

Geçen sene de antalya maçında güya alttan ısıtma olan stadımızda yerler bembeyaz kar tutmuştu.Oda takdiri ilahi tabi:)

Anlayacağın dilden söyleyeyim.Önce tedbir sonra tevekkül.Sen drenaj yapmazsan ,nehir yatağına ev yaparsan,deprem kuşağında deniz kumu ile apartman dikersen başın beladan çıkmaz.

Türkiye'nin en modern stadı olan mabedimiz hakkında şu an konuştuğumuz konu bile utanç verici ama neyse.

Dun Fransiz Tv sinden izledim maçi, Spiker once stadin guzelliginden bahsetti, heralde oda beklemiyordu zeminin bu kadar lesh olabileciginiki , ikinci yarida pes edip isyan moduna geçti "Buna futbol elan denmez, 22 kisi karsi karsiya geçmis topa vurmaya çalisiyor dedi."

allah askına sacmalamayın saha son sıstem olsa ne olcak yukarıdakı mevlam yağdırıyo ıstee adamlar ne yapacak...bole konularda kızmam kızamam bız buzlu sahalarda top oynadık kımler buırda ıtıraz ettı...polonyada bıle yağdı ıptal oldu..maç..onlar bızden ustun stadlar yenı ama ne oldu oynanmadı.

Takdir-i İlahi :yenieek:

Tövbe tövbe bu mantık yüzünden Sel olduğunda, Deprem olduğunda falan binalar yıkıldığında, insanlar öldüğünde gerekli tepkileri gösteremiyoruz.. Adam malzemeden çalsın sonra olunca takdiri ilahi olsun... Öyle ahım şahım sel su götürecek bir yağmur mu yağdı allah aşkına... Belli ki Stadın 6 ay önceden açılmasının altında bazı şeylerin gözardı edilmesi yatıyor olabilir..

İşte bu zihniyet depremde falan da aynı mantıkla takdiri ilahi diyenler.

O yüzden sende 5 şiddetinde deprem olurken 1000 kişi ölüyor,japonya'da 8 şiddetinde deprem oluyor bunun yarısı adam ölmüyor.

Arkadaşım iyi misiniz siz? Ben dün stadda izledim maçı.Erken girdik ,yağmur maçtan sadece 40 dakika önce başladı.Günlerce yağmadı.

Sen eğer şöyle stad yaptım böyle stad yaptı deyip bu bahanelere sığınırsan maç kazanamazsın.

Geçen sene de antalya maçında güya alttan ısıtma olan stadımızda yerler bembeyaz kar tutmuştu.Oda takdiri ilahi tabi:)

Anlayacağın dilden söyleyeyim.Önce tedbir sonra tevekkül.Sen drenaj yapmazsan ,nehir yatağına ev yaparsan,deprem kuşağında deniz kumu ile apartman dikersen başın beladan çıkmaz.

bu sahada maç oynanır...oynarsın...hadı hava yağmadı..stadda hersey tamam...yenecekmıydık...bragayı yendıkmı....hayır...ama sonuna kadar cımbom...stadla futbolcuyla elestırmem.sana sunu soylıyeyım maç izleyemeye gıttım usudum ısıtma yok...dısarıdan susleme yok...ama memlekette ne varkı...hatta transfer taraftarı ayrı...skor taraftarı ayrı...gercek taraftarım..olumune cımbom....olumune galatasaray...

Takdir-i İlahi :yenieek:

Tövbe tövbe bu mantık yüzünden Sel olduğunda, Deprem olduğunda falan binalar yıkıldığında, insanlar öldüğünde gerekli tepkileri gösteremiyoruz.. Adam malzemeden çalsın sonra olunca takdiri ilahi olsun... Öyle ahım şahım sel su götürecek bir yağmur mu yağdı allah aşkına... Belli ki Stadın 6 ay önceden açılmasının altında bazı şeylerin gözardı edilmesi yatıyor olabilir..
benı eleştırcenıze hukumuet ve tokı baskanını eleştırın benmı yaptım stadı..ben dunkı olaya yorum yaptım...

benı eleştırcenıze hukumuet ve tokı baskanını eleştırın benmı yaptım stadı..ben dunkı olaya yorum yaptım...

Mevlam yağdırdı ne yapalım diye senin gibi basit mantıkla düşünenler olmasaydı.. Kimse çalıp çırpamazdı.. Hata yapmamak için elinden geleni yapardı... Takdir-i İlahi demek yerine çıkıp tepkinizi gösterseniz.. 2000li yıllarda deniz kumu kullanarak çürük evler yapan Ağaoğlu tarzı mimarlar şimdi Türkiye'nin en iyi evlerini yapıyorum diye ortaya çıkmazdı..

Mevlam yağdırdı ne yapalım diye senin gibi basit mantıkla düşünenler olmasaydı.. Kimse çalıp çırpamazdı.. Hata yapmamak için elinden geleni yapardı... Takdir-i İlahi demek yerine çıkıp tepkinizi gösterseniz.. 2000li yıllarda deniz kumu kullanarak çürük evler yapan Ağaoğlu tarzı mimarlar şimdi Türkiye'nin en iyi evlerini yapıyorum diye ortaya çıkmazdı..
denız kumuylA EV yapanlar arasında askerıye de ...eve sıvalar dokuluyodu ben kendıme ev yaptım ve demırını fazla attırdım...sunu unutmayın ben dunku saha sartını soyluyom...ona bakarsınız stad bızım cok tehlıkelı yerde malum dolguyla doldurma...

Bilmiyorum ne kadar dogruda alinin dedigi gibi seyler var ortalıkta yok stad oturmamısmıs eger catı calısması olursaymıs yerle bir olurmus 2-3 sene beklenilmesi lazımmıs falan fıstık tamam diyelim hadi dogru insaattan anlamam peki drenajdamı öyle buyuk bir sorun hadi oda öyle olsun abi su sahayı insan gücü yerine makinelerle temizleyin hadi onuda gectim ulan yagmur yagıcak yagıcak deniliyordu meterolojiyle konusup hicbişey yapamıyosanız muşamba örtseydiniz yapsaydınız la işte bişeyler rezillik abi vallahi rezillik billahi rezillik bide ahkam kesiyoduk inönüde mac kesilirken arena böyle söyle diye

turkıyemde hıc bısey olmaz arkadaslar benı elestırın yerden yere vurun ama cok duyarsız toplumuz...federosyan baskanı yıldırım demıroren evet sabıkası ne besıktası borc yuzunden avrupaya goturemeyen baskan...azız yıldırım sıke ve orgutten ceza almış bırı ama baskan....ve kendını bılmaz kısıler bayramlaşır ıstıklal marsında ayağa kalkmaz senden benden rahat gezer... ve son soylıyeceğim konuda canakkale 1915 fılm mı cıktı 2 gun once ızlemeye gıttım.10 kısıydık...ınanın cem yılmaz veya diğerleri fılm mı olsa cok ızlenırdı.tarıhımıze saygımız yokkı.

Yapılan konserler ve ak parti kongresi sonucu drenaj sistemi zarar görmüş, üstüne getirilen yeni çimler uymamış önensenmemiş, sonucu yağmur yağınca gördük.

6 ayda bir çimleri değiştirip hep aynı sorunla karşılaşıyoruz, kimden alıyorsak şu çimleri vazgeçsinler artık. Dragao'nun çimlerini yapan firmayı bulsunlar, anlaşsınlar çok mu zor..

Ünal başkan Galatasaray'ın marka değerinde bahsediyordu ama dün CL gibi dünyanın en büyük futbol organizasyonunda kulübü resmen rezil etti..

Geçen sene süper finalde inönünün zemini böyleydi oynatmadı hakem maçı, bu maç da oynanmamalı ertelenmeliydi bence.

Geçen sene İnönüde ertelenen maçta daha çok yağmur yağmıştı. Telogol ekibi maçın ertelendiği saatlerde Arena ya gitmişlerdi zemin gayet iyiydi. Arenanın drenajı iyi deniyordu nolduda şimdi bu hale geldi zemin.

Geçen sene İnönüde ertelenen maçta daha çok yağmur yağmıştı. Telogol ekibi maçın ertelendiği saatlerde Arena ya gitmişlerdi zemin gayet iyiydi. Arenanın drenajı iyi deniyordu nolduda şimdi bu hale geldi zemin.

Akp nin mitingimi kongresimi ne vardı ,borular hep zarar görmüş deniyor

Üst Alt