Sala'nın İçinde Bulunduğu Uçak Manş Denizi Üzerinde Kayboldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
-Nantes'ın bu akşam Sannois Saint-Gratien ile oynayacağı Fransa Kupası mücadelesi ileri bir tarihe ertelendi.

-Sala'nın babası Horacio Sala, OLE Gazetesi'ne konuştu: "Kimse beni aramadı. Çaresizim. Sala, Fransa'da tek başına yaşıyordu. Son olarak Pazar günü konuştuk. Transferinden dolayı çok mutluydu. Yaşananları TV'den takip ediyorum."

-Manş Denizi Hava Arama Şefi John Fitzgerald: "Emiliano Sala ve uçaktaki diğer iki kişinin hala hayatta olduklarını düşünmüyorum."

Emiliano Sala is missing | Get French Football News

"The cause of accident is not yet known. Sources have informed Ouest-France that the plane had difficulties taking off from Nantes airport, claiming that it had to attempt take-off 3 or 4 times."

Siz böyle seyden sonra daha ayni ucakla ucmaya calisirmiydiniz? Ve hic kural falan yokmu, mesela ucagi ikinci denemede kaldiramazsan diye ayni gün yada kontrol edilmeden kalkamaz diye?

:(
Guernsey polisi, 15. saatine girilen aramalarda kayıp uçağa ait olduğu belirlenen herhangi bir cisim bulunamadığını ve bu aşamada uçağın denize çakılması durumunda hayatta kalmaları ihtimalinin çok zayıf olduğunu açıkladı.

Cok zor bir durum. Annesini-babasini kaybedene yetim-oksuz, esini kaybedene dul deniyor.

Evladini kaybedene bir sey denmiyor. Tarifsiz bir aci.

“A wife who loses a husband is called a widow. A husband who loses a wife is called a widower. A child who loses his parents is called an orphan. There is no word for a parent who loses a child. That’s how awful the loss is.”

― Jay Neugeboren, An Orphan's Tale

Üst Alt