# Salih Uçan - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne Galatasaraylısı aga? Bu herif 2013’te şampiyon olarak gittiğimiz kadıköy derbisinde maç sonunda orta yuvarlakta diğer fb’li itlerle birlikte Galatasaraya küfürler ediyordu.

Fb’ye gitmeden önce küçükken Galatasaraylı olabilir.
Valla hocam bir ara bana bir kaç arkadaş bayaa bir yüklenmişti Galatasaraylı diye transfer edilmeli diye kendi adıma söylüyorum burdan döneceğini bizim formamızı giyeceğini bile bilsem fikrim net istemem bu şahsı.

Valla hocam bir ara bana bir kaç arkadaş bayaa bir yüklenmişti Galatasaraylı diye transfer edilmeli diye kendi adıma söylüyorum burdan döneceğini bizim formamızı giyeceğini bile bilsem fikrim net istemem bu şahsı.
Daha fb’ye gitmeden önce Bucasporda oynarken bununla bir röportaj yapmışlar, orada en büyük hedefim Galatasarayda oynamak diye cevap vermiş. Oradan geliyor bu Galatasaraylı olduğu söylentileri.

Daha fb’ye gitmeden önce Bucasporda oynarken bununla bir röportaj yapmışlar, orada en büyük hedefim Galatasarayda oynamak diye cevap vermiş. Oradan geliyor bu Galatasaraylı olduğu söylentileri.
Demekki değilmiş; kendini bildiğinde kendini başka takımlı olarak görmüş, kesinle Galatasaraylı olduğuna inanmıyorum…

Uzun zamandır bu scout başlığına isim önerisi yapmıyordum. Hazır transfer gündemi kızışmışken bir isim ortaya atalım..

Salih Uçan ismini görünce "yok daha neler" diyebilirsiniz ama şimdi nedenleri ile beraber neden istediğimi açıklıyorum..

-Galatasaraylıdır. Fenerbahçe'de oynarken de herkesin söylediği bir gerçek bu. Artık eskisi kadar kimse takmıyor ama yine de önemli detay.
-Fatih Hoca onu iyi tanıyor. Milli takıma aldı 2-3 kez.
-Yerli. Yerli oyuncu azlığımız belli durumda.
-Mert Hakan'ın belirsiz durumu o bölgede iyi yerli alternatiflere yöneltti ve bence en doğru isim Salih.
-Eskisi gibi tecrübesiz değil, tam prime dönemine girdi. 26 yaşında.
-Bu sene Alanyaspor'da banko oynamaya başladı. Musa Çağıran gibi 3-4 senedir önemli işler yapan ismin adı bile anılmıyor.
-Hem 8, hem 10 numara oynar.
-Sözleşmesi 2021 yılında biteceği için Alanya elinden çıkarmak ister. Bu sene Sivas'ın düştüğü duruma düşmek istemez.
-Ömer Bayram sadece dinamizm ve fizik gücüyle bile belli bir fark yarattı. Salih Uçan gibi yetenek çok daha acayip işler yapar.

Özetlersek; Yerliye bu kadar ihtiyaç duyulan dönemde Salih Uçan ismi neden medyada hiç bir takıma yazılmıyor anlamıyorum.. Evet itibarı 4-5 senedir yaptıklarıyla ciddi anlamda düştü ama bu sene gerçekten iyi oynadığı düşünüyorum. Ozan Tufan'da ciddi anlamda bitmiş durumdaydı bu sene tekrar Milli takımın ve Fener'in 11'ine girdi. Salih'te artık olgun dönemine girdi. Ben cüzi bir bonservis ve maaşa gelirse mutlu olurum açıkçası.

bana yillar evvel bir soru sormuştun.
salih ucan gsye yakismaz mı diyee

20210628_201313.jpg

bu sefer bilemedin..! her zaman hakli olamazzın...
yetenekli mi? belki ama asla Galatasaray formasini giyecek kadar iyi olmadi.

al bu kalemide iddiaa bayinden çalmıştım senin olsun

Allah korumuş seni bizden. Seni beleş almayıp Berkan’ı her kim bize kazandırdıysa Allah razı olsun ondan da.

Anladın mı şimdi üstün zekalı herif neden yabancı futbolcu istiyor insanlar?

Üst Alt