Samir Nasri Galatasaray'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samir Nasri Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer doğruysa hayırlı olsun ama bu yönetim neden hep ölmüş bitmiş topçuların peşinde onu anlamadım Belhanda, Nasri nedir abi koy oraya zımba gibi zıpır bitane adamı Sneijder varken Nasriyi oynatmam orda ha eğer kanat için düşünüyorlarsa onu bilemem ama orda da ne kadar verim vereceği meçhul.

Kaliteli ayaklar sorunlu dönemden geçmezse zaten önlerinden geçemeyiz mali ve manevi anlamda.
Kaliteli ve formda oyuncular bayern city ve saire gibi takımlarda top koşturuyor zaten.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Sneijderi mumla aratır. Bi kere biz Sneijderi göndereceksek tempolu birini almamız lazım Nasri bu profile uyan bi oyuncu değil. Kondüsyon ve form olarak bitik durumdaydı bu sezon. İkincisi Sneijderin yüksek maaşından kurtulup benzer kalitede bi oyuncuyu uygun maaşla almak gerekir. Nasri buna da uygun bi adam değil çünkü yıllık ücreti en az Sneijder kadardır.

Kısacası Nasri gelecekse Sneijder kesinlikle gitmesin derim ben

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Böyle bir futbolcunun transferine milyon eu'lar dökmeyi planlamak bile Galatasaray yönetiminin neden derhal istifa etmesi gerektiğinin kanıtıdır.
Oyuncu problemli, performanssız, fiziken kötü, istikrarsız, dikiş tuttursa sakatlanır...
Nasri adı büyük kendisi bitik bir futbolcu. Aynı Pandev gibi. Üstelik ödenecek bonservis de 10 milyon eu'dan aşağı olmayacaktır. Umarım Fenerbahçe'nin veya Beşiktaş'ın Galatasaray'a atacağı transfer çalımının özesi olur.

Orta saha oynamak için mücadele gücü ve devamlılığı yetersiz kalacaktır. Kanat için düşünülüyorsa çok daha düşük bedelle Lens var mis gibi. Genç de değil. Hiç olumlu bakmıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt