Samir Nasri Galatasaray'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samir Nasri Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sneijder tarzinda biryermizde patlayacak bir topcu. Umarim emre troll yapiyordur.
Abi forum modu başlık açıp milleti trollerse bu forumun çivisi çıkar, küfür kıyamet kimseye hakim olamazsın. Varsa bir bildiği duyumunu söylesin iyi ya da kötü, yok trolluyorsa şimdiden söylesin biz de ona göre konuşalım. Normalde konuşacak bir şey de yoktu aslında 13 milyon euroyu verecek takım yok memlekette şu an ama bizim bilmediğimiz bir detay vardır onu bilemem.

yalan cikma ihtimali yüksek simdiden buna hazirlayin kendinizi bence
bizim verdigim duyumlar disinda baska kisilere güvenmemeniz konusunda güzel bir örnek olacak bu

Foruma bugün giremedim , inşallah bir transfer haberi vardır diye söylenirken bu haberi gördüm. Ne kadar sevindim anlatamam , nası büyük güç katacaktır Galatasaray'a.

Ne zaman gelecekmiş İstanbul'a , havalimaninda karşılamak isterim Emre Arslan

Çok güvenilir kaynağımdan aldığım kesin bilgi arkadaşlar, Nasri camiamıza hayırlı olsun. Transfer hafta içi resmen açıklanacakmış.

Umarım kaynağın sağlamdır Emre, yoksa o kaynağına jilet darbeleri vururum.

hqdefault.jpg

ibra için de aynı bu tarz haberler yapıldı. bazıları trollüyor bazıları da maalesef inanıyor. başlık sahibi de maalesef inanan kitleden .nasri'nin güncel piyasa değerini karşılamamız mümkün değil. zaten gelmez de .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt