Şamp. Ligi B Grubu | Beşiktaş 1 - 2 CSKA Moskova | 8 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi B Grubu | Beşiktaş 1 - 2 CSKA Moskova | 8 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi B Grubu | Beşiktaş 1 - 2 CSKA Moskova | 8 Aralık | Maç Sonucu

Kendi adıma futbol oynamaya çalışan bir ekip turu geçtiği ve maçı kazandığı için sevindim. Hatta wolfsburgun yerine cska'nın devam etmesi daha da mutlu etti beni. Rus takımlarına sempati duymaya başlamıştım zaten. Ama adamlar gerçekten birşeyler oynamaya çalışıyor. 5 stoper 3 ön libero ile kendi sahasında kazanmak zorunda olduğu bir maça çıkan takımın kazanması ya da yola devam etmesi hiç doğru olmazdı. Onun dışında Ernst bence çok şişirilen bir oyuncu. Evet iyi bir adam ama beşiktaş orta sahası o kadar kalabalık ki yaptığı top kayıpları ve ezdiği toplar hiç göze batmıyor. Benim dikkatimi çekiyor tabii. Bir de aldığı topların %60'ını kaybeden yanlış görmediysem toplam 26 pas yapan(yarısı olumlu=13) topla çok oynayan Krasic yere göğe konamıyor. Arda'ya pas yapmıyorsun, topla çok oynuyorsun diyenler aldığı topların hepsini kendi kullanmaya çalışan ve yarısını kaybeden, topu topu 10 isabetli pas yapabilen bir adamı uçuruyor. Neden? Gol attı diye mi? Bİr de karşısındakinin i. üzülmez olduğunu belirtelim. Geçen sene inönüdeki maçta Arda i.üzülmez-ekrem dağlı kanadı sadece ilk yarıda ne hale düşürmüştü hatırlatmak isterim...

Ernst'i ve Ferrari'yi çok çok çok çok çok çok çok çok çok abartıyorsunuz. Ernst deyim yerindeyse "kazma" olarak nitelendirilen futbolculardan, çünkü azıcık yeteneği varsa, bunu sahaya 10 pozisyondan 2'sinde yansıtabiliyor. Bence kesinlikle işe yaramaz bir oyuncu. Kaliteli takımlara karşı sahada yok. Ferrari ise -bizde olsa- kesinlikle fark yaratamayacak bir adam. İkisinide gerçekten hiç ama hiç beğenmiyorum. Beşiktaş'ta beğendiğim 2 adam var, birtanesi Köybaşı, diğeride Tabata. (Ancak Tabata sadece yetenekli, takım durduğu zaman maçı çevirebileceğine pek inanasım gelmiyor şu an...) Diğer, Bobo, Ekrem vs.. bunlar futbolcu mu ? Lütfen.... Lütfen...........................................................

Denizli'ye gelince, Denizli'nin nasıl bir hoca olduğunu hepimiz biliyoruz zaten... :eek:

Ernst çünkü çok kaliteli oyuncu ve ben böyle bir ortasahaya hasretim!

UEFA'dan bir yetkili açıklama yaptı CSKA ihraç edilmeyecek diye.Oynadığı oyunlada zaten haketmemişti.

Yazık şampiyonlar liginin yüz karası ülkemde zirveye oynuyor.

Bu arada ilker yasin ve rıdvan dilmen beşiktaşla resmen dalga geçtiler. Hele ilker yasin cska yüklenirken "Veeee, aaaahhh" şeklinde kaçan gollere üzülüp Beşiktaş pozisyonları savuşturulmadan önce "Aman, Aman..." tepkileri verdi. Hele bir de bıyıkaltı gülüşüyle beraber "Kartal kanatlarıyla uçar" demesi son noktayı koydu. Bu kadar belli edildiğini hiç görmemiştim. Bir de rıdvanın rüştü esprisi vardı ama o güzel değildi pek. "Ellerinden öpüyorum Rüştü. Ama sadece ellerinden hihihi"

Sanli Sarialioglu döktürüyor yine bjk, fb ve Bizim kadromuzu ayni tutuyor angut

cska ya eze eze yenildiler diyorki suanda avrupada iyi oynyacak, avrupa takimlarina kafa tutacak takimimiz yok diyor

bunlari kim koyuyor canl yayina ya :rolleyes:

Galatasaray bu gruptan cikardi en kötü ihtimal 2ci olarak

Kendini ve Türk Futbolunu rezil etmezdi bjk gibi

Avrupada herkes bjk yi köy takimi olarak biliyor

Bu arada ilker yasin ve rıdvan dilmen beşiktaşla resmen dalga geçtiler. Hele ilker yasin cska yüklenirken "Veeee, aaaahhh" şeklinde kaçan gollere üzülüp Beşiktaş pozisyonları savuşturulmadan önce "Aman, Aman..." tepkileri verdi. Hele bir de bıyıkaltı gülüşüyle beraber "Kartal kanatlarıyla uçar" demesi son noktayı koydu. Bu kadar belli edildiğini hiç görmemiştim. Bir de rıdvanın rüştü esprisi vardı ama o güzel değildi pek. "Ellerinden öpüyorum Rüştü. Ama sadece ellerinden hihihi"

Aynen renkdaş gol olmadan önce bi keyifsiz sunuyodu maçı Rıdvan gol yiyince bjk birden ses tonu yerine geldi bıyık altı gülmeye başladı espiriler yapmaya başladı. Birde denizliye gelelim sanırsam grup başlarında 6 puanla çıkarız diyodu bu gruptan :D 2. olanın puanı 10 3. nün bile 7 :D

Tello o golü yazsaydı şimdi bunları konuşuyor olmayacaktık.

Üst Alt