Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

robben fiorentina deplasmanında da jeneriklik goolle turu getirmişti, şimdi de jeneriklik goolüyle turu getirdi.

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

Zaten zorlaya zorlaya oynuyordu, biraz daha oynasa bacagi kopacakti.

Çıkarken hiç birşeyi yoktu,zaten Kırmızı kart sonrası çıkarttı.

Ayrıca sakat oldugu için çıkartsa bile ondan sonra bir kişiyi daha çıkartıp Berbatov'u alabilirdi.

Bu güneşe kar dayanmaz misali,ilerde top tutarak maçı kurtarabilirlerdi sadece

Manu'nun elenmesi kötü oldu. Yine bu kupayı son zamanlarda bana antipatik gelmeye başlayan Barcelona alacak. :(

güzel maçtı, Bayern'in elemeside güzel, antipatik manu'nun elenmeside ;)

İnter'i amma küçümseyen var. Kupayı kazanırlarsa da görelim sizleri.

Sonunda ingiliz futbolunun da altın dönemi sona ermiş oldu bu maçla..Alman takımları genel olarak yükselişte. İtalyanlar'dan bir tek İnter kaldı ki o da Mourinho sayesinde. Almanlar seneye daha fazla takımla buralara gelebilirler..

Barcelona-Bayern finali olur. Barcelona kazanır.

bayern alsında kupayı,bari avrupada bir takım domine etmesin kupayı,çocuklugumda daha güzeldi her sene farklı takım,bi porto monaco çıkardı bi leverkusen,psv sürekli yarı finaldeydi falan,özlemiyorum desem yalan olur

Bayern in solbeki neydi öyle maçı satsa o kadar kötü oynayamaz.

İzleyemedim maçı Manu elenmiş :yikes:

Van Gaal hoca moca değil, bana kimse masal anlatmasın.

Van Gaal mı? aman bize uzak dursun. ben dayanamam öyle rezil futbola.

ayrıca altyapıdan çıkarttığı adamları da bir tek ben göremiyorum herhalde. sadece Vejinovic izlediğim kadarıyla iyi bir oyuncu olabilir. ancak aziz Louis Van Gaal da onu oynatmıyor pek fazla. yani altyapıya önem vermiyor demektir bu.

Van Gaal eskiden iyi bir teknik direktördü evet. ancak günümüzdeki taktik ve sistemlerle arası iyi değil demek ki iyi oynamıyor takım. bi önceki sezon 11. olmuş bir takımdan pek farklı değil oynadıkları futbol. biraz şans ve büyüklerin kötü olmasıyla kendilerini 11 puan farkla lider buldular.

keşke doğru olsa. Aragones'ten farkı yok. hatta yıldız oyuncularla anlaşamayan bir adam. Alex'i, Carlos'u falan keser. defansta Can, Yasin. forvette İlhan Parlak'la maça çıkar. :ka05:

Paslı demir ısırıp , tetanoz olmuşsun Serhat.

071270673016.jpg

071270673003.jpg

Sporx

Üst Alt