Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

Van Gaal gayet guzel top oynatiyor, Ferguson hiyari gibi salt sonuca yonelik takim calistirmiyor. Hakeden turu gecti Hayri'nin yorumu budur.

Cevap: Şamp. Ligi Ç.Final İkinci Maç | M.United 3-2 B.Münih | B.Münih Yarı Finalde

071270673016.jpg

071270673003.jpg

Sporx

2 gol atan ve muhteşem oynayan Nani ile oyuna sonradan giren hamit aynı puanı almış :eek: Dünde messiye 4.7 puan vermişlerdi.Hıncalın tabiriyle İnanılır gibi değil..

Helal lan size. Savaşçı Alman Nazi Ruhu bu işte :D .

bu maclara aslinda bakmak istemem

cünkü pisklojim bozulur

bizim barislar falan topcu mu ?

Barça bu oyununu sürdürürse süpürmeye devam eder.

Bu sene Cl karadeniz fıkrası gibi oldu bir ispanyol bir fransız bir alman bir italyan ah bide temel olsaydı:D

ManU 'nun bu kadrosuyla kim olsa buraya gelirdi(!) Skibbe 'nin elinde olsaydı şu kdaro keşke(!) Ferguson gitmeli artık yeter.

Robben'e hayranım.

Manu'nun elenmesine bir futbolsever olarak uzuldum.

Mac cok hizli baslamisti. Ferguson'un Neville yerine " Genc Rafael " ile baslamayi terchis etmis idi. Scholes yerine ise " Gibson " sahada yer alan isim idi. Ve o Gibson supriz bir gol ile " isim supriz " Manchester'e 1-0 one geciren isim oldu. Manchester hizli oyununa aynen devam etti ve Nani harika " topuk " golu ile Manchester'e 2-0 one geciren isim oldu. Bir nevi Van Gaal'in cok ofansif bir kadro ile cikmasi bu sonuca gebe oldu. Rooney'in mac cikmasi ve 1 hafta da oynayabilmesi guzel olsada, oyunda sekmesi bir o kadar aci vericiydi.

Hele Van Buyten'in bilerek Rooney'in sakatlandigi yere mudahele etmesi ise sinir vericiydi. Valencia'nin " Batstuber'in " uzerinde topu atarak gecmesi ve yaptigi assist ile Nani'nin topu " ayak ici " ile aglara asmasi, bana " bir adam boyle ekarte edilir, bir gol ise bu denli rahat atilir dedirti ". Nani'nin golden sonra taklasi ise " ilginc " ve bir o kadar guzeldi. Ardindan Olic'in golu geldi Bayern adina. Carrick'in orda Olic'i tutacak olmadigi apacak ortada iken, Olic'te bu Manchester " defansina " tesekkur ederek duzgun bir vurus ile skoru 3-1'e getiren isim oldu. Manchester daha iyi oynayan takimdi " kotu aninda " yakalanarak golu yiyen takim oldu. Macin ikinci yarisinda ise, Ribery'nin sinsice " caylak " Rafael'in ustune oynamasi ile, " Rafael'in ise rakibini tutarak " gordugu kirmizi kart ile oyundan atilmasi, oyunun seyir zevkini degistirmisti.

Rooney'in sakat oynamasi, ve Rafael'in kirmizi kartindan sonra " O'shea'nin " yerine oyuna girmesi Manchester'in oyun planlarini alt ust etti. Ribery'nin kulandigi serbest vurus, Robben'in ayagina dustu, Robben ise " muthis bir vole " ile topu aglara gonderdi ve 3-2'e geldi skor. Robben'in golden sonraki surat ifadesi ise " ben ne yaptim yahu " gibisinden di, el harekti ise beni maziye goturdu. Hagi'nin " superkupa finalinde " Roberto Carlos'i topuke ile topu atip gecmesi ve el hareketi ile " obaaa " gibisinden tripleri muhtesem otesi idi " bir Galatasaray'linin gurur duyacagi bir kare ".

YouTube - HaGI VS carlos süperrrr cekim

Video'yu izledikten sonra, tekrar maca donmeme karari aldim :D

Bayern oyunu domine etti ve 3-2'yi koruyarak " yari finale ismini yazdiran takim oldu ".

Barcelona-Manchester finali, " Rooney-Messi " dunyanin en formda iki isminin kapismasi ise " bir baska bahara kaldi ". Barca'nin inter'e gectigi vakit " futbol yuvarlaktir, ama Barca'nin guzel futbolu ustune Messi faktorunu ekledigimiz vakit " Barca'nin gecmesi daha agir basiyor Iner'e gore. Barca'nin kupanin en buyuk favorisi diyebiliriz. ki " bir futbolsever " olarak Barca'nin kupayi ezeli rakibi " ebedi dostu :D " Madrid'in sahasinda almasini gormek isterim.

Gary Lineker:Top gider gelir Almanlar kazanır.

Abartıyor diyenler olabilir ama Robben bence kalıte olarak Messi´ye yakın bir oyuncu Ben öyle düşünüyorum İnanılmaz bir oyuncu gerçekten . Gerizekalı Perez Hollandalıları dağıtma merakı yüzünden dünyanın en iyi oyuncularından biri Robben´i ve dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biri Sneijder´i kaybetti.

Abartıyor diyenler olabilir ama Robben bence kalıte olarak Messi´ye yakın bir oyuncu Ben öyle düşünüyorum İnanılmaz bir oyuncu gerçekten . Gerizekalı Perez Hollandalıları dağıtma merakı yüzünden dünyanın en iyi oyuncularından biri Robben´i ve dünyanın en iyi orta saha oyuncularından biri Sneijder´i kaybetti.

hayır abartmıyosun bence robben messi ye yakın ve ronaldo kadar iyidir

:) O zaman Messi ile Robben Ronaldo'dan daha iyi bir topçu. Messi'nin daha iyi olduğunu dünya kabul etti. Takım arkadaşı Ramos bile En iyiye karşı oynayacağım dedi. Arsen Wenger, Messi Sanki playstation oynuyor dedi. Robben messiye yakın ise şayet, Ronaldo ile aynı kalite topçu. :)

:) O zaman Messi ile Robben Ronaldo'dan daha iyi bir topçu. Messi'nin daha iyi olduğunu dünya kabul etti. Takım arkadaşı Ramos bile En iyiye karşı oynayacağım dedi. Arsen Wenger, Messi Sanki playstation oynuyor dedi. Robben messiye yakın ise şayet, Ronaldo ile aynı kalite topçu. :)

öyle zaten madrid in robben i göndermesi tarihinin en büyük aptallıklarından biri,1-2 seneye geri almaya çalışırlarsa şaşırmam

Kesinlikle katılıyorum.Robben hakikaten inanılmaz bir futbolcu,bana göre dünyanın en iyi futbolcusudur Robben(Messi'nin dünyalı olduğunu düşünmüyorum).:asd:

:alkis:

Hayalim gerçek olacak gibi, finalde Bayern Munih - Barcelona ikilisini görmek istiyorum. Umarım öyle olur.

Üst Alt