Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | Devre Arası

Barca maçı almak istiyorsa dünya karması getirseniz vız gelir tırıs geçer

Adamlar makineye bağlamış çatır çatır

İlker Yasin:İniesta stoper bile oynuyor çok yetenekli oyuncu:)

Cevap: Şamp.Ligi F Grubu | Barcelona 2-0 İnter | 24 Kasım | İlk Yarı

Barca'nın karşısında kim "adam" olmuşki ? :bgking1:

chelsea.png

Arsenal ve Real Madridde yenebilir Barcayı tabi Realin savunması evlere şenlik olduğu için zor görünüyor biraz

Rıjkaard'la Guardiola arasında tek fark disiplin diyince Rıdvan sustu.B planı falan diyemedi.:DBu arada bizim oynadığımız futbolunn kralını oynayan Barca defanstan top çıkarırken 3-4 kere kaybetti.Bizim defansa saydıranlar bir daha düşünsün.(Bu arada İniesta stoper oynuyor mu ya?:D)

Interliler okul çocukları gibi
laugh.gif
Barcelona şiir yaa anasını satıyım 50 pas saydım
ohmyr.gif
smiley148.gif

Barcanın defansı kaç kere kaleciye döndü sayabildinizmi ben hatırlayamıyorumda hiç.Bizim defans olsa bu maçta en aza 50 kere leoya dönmüştü :D

Ulan bu Barcelona bir başka ya biz harbi boş yaşıyoruz!

Konuyu saptırmak adına değil ama, İniesta ters top atınca kral, Elano atınca oyuncu değil :)

Aha işte Daum'un dediği ''Mentalite'' farkı :asd:

Rıjkaard'la Guardiola arasında tek fark disiplin diyince Rıdvan sustu.B planı falan diyemedi.:DBu arada bizim oynadığımız futbolunn kralını oynayan Barca defanstan top çıkarırken 3-4 kere kaybetti.Bizim defansa saydıranlar bir daha düşünsün.(Bu arada İniesta stoper oynuyor mu ya?:D)

Bir Servet'i izlemek var,bir de Pique'yi ahh ulan ahh imreniyorum şu adamı her izleyişimde.

Yürü git Okan. :D 10 kişi savunma yaparak futbolu katlettiği maçtan bahsetmeyeceksin inşallah. :rolleyes: Real'e gelince, haftasonu tecavüz var olm. :D

büyük konuşma derim derbi sonuçta Barca favori olsada ben koyu bir Realliyim yıllardır takip ederim Reali Realin en iyi yılarında Barcanın kazandığı bir kaç maçı hatırlıyorum Real fark atacak dendiği maçları Zidaneli , Figo´lu , Ronaldo´lu efsane kadroya karşı galibiyetlerini

Futbol ve derbi bu Realle sallamak yerine 2 Dev çınarın karşılasmanın keyfini çıkarmak daha iyi olur ;)

Dünyanın en zeki oyuncuları Barcelona'da. Bu kadar pozisyon bilgisi yüksek oyuncular görmedim yahu. Atak yapıyorlar, dönen top bile yine Barca'nın ayağında oluyor.

Herifler aşmış anasını satayım...

Yemek kazandim tesekkür ederim Barcelona :D

Dünyanın en zeki oyuncuları Barcelona'da. Bu kadar pozisyon bilgisi yüksek oyuncular görmedim yahu. Atak yapıyorlar, dönen top bile yine Barca'nın ayağında oluyor.

Herifler aşmış anasını satayım...

Tüm organizasyonlar Xavi üstünden. Kilit oyuncu diyebiliriz. Messi'sizlik fazla etkilememiş:)

büyük konuşma derim derbi sonuçta Barca favori olsada ben koyu bir Realliyim yıllardır takip ederim Reali Realin en iyi yılarında Barcanın kazandığı bir kaç maçı hatırlıyorum Real fark atacak dendiği maçları Zidaneli , Figo´lu , Ronaldo´lu efsane kadroya karşı galibiyetlerini

Futbol ve derbi bu Realle sallamak yerine 2 Dev çınarın karşılasmanın keyfini çıkarmak daha iyi olur ;)

Yok la, şimdi yatma keyife meyife. Haftasonu neysek o. :D Bu iki takımın karşılaşması değilde Barca'nın futboluyla Real'i ezmesi benim gözlerime bir şevk verecek. Çünkü asıl futbolu Barcelona oynuyor. İş sadece yıldızlarda bitmez, bunu defalarca söyledim. Takım olgusunu kazanmanız gerek.

Anti Reallllll. :D

Üst Alt