Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbom


1306070530670338.jpgMuhtemelen yarın Fanatik- Fotomaç gibi gazeteler Fenerbahçe'nin posterini falan dağıtacaklardır. Ben size bir güzellik yapıp şimdiden vereyim dedim. Buyrun efendim, şampiyon kadroTabi bu kadronun kurulmasında Büyük Başkan, Aziz Yıldırım'ın büyük payı var. Başkan, ince eleyip sık dokuyarak, takımın ihtiyaçları doğrultusunda adeta nokta transferler yaptı ve geçen senenin son haftasında büyük bir çöküş yaşayan takımı adeta şaha kaldırdı.Taraftarıyla bütünleşen sarı-lacivertliler ikinci yarıda çok iyi bir performans sergileyerek transfer sezonunu kötü değerlendiren Trabzonspor'u önce yakaladı ardından da geçtiTebrikler Fenerbahçe, başarılarını Avrupa Arenasında da sürdürmen dileğiyleJBCimbom: 2010-2011 Şampiyonu Fenerbaçe ve Kadrosu
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB CimbomYalnız sistem oturmamış :) Bana kalırsa çift forvet olmalıydı ve forvette Cüneyt Çakır ile Fırat Aydunusa yer verilmeliydi. Netice olarak takımın en skorer oyuncuları onlar :)
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbomteknik direktör mahmut özgener

teknik direktör yardımcısı oğuz sarvan

amale axis yıldırım
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB CimbomGeçen defa uyarmıştım halbuki. Bu site bizim kurallarımıza uymuyor. Bizde link verecek her blogda GSC logo yada linki istiyoruz, kuralımız basit.Geçen defa bu konuda uyarıp konuyu kilitlemiştim, hala yapmaış üstelik yeni konu açmışsınız.Şimdikini kilitlemiyorum, lakin linki koyun.
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB CimbomCüneyt Cakir

Firat Aydinus

Bünyamin Gezerhaklari ödenmez. müthis oynadilar ama bir "Aleks" degil hicbirisi.
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB CimbomGeçen defa uyarmıştım halbuki. Bu site bizim kurallarımıza uymuyor. Bizde link verecek her blogda GSC logo yada linki istiyoruz, kuralımız basit.Geçen defa bu konuda uyarıp konuyu kilitlemiştim, hala yapmaış üstelik yeni konu açmışsınız.Şimdikini kilitlemiyorum, lakin linki koyun.Sen koy dersin de koymam mı ağabey ? :asd:
 
Cevap: Şampiyon Fenerbahçe'nin Posteri / JB Cimbomkonuyu hazırlayan arkadaş ALEKS'i unutmuş!2vv9op2.png
sivas 1 fener 1 iken bu pozisyona ofsayt bayrağı kaldıran Aleks taşçıoğlunu:)
 
Üst Alt