Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

ben bugün itibariyle bizim olacağımızı düşünüyorum. uzun zamandır çevirdiğimiz ilk maç oldu. ve güçlü takımlara karşı daha konsantrasyonu yüksek oynuyoruz. bjk nin 2-0 dan maç vermesi onlar için seriyi tersten başlatacak. biz de yeni bir seriyle şampiyon oluruz. ben bu maç çevirme işini hatay maçında bekliyordum ama göztepeyle oldu.

çarşamba günü belli olur. Yarın başak-fb, salı sivas-bjk ve çarşamba gs-ts

bu üç maç her şeyi bence belli edecek. Belki inanılmaz bir avantaj kazanacağız, belki de tamamen yarıştan kopacağız

eğer çarşamba günü gecesi istediğimiz avantajı yakalarsak ben bir şekilde ipi göğüsleriz diyorum. Çünkü son haftalarda gb,denizli bence bizim maça kadar düşer kesin. Deplasmandaki son 2 maç bu. İçeride son hafta malatya var. Bence onun durumu da belli olur

konya'da 2 hafta sonra tamamen kalmayı garantiler. Geriye sadece bjk içeride ve antalya deplasmanı kalıyor

esasında büyük avantajımız var

1 maç kazandık kaldı 7 maç. Bu sezon 8 maç üst üste kazandığımız bir seri var. Takıma geçen haftalardan dolayı her ne kadar inancım çok azalsa da bu maçtan sonra neden olmasın diyorum.

Bu 7 maçın biri beşiktaş ile, doğrudan 3 e düşürme şansımız var. Beşiktaşın da bu form durumuyla kalan maçlardan 1 tane daha kaybetmesi sürpriz olmaz. Biz adam gibi oynayalım bence bu iş olacak, yeter ki hepsini kazanalım artık.

Galatasaray : 80

Trabzonspor (1)
Antalyaspor (1)
Konyaspor (3)
Gençlerbirliği (3)
Beşiktaş (1)
Denizlispor (3)
Yeni Malatyaspor (3)

Beşiktaş : 84

Sivasspor (1)
Kayserispor (3)
Çaykur Rizespor (1)
Hatayspor (1)
Galatasaray (1)
Karagümrük (3)
Göztepe (3)

Fenerbahçe : 84

Kasımpaşa (3)
Alanyaspor (0)
Erzurumspor (3)
Ankaragücü (3)
Sivasspor (3)
Kayserispor (3)

İkili averajda Beşiktaş şampiyon oluyor bu senaryoya göre. Tabi bu normal şartlarda olan lig için tiyatro izlemediğimiz bir lig için hepinizin malumu buradan şampiyonluğu Beşiktaş'a koklatmazlar. Tabi biz içeride Beşiktaş'ı yenip Fenerbahçe'ye şampiyonluk da hediye edebiliriz ne de olsa ebedi dostumuz.

Trabzon maçını kazanırsak bjk maçı dışında diğer maçlar zor olmayacaktır

Ligi ikinci plana atmış kupa finaline konsantre olmuş düşüşteki antalya

Canını kurtarmış stressiz konya

Düşmesi kuvvetle muhtemel o maça kadar ümidi azalmış gençlerbirliği

Düşmesi şimdiden belli olan denizli

Son maç olan malatya son maçta feriştahı olsa vermeyiz

Yani çok büyük sakatlıklar kovidler hakem katliamları olmazsa bu beş maçı alırız yeter ki trabzonu yenelim bjk en az dört puan daha kaybedecek iki haftadır boş kalelere kaçan goller ve son dakika kaçan penaltıyla sıyıran fb de puanlar kaybedecek önemli olan bizim maçlarımızı almamız

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla bana sanki fb olacakmis gibi geliyor. Bugün net puan kaybi bekliyordum ama sansa bala aldilar maci. Heriflerin alanya maci haric fikstürü kek bundan sonra.

Fener ve bjk (bizim maç hariç) 6 maç maximum 13 puan alabileceklerini düşünüyorum.
Fener Sivas Alanya Ankaragücü. Bir Beraberlik bizi direk üzerine atar Altay da gitti Harun gol yedirir gibi.
Bjk Hayat Göztepe ve bizle oynayacak. Puan kaybı olmaması zor. Hatta Hatay yenerse şaşırmam bir sürü sakatlari var bjknin

Evdeki hesap çarşıya uymayabilir ama tek bir yol var bizim için 7-7... ya 7-7 ya GG...

Trabzon maçını aldık aldık alamadık mucizeler...

Herkes acaba ne yaparız nasıl oynar takım diye düşünüyor. Eğer Emre Akbaba Ömer Bayram Şener gibi futbolcuları sahada görmezsek sakatlık vs. Sıkıntı yasamazsak ve hoca doğru kadrolar ile çıkarsa fenerden de bjk den de daha iyi takımız ve neden olmasın. Zor ama imkansız değil. 8-8 de yaptık 6-6 yaptık 7-7 neden olmasın. Yeterki sahaya çıkan futbolcular savassin mücadeleyi bırakmasın. Ya mücadele ya GG...

Son düzenleme:
Fener olursa 9 ay komaya girmece
Deme öyle deme içim sıkılıyor valla
Ya fener olmasın diyorum aklima su bjkliler geliyor. Cidden tuhaf bir eziklikleri var. Sikeden kupa iade etmişler halen fi tarihinde bizim onlardan şampiyonluk çaldığımizi idda ederler.
Sonra bjk olmasın diyorum. Aklima şu ali koc denen... geliyor..
İki ucu b.. lu değnek. 7-7 başka çaremiz yok

Deme öyle deme içim sıkılıyor valla
Ya fener olmasın diyorum aklima su bjkliler geliyor. Cidden tuhaf bir eziklikleri var. Sikeden kupa iade etmişler halen fi tarihinde bizim onlardan şampiyonluk çaldığımizi idda ederler.
Sonra bjk olmasın diyorum. Aklima şu ali koc denen... geliyor..
İki ucu b.. lu değnek. 7-7 başka çaremiz yok
Aynen öyle...Bakalım biz 7/7 yapalım da illaki takılacaklar diye umuyorum çünkü çoğu maçları küme düşme hattındaki takimlar :// Bir beraberlik almaları bile yeterli bizim için, averaj üstünlüğümüz de var.Şu ts maçını atlatsak çok güzel havaya gireceğiz

Üst Alt