Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu.. - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu..

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht-Sivasspor

En kolay kurayı çektiler,fakat yine de elenecekler orası ayrı tabii.

Bu turu geçsinler,sonraki turda Bülo'nun yüz ifadesini çok merak ediyorum.

Başarılar Sivasspor..

şanslı bir kura, dişine göre Sivasın..sonraki turu geçemeyecekleri aşikar, lakin bunu geçerlerse uefa gruplarına direk katılmayı garantileyecekler, o yönden çok önemli..

Zor maç..

Bu arada umarım Sivasspor çekememezliğimize en kısa zamanda son veririz, şu turu geçsin de Sivas 234 yer, kesin geçemez vs gibi konuşan arkadaşlarımızın hepsi mor olsun..

Çok istiyorum :)

Başarılar Sivasspor..

şanslı bir kura, dişine göre Sivasın..sonraki turu geçemeyecekleri aşikar, lakin bunu geçerlerse uefa gruplarına direk katılmayı garantileyecekler, o yönden çok önemli..

Zor maç..

Bu arada umarım Sivasspor çekememezliğimize en kısa zamanda son veririz, şu turu geçsin de Sivas 234 yer, kesin geçemez vs gibi konuşan arkadaşlarımızın hepsi mor olsun..

Çok istiyorum :)

Hahahah cekemedigimiz takima bak zuhahaha gercekten cok guldum bu lafa.Sivasi cok seviyosan TUT!

Dua etsinler ki Anderlecht çıktı.

Panathinaikos veya Anderlecht çıkar ise bir nebze şanslarının olabileceklerini söylemiştdim. Kaseden, Sivas adına çıkabilecek en uygun takım çıktı. Artık bunu değerlendirmeye baksınlar.

Bu turu geçsinler, Playoff'da karşılarına Arsenal çıksın isterim.

Geçen sene Bülent, Wenger'e aklınca sallıyordu. Sağlam bir ders alır.

Başabaş bi mücadele olacağını düşünüyorum. Hazırlık maçlarında aldıkları kötü sonuçlar ve sergiledikleri futbolun asla ölçü olmadığı kanaatindeyim. Lucesculu Beşikaş şampiyon olduğu ve Uefada çeyrek final oynadığı 100. yılı öncesinde, Sivasspor'a benzer derecede kötü bir kamp geçirmiş hatta Aek ya 5-0 gibi bir sonuçla yenilmişti. Hatırlatayım dedim

Bu arada başlık yanlış yazılmış. 2. ön eleme turu olmalı.

Az önce PSV ile oynadıkları hazırlık maçı yarıda kaldı :D O kadar sert oynuyorlardıki hakem kartları çıkarmasa en az 3 PSV'li sezonu kapatacak duruma gelebilirdi.Neymiş hakem Anderlecht taraftarıymışta, PSV sempatizanıymışta,geçin bu ayakarı önce insan gibi oynayın futbolu.Orası avrupa TSL'de olduğu gibi yaptığınız çirkefliklere göz yuman hakemler bulamazsınız...

Bülent Uygun:''Avrupa bizden korksun,hedefimiz final''

Anderlecht nispeten daha kolay. Fakat Sivasspor'un hazırlık maçlarında top oynayan rakiplere karşı ne hale geldiğini gördük. Eh benim tahminim ilk maç iyi bir sonuç alırlarsa. Yani orada gol atarlarsa geçebilirler turu. Fakat zor. Hakikaten zor.

Sivas'ın işi çok zor.Bu futbolla kazanmaları imkansız.Ancak iman gücüyle bir süpriz yaparlar:D.

Üst Alt