Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu.. - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu..

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht-Sivasspor

2 maçtada gollü beraberlikler bekliyorum kim kendi sahasında daha az gol yiyip berabere kalırsa o tur atlar gibime geliyor.Sivas bence gücünden hiçbirşey kaybetmedi.

Bütün kalbimiz seninle SİVAS;),şu Anderlechti yende ARSENAL ile bi eşleş bakalım:D:D:D:D:D:D:D

2 maçtada gollü beraberlikler bekliyorum kim kendi sahasında daha az gol yiyip berabere kalırsa o tur atlar gibime geliyor.Sivas bence gücünden hiçbirşey kaybetmedi.

gollu olursa beraber olmaz bence. Ayrıca Fark yiyeceklerini düşünüyorum...

bülent uygun ne demişti zamanında.!!

Biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz

demekki 1.nci maçta 5 yediklerine göre 2.nci maçta 7 yiyecekler...

Şimdi Bülo 5 yiyecek maçtan sonra yorumu ;

5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz. 8 yeriz 10 yeriz 9 yemeyiz...

maçtan sonra gazete fark yiyen sivas yorumu

-an"terletti"ler sivası

Gidebildikleri yere kadar gitsinler.Bu işlerden çok anlamam ama bu sene türk takımları avrupada basarılı olursa belki seneye 3 takım CL'ye gider :)

Gidebildikleri yere kadar gitsinler.Bu işlerden çok anlamam ama bu sene türk takımları avrupada basarılı olursa belki seneye 3 takım CL'ye gider :)

Bülent Uygun denen adam olduğu sürece gidebildikleri yer inşallah Bank Asya olur. Ayrı mesele bu turu geçebileceklerini hiç zannetmiyorum.

Açıkçası Beşiktaştan da hiç umutlu değilim. Umarın iyi bir gruba düşerler ve toplayabildikleri kadar çok puan toplarlar ama ne yazıkki ülke puanına sadece Avrupa Liginde mücadele edecek 3 takım katkı yapabilir gibi geliyor bana.

Sivas dışında (Fener dahil) Avrupa kupalarında mücadele edecek bütün takımlarımıza başarılar dilerim.

Deplasmandaki maçın 2-0 veya 3-0, Sivas'taki maçın da 1-0 (Anderlecht) veya 1-1 olacağını tahmin ediyorum. Umarım Sivas bir sürpriz yapar :) Elenirse de elenmesi 2 beraberlikle deplasman golünden olsun da ülkeye katkıları olsun :)

Bülent Uygun denen adam olduğu sürece gidebildikleri yer inşallah Bank Asya olur. Ayrı mesele bu turu geçebileceklerini hiç zannetmiyorum.

Açıkçası Beşiktaştan da hiç umutlu değilim. Umarın iyi bir gruba düşerler ve toplayabildikleri kadar çok puan toplarlar ama ne yazıkki ülke puanına sadece Avrupa Liginde mücadele edecek 3 takım katkı yapabilir gibi geliyor bana.

Sivas dışında (Fener dahil) Avrupa kupalarında mücadele edecek bütün takımlarımıza başarılar dilerim.

umarım bu arkadaşımızın yazmış olduğu bu mesaj, antu.com ve forzabesiktas.com'daki bazı fanatiklere kapak olmuştur. Galatasaray ile ilgili her konuda ağır hakaretlere varan nitelemeler yapan bu kişilerde azıcık utanma duygusu var ise, bundan sonra klavyenin tuşlarına basarken 2 kere düşünürler!

PS: ben -Bülent Uygun'a rağmen- Sivas'ın Avrupada başarılı olmasını istiyorum; ama pek umudum yok..

Bazen direk elensin diyorum, bazende gruplara ciksin ezilsin istiyorum.

Ama direk elense daha bi güzel olur herhalde.

Eziledur be bilo.

Üst Alt