Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu.. - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht 5-0 Sivasspor| Bülent sözünü tuttu..

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Turu | Anderlecht-Sivasspor

Bilica-Balili-Tum-Sylla gibi oyuncuları sattılar.

Yasin-Agbetu-Mbemba-Ersen Martin'i aldılar.

Bence geçen seneden daha kötü bir kadrosu var Sivas'ın..

Petkovic

Abdurrahman-Yasin-Sedat-Hayrettin

Mbemba

Erman Musa

Sezer

M.Yıldız Agbetu(Ersen)

sivas anderlechti geçemez

geçen sene sivastan çok ümitliydim ama kolay bi rakibi zorla elediler sonra da bragaya elendiler...

anderlechtin adı sivası elemeye yeter...

zaten sivasspor'a su bulent uygun denen capsiz adamdan dolayi bir turlu isinamiyorum. dunyayi ben yarattim havalarinda etrafa sahte bir erkeklik taslayan, fatih terim'in iki boy kucugu (hikmet karaman da bir boy ufagi elbette). her neyse, sirf su adama olan sinirimden dolayi sivasspor'u destekleyemiyorum. bir yanda aykut kocaman, diger yanda bulent uygun. ufakken maclara gittigimde severdim bir de bulent uygun'u, utaniyorum simdi gercekten.

anderlecht 2-0 sivasspor

sivasspor 1-1 anderlecht

Sen biraz farkli fenerlilerdensin galiba. Ilk defa biloyu sevmeyen bir fenerli görüyorum.

Hepte size calisiyor aslinda. Galatasaraya ve besiktasa arada laf sokma cürretini kendinde buluyor ama fenere sesi hic cikmiyor.

Sen biraz farkli fenerlilerdensin galiba. Ilk defa biloyu sevmeyen bir fenerli görüyorum.

Hepte size calisiyor aslinda. Galatasaraya ve besiktasa arada laf sokma cürretini kendinde buluyor ama fenere sesi hic cikmiyor.

5 yerim, 7 yerim, 9 da yerim ama asla 6 veya 8 yemem sözlerindeki 6 manchester united karşında yenilen fenerbahçe'ye göndermeydi ama bütün herkes galatasaray'a ithaf ettiğini düşündü.

Bu tabiki benim yorumum :)

Burda bahsettiği avrupa 'da sivas'ın ne yapacağı üzerine verilmiş bir cevap olduğu için 8 Bjksa 6 da Fb'dir diye yorum yapmıştım.

ne sivası ne de bülent uygunu sevmiyorum. elensinler ki daha büyük hezimetler görmesinler. insallah bu sene ligde kümüde kalmaya oynarlar o bülent serefsizide sezon sonunu görmeden kovulur. (bunlar tamamen benim görüşlerim kusura bakmayın)

Ben sanmiyorum bilo fenere laf söylesin.

O anca bize be besiktasa hafiften laf dürter.

Söyle biraz düsünsek arastirsak daha hakkimizda söyledigi baska seylerde buluruz.

Ama fener hakkinda bulamazsin.

Ben sanmiyorum bilo fenere laf söylesin.

O anca bize be besiktasa hafiften laf dürter.

Söyle biraz düsünsek arastirsak daha hakkimizda söyledigi baska seylerde buluruz.

Ama fener hakkinda bulamazsin.

Daha çok laf söylediği hatta kızını bile kullanarak bize laf söylettiği su götürmez gerçek.

Fener'e bizim gibi laf söyleyemez çünkü ilerde kendini FB teknik direktörü olarak görüyor.Dolaylı yollardan ediyor bunu iyi yapıyor.

Dediğim gibi yıllardır Fenerbahçelilerden 6 yı o kadar duyduk ki Bülent uygun bu sözünü de bize söylemiş zannettik:)

Kendisi zaten 5 yerim 7 yerim 6 yemem 8 yemem demisti. 7 den kasti bizim feneri yendigimiz 7-0 lik mac, 5 de kendi yedikleri, 6 da fenerin bizi yendigi mac eh 8 de malum hangisi oldugu. O yüzden ben sizin gibi düsünmüyorum. Bize dedigine eminim :)

Daha gecen günde Ardamiza dil uzatiyordu zaten bu bilo.

Mehmet yildizi galatasaray bitirdi simdi aynisi Ardada olacak felan gibi seyler diyordu yanilmiyorsam.

Biliyorum okudum haberi.

Bülent Uygun zaten cin olmadan adam çarpmaya kalktığı için bu kadar kişi tarafından antipatik bulunuyor.

Sadece işini yapsa konuşmasa ya da konuşmayı bilse su an bir çok kişi sivasspor'u desteklerdi. Büyük konuşarak Büyük Adam olunmuyor.Eninde sonunda anlayacak ama iş işten geçmiş olacak.

Temennim bu senede avrupadada ligdede cuvallamasi. Insallah cuvallar.

Hele birde Arsenal ile sampiyonlar liginde eslesse ne kadar güzel olurdu :))

wenger'i TD olarak görmeyen açıklamalar yapmıştı değil mi ,yoksa yanılıyor muyum?

Gelsin bizi yensin gibi birseyler söylemisti, meydan okumustu Wengere.

Üst Alt