Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Son

Yan hakem çok kötüydü.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Son

Mustafa Denizli Şampiyonlar Ligi kariyerindeki ilk puanını aldı:D

salak Wolfsburg...

Tabata bu maç başlasa Besiktas kazanırmış bu arada...

0 rekorunu kıramayacaklarına sevindim.bundan sonrakı maçlarda besiktasın rakiplerine başarılar

Ah be Beşiktaş! 3 puan alsaydın ülke puanı adına pek leziz olacaktı.

denizli tarih yazdi bu aksam

:m26: :m26: :m26: :m26:

Ş.L de bu gece de saçma ötesi skorlar oldu :D Yarın Uefa'da da olmaz inşallah.

Mustafa Denizli kendi rekoruna doğru tekrar koşuyordu ama olmadı.

Mustafa denizli den tarihe bir imza. Wolfsburg fatihi.

Mustafa Denizli hoca moca değil. Sen nasıl bir adamsın ya Wolsburg 60. dk. da oyundan tamamen düşmüş senin Ekrem sahada hiç yok. Tabata - Serdar Özkan gibi araya kaçan çalım artan şut atan adamları dk 85 de oyuna alıyorsun rakip 10 kişi kalır kalmaz alsana bari.

Eğer Galatasaray şu takıma 5 den aşağı atıp gelse inanın kızardım.

Bu kadar olmaz ya kaç tane kaçırdı tırsık çıktılar. fener bile bu kadar korkak oynamıyor.

1 puana üzülceksiniz.

Bu maç kazanılamadıysa tek suçlu Denizlidir. 1 puan önemli ama 3 puan alsalardı büyük avantaj yakalayacaklardı. rakipleriyle içerde oynayacak. İddiasız manuya gideceklerdi. Büyük şansı kaçırdılar.

Vallaha berabere demiştim :D fazlasını beklemek bjk nin bu haliyle rüya ama gerçek olabilirdi oda olmadı

Beşiktaş 1 puana hiç sevinmesin, Mustafa Denizli sevinsin. 9.maçında puan alabildi ancak. rakip on kişi kalmış ve son yarım saatte pozisyonlar bulmuşsun, atamıyorsun.

Lan spiker rezil etti mustafa denizliyi.. :asd:

hay başlayayım ben starın yaptığı şampiyonlar ligi programına.wolfsburg-beşiktaş maçı var orada 10 dakika önce bağlanıyolar maç bitiyo 10 dakika konuşup yayını bitiriyorlar.nerde o eski şampiyonlar ligi programları.önceden 1 saat önceden bağlanıp konuklar olurdu maç değerlendirmesi yapılırdı maçtan sonra yorumlar yapılıp oyuncularla röportaj yapılırdı,tartışmalı pozisyonlar değerlendirilirdi.beşiktaş'lılar nasıl hiç tepki göstermiyolar anlamış değilim.ben bile Galatasaray'lı olmama rağmen yaptıklarına sinirleniyorum.maç hakkında bilgiler olsun yorumlar olsun yapsınlar bişeyler yayıncı kuruluş olarak sadece maçı göstermekle bitmiyo herşey.son yıllarda yaptıkları baştan savma yayınla ve d-smart olayının da işin içine girmesiyle birlikte adeta içine ettiler zevkimizin.almıyoruz ulan işte d-smart.g...nüzü de yırtsanız almayacaz.

beşiktaş'ı tebrik ediyorum ancak wolfsburg 10 kişi kaldıktan sonra hücum futbolunu daha fazla düşünselerdi 3 puanla dönebilirlerdi.istanbul'da beşiktaş wolfsburg'u yener şimdiden söyleyeyim.

Yalnız neden Galatasaray maçından bahsetmedi hangi kanal veriyor?

Üst Alt