Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | Maç Sonu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | İkinci

Ulan o kadar laf ettiler ama gene en iyi adam Rüştü.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | B Grubu | VfL Wolfsburg 0-0 Beşiktaş JK | 21 Ekim | İkinci

Yuh be Dzeko bugun kaç tane kaçırdı adam

Bugun Guizayı andırdı bana

tello nun aklı maçta değil ne yaptığını bilmiyor

Digiturk bangır bangır TNT de maçları seyredebileceksiniz diye yayın yapıyor, bu Ertem sadece D*Smart diyor. Aslını bilen varmı acaba?

iddaada verdim Wolsburga sinir etmesinler beni :D

sağlam bi para cezası alırlar bence

ceza sahasına ortadan başka pozisyona girme numarası yok wolfsburg'un.son derece sıradan bir taktikle oynuyorlar.geçen sene alışık oldukları hızlı futbolu bu sene nedense pek kullanmıyorlar.savunmanın arkasına atılacak derin toplarla grafite-dzeko gibi süratli adamlara pozisyon hazırlayabilirler.beşiktaş'ın katı savunma yapacağı zaten belliydi ancak topu sürekli havaya kaldırarak oynayan wolfsburg'da onların ekmeğine yağ sürüyor.sivok-ferrari gibi hava toplarında etkili olan ikiliye karşı sürekli havadan oynamak biraz saçma.yerden oynayıp oyunu hızlandırırlarsa golü bulurlar.martins girerse eğer iyi işler yapabilir.

Üst Alt