Şampiyonlar Ligi - G Grubu | 5. Hafta | Fenerbahçe 1-2 Porto | 25 Kasım - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi - G Grubu | 5. Hafta | Fenerbahçe 1-2 Porto | 25 Kasım

Aragones git bu takımdan git artık git insanda biraz utanma olur git artık.Git artık ciğerimizi yaktın git artık ne durumlara düştük.Yazıklar olsun.Senden gelecek başarıyı istemiyorum git artık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

demeden gecemem‚ padisahim cok yasa‚ yedekte bekleyen adam burak‚ onbir oynayan emre‚ bunlar yeni transfer‚ hangi akla hizmet? guiza da kezman´in kotu mu kotu kopyasi. alex olsam ben de kuserim ben de oynamam.

ugur ve gokhan´in cabasina yazik‚ carlos da cok icten oynadi‚ deivid ve alex´i tanimak imkansiz. tesekkurler kazim. of volkan of.

o bizim canımız ciğerimiz...Uğur u da unutmayalım yanlız...

bakınız burak yeni girdi adı duyulmadı...YAZIK‚ bu oyuncuyu kim aldıysa vallahide billahide ÇOK yazık...

avrupa çilesi bitti‚bi an önce lig çilesi de bitse de rahatlasak...en azından yeni sezon ‚yeni heyecan...

:D:D

vay anasını yine yenildik..

Fenerbahçe 90 dk tek kale mükemmel baskılı oynadı ama talihsiz goller yenildi :))) istatiktikler ebakın 18 şut var!!!

şutların 17 tanesi kaleyi tutmadığı gibi genelde 40 metre gerisinden ve taç gibi açılarna şutlar :))

işin gerçeği adamlar feneri sallamadan tıkır tıkır oynadı gollerini attı yendi.

Bizim afedersiiniz mal skibbe şu taktiği veremedi fenere 3 forvet çıkıp saldırmasana gerke yok ver topu oynasın sonucu olmayan bir takım gelsin üstüne 2-3 uzun top at döşe gitsin..

Porto - Arsenal - Kayseri herkes üstünden geçti fenerin yaa..

eğer Kiew UEFa ya gitmek isterse gider 3-6 arası sallar Fenere ama yok ŞL den sonra gereksiz derse Fener belki gider. kısaca Fenerbahçe UEFa konusunda etkisiz eleman saygılar.

Üst Alt