Şampiyonlar Ligi - G Grubu | 5. Hafta | Fenerbahçe 1-2 Porto | 25 Kasım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi - G Grubu | 5. Hafta | Fenerbahçe 1-2 Porto | 25 Kasım

Göz göre göre gitti 1-2

Göz göre göre gitti 1-2

Porto'nun taktiğini herkes biliyordu. Önce defans yapacak, sonra vuracaktı. Ama Dede önlem almayınca 3 puan bağıra bağıra kaçtı.

“Dört bir” yanı hüzün sardı Kadıköy’de dün gece! Emre Belözoğlu’nun yerine Colin Kazım girdi 46’da ve Aragones son maçlarda denediği sisteme geçti. Josico’nun yanına Alex geldi, Deivid ise Güiza’nın yanına. 4-4-2’ye dönüldü. Ama iş işten geçmişti. Çünkü Ferreira taktiği oturtmuştu bile! Aragones uyudu!...

Peki devreye kadar Emre Fenerbahçe’ye ne kattı, ya da değişik versiyonuyla formayı giydiğinden beri tek hareketi varsa Aragones söylesin! Yani bu kadar beklemenin alemi nedir “Dede”? Elde var sıfır... Fenerbahçe kaleyi bulan ilk şutunu 45. dakikada attı ve 12 şutta 1’i tuttururken rakip 9 şutun 4’ünde isabeti sağladı. Ve bu şutlardan değil ama Volkan’ın hediyeleriyle, Lisandro’nun varyeteleriyle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı.

Carlos, Gökhan, Güiza, Edu hep dışarı vurdu, akıllar durdu. Halbuki maça güzel başlamıştı Fenerbahçe! İlk 10 dakika taraftarlar sahada coştular. Ama Porto’nun kontratak taktiği tuttu, defansı kalabalık tutup Aragones’in torunlarına fırsat vermediler. Ferreira’nın maç öncesi “En ateşli taraftar 10 dakika bağırır” sözü de efsaneleşmiş oldu. Porto’nun taktiği çok açıktı. Defans yapıp kontratakla vuracaklardı. Sokaktaki çocuk biliyordu!

Futbol bu, Hulk’un Volkan’dan aşırtamadığı pozisyon dönüm noktası oldu. Colin 63’te uzaktan vurdu ve top rakibi çarparak kaleye girdi: 1-2.

Deivid’i sağdan forvete alan Aragones maçın sonunda Burak’ı alıp Deivid’i çıkardı. Burak de Emre gibi Avrupa yıldızı olsa gerek! Neyse, geçmiş olsun.

Neler geçti, bu da geçer!

Cüneyt Karakaya

Kaynak : Fanatik

Göz göre göre gitti 1-2

Porto'nun taktiğini herkes biliyordu. Önce defans yapacak, sonra vuracaktı. Ama Dede önlem almayınca 3 puan bağıra bağıra kaçtı.

“Dört bir” yanı hüzün sardı Kadıköy’de dün gece! Emre Belözoğlu’nun yerine Colin Kazım girdi 46’da ve Aragones son maçlarda denediği sisteme geçti. Josico’nun yanına Alex geldi, Deivid ise Güiza’nın yanına. 4-4-2’ye dönüldü. Ama iş işten geçmişti. Çünkü Ferreira taktiği oturtmuştu bile! Aragones uyudu!...

Peki devreye kadar Emre Fenerbahçe’ye ne kattı, ya da değişik versiyonuyla formayı giydiğinden beri tek hareketi varsa Aragones söylesin! Yani bu kadar beklemenin alemi nedir “Dede”? Elde var sıfır... Fenerbahçe kaleyi bulan ilk şutunu 45. dakikada attı ve 12 şutta 1’i tuttururken rakip 9 şutun 4’ünde isabeti sağladı. Ve bu şutlardan değil ama Volkan’ın hediyeleriyle, Lisandro’nun varyeteleriyle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı.

Carlos, Gökhan, Güiza, Edu hep dışarı vurdu, akıllar durdu. Halbuki maça güzel başlamıştı Fenerbahçe! İlk 10 dakika taraftarlar sahada coştular. Ama Porto’nun kontratak taktiği tuttu, defansı kalabalık tutup Aragones’in torunlarına fırsat vermediler. Ferreira’nın maç öncesi “En ateşli taraftar 10 dakika bağırır” sözü de efsaneleşmiş oldu. Porto’nun taktiği çok açıktı. Defans yapıp kontratakla vuracaklardı. Sokaktaki çocuk biliyordu!

Futbol bu, Hulk’un Volkan’dan aşırtamadığı pozisyon dönüm noktası oldu. Colin 63’te uzaktan vurdu ve top rakibi çarparak kaleye girdi: 1-2.

Deivid’i sağdan forvete alan Aragones maçın sonunda Burak’ı alıp Deivid’i çıkardı. Burak de Emre gibi Avrupa yıldızı olsa gerek! Neyse, geçmiş olsun.

Neler geçti, bu da geçer!

Cüneyt Karakaya

Kaynak : Fanatik

ah cuneyt karakaya ah sene basında partızan macı oncesı bır yazını okumustum bu yazını okuyunca aklıma geldı fenerı cl de ceyrek fınal de gormustun o zaman sımdı dede ye neler demıssın o cok ovdugun dede ye......

yalaka medya

Ahahahha Antuda açılan konuya bakın :D Yerlerdeyim ben:D

(90+2) ve (87) Kader Ağlarını Örüyor..Kadıköy Bizi İstiyor....

Kiev kendi evinde 1-0 öndeyken 90+2 de gol yiyor... Maçı kaybediyor. 0 Puan alıyor...

Arsenal yedeklerinin yedekleriyle Londrada 87 de gol atıyor... Kiev yine 0 puan alıyor... 89 da en önemli futbolcusu "Olexandr Aliyev" kırmızı kart görüyor bizim maçta oynayamıyor...

Sanki bişey bizi kadıköy finaline sürüklüyor... UEFA ya kaldıktan sonra yapılacak 3 takviye bizi inanılmaza götürür...

Sanırım Feyonordun yaptığını yapıp kendi evimizde kupayı kaldıracağız...

HİÇ BİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR....

SADECE İZLEYİN....

Ama nedense pek inanan yok buna :D

Adamlar uefa finaline inanılmaz diyorlar. Biri söylesin şunlara illa final izlemek istiyorsanız Galatasaray'ın Dvdlerini alabilirsiniz. Denizde kum, bizde kupa finali.

90+2) ve (87) Kader Ağlarını Örüyor..Kadıköy Bizi İstiyor....

Kiev kendi evinde 1-0 öndeyken 90+2 de gol yiyor... Maçı kaybediyor. 0 Puan alıyor...

Arsenal yedeklerinin yedekleriyle Londrada 87 de gol atıyor... Kiev yine 0 puan alıyor... 89 da en önemli futbolcusu "Olexandr Aliyev" kırmızı kart görüyor bizim maçta oynayamıyor...

Sanki bişey bizi kadıköy finaline sürüklüyor... UEFA ya kaldıktan sonra yapılacak 3 takviye bizi inanılmaza götürür...

Sanırım Feyonordun yaptığını yapıp kendi evimizde kupayı kaldıracağız...

HİÇ BİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR....

SADECE İZLEYİN....

bunu yazan angut com lu üye!! Bu oyunla Kiew i yenmeyi üstelük -15 gibi karlı puslu havada mı bekliyor ?? sen ki İstanbul da 50 bin kişi önünde bu adamlara 1 tane pozisyon bulamamışsın... Şimdi adamlar sana bunu yar ederler mi?? Kiew UEFA yı istemez ve umursamazsa fenere yatarsa o zaman sen bu futbolla UEFA da Milan - Schalke - Sevilla - Valenci gibi takımları yenmeyi mi umuyorsun?? UEFA Finali bu sene ŞL kadar zor olacak aşırı iyi takımlar var.

Bu da gerçekleri gören bir fenerlinin açtığı konu :)

buraya yazıyorum.... bu takım uefa ya da havlu atar..

dün akşamdan sonra benim inancım kalmadı. Ben ki hiç inancını yitirmeyen adamdım... Helal olsun Güizaya‚ alexe‚ volkana‚

zaten inancı olmayan 9 kişi var iken sahada bizim inanmamızın hiç bir anlamı kalmıyor...

Kiev ne yapar ne eder kendi sahasında yener bizi.

biz ki 55.000 taraftarımızın önünde bu sene sadece 1 puan alabildiysek görünen köy kılavuz istemiyor...

işte buraya yazıyorum kimse ümitlenmesin hayale kapılmasın uefa finali için heveslenmesin...

yok öyle 90+2 ydi 87 ydi felan filan bunlar hurafe den öteye gitmiyor...

onun için kimse boşuna heveslenip ümitlenip sonra hayalkırıklığına ugramasın..

Onlar PROFESYONEL FUTBOLCU 2 si hariç...

Not : o akşam yine seyredeceğim FenerBAhçemi ama hiçbir beklentim olmadan...

Mesajı Gönderen: Jai

Ben ümitli bir Allah´ın kuluna rastlayamadım zaten.

hala iyimser olanlarımız var da ondan yazma gereği duydum

helal olsun çekenler var acaba dün akşam hangi maçı seyrettik diye düşünerek yazdım.

hala kadıköyde final diyenler var

hala güiza şöyleydi böyleydi diyenler var

hala saha da hiç olmayan alexin geride oynatıldığını söyleyenler var

hala yok devid çıkarken yavaş çıkmış diyenler var

hala semih olsaydı diyenler var (bu takım semih olmayınca hiçbir işe yaramıyormu yahu)

hala volkan hatalı diyenler var hatalarını savunanlar var.

hala Carlosun ismiyle geçmiş futboluyla yaşayanlar var

hala bunca zaman bir kere iyi oynamış (4-1 lik gs maçı) josicodan medet umanlar var

hala Hocanın ne kadar iyi bir td lik bilgisine sahip olduğunu!!! göremeyenler var

Türk Basını: Yeni Prensimiz Fenerbahçe

Galatasray: Benim öyle bir oğlum yok!

Bir şey mi demiştiniz?

Ayrıca, Kiev'e kendi sahasında; buzlu zeminde, 1 puan da yetiyor.

Alex, Lugano, Edu gibi sıcak hava futbolunu even oyuncuları düşünürsek...

UEFA mı, Milan var daha :D

Üst Alt