GSC Anket - Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Finale Çıkmak mı UEFA’da Finale Çıkmak mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Şampiyonlar Ligi’nde Çeyrek Finale Çıkmak mı UEFA’da Finale Çıkmak mı?

Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükselmek mi UEFA Avrupa Ligi’de Finale Yükselmek mi?

• Kullanılan toplam oy
    95
UEFA Ligine gitmek iyi mi bilmiyorum. Bu sene kesinlikle şampiyon olmalıyız. Aynı anda ikisini de başaracak bir kadro genişliğimiz var mı bilmiyorum.

kopenhag'ın çıktığı grupta bayern'in insafıyla avrupa ligine kalmak hiç hoş olmadı. yoksa baştan beri tercihim bu yöndeydi ama bugün takımın hali hüsran yarattı. uefa'da kolay olmayacak.

Biz şu an finale çıkamayız. Setimiz neredeyse hiç yok, oyun kurucumuz da yok zaten.

Her takıma karşı kapanıp kontra oynayacaksak bilemem nereye kadar gideriz.

UEFA Ligine gitmek iyi mi bilmiyorum. Bu sene kesinlikle şampiyon olmalıyız. Aynı anda ikisini de başaracak bir kadro genişliğimiz var mı bilmiyorum.

Geçen biri söylüyordu, jesus geçen sene şey demis, ancak küçük takımlar haftada 1 maç oynar. Çok doğru bir laf, essek yükü ile maaş veriyoruz, oynayacaklar, boey nasıl oynuyorsa bunlar da oynayacak

Eşleştiğimizi rakibi ve devre arasını bir görmek lazım. İyi kura ve doğru bir iki hamle ile belki ilerleyebiliriz. Ama kolay değil, en azından final hedefi çok uzak şimdilik.

Üst Alt