Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar ucuz yirttigimiz bir kez daha resmedilmis.

Dow9Q8lW4AAS590

Bein sports un sampiyonlar ligi kanal sistemini tam anlamadim

Simdi maclarin hepsi sporun yildizi ve bunu kapsayan kanallarda bu tamam . Sanirim bundan sonra da boyle olacak .

Yalniz , su an tv de sampiyonlar ligi maclari salonda izleniyorken "ayni anda" cep telefonu aplikasyonundan ornegin city macini acabiliyorum ama juventusu acamiyorum

Once acaba iceride de juventus maci mi acik diye baktim , sebep o degilmis . Hangi kanal acik olursa olsun eger juventus macini cep telinden acmak istiyorsam tv dekini kapatiyor

Ama diger 5 sampiyonlar ligi macindan hangisini istersem isteyim tv de de ne acik olursa olsun , cepten de acabiliyorum

Juventus macinin bein 1 kanalinda olmasindan kaynakli bir sey mi bu ?

Gecenin pek dikkat çekmeyen maçlarından birini seyrettim baştan sona; Ajax-Benfica maçı. Bence gecenin en zevkli, en tempolu, en kıran kırana geçen ve sonu en dramatik biten maçı oldu. Benfica taraftarının bu gece neler hissettiğini gayet iyi anlayabiliyorum çünkü aynı duyguları biz de Porto'ya 1-0 kaybettiğimiz maçtan sonra yaşamıştık. Maç Premier Lig temposunda oynandı. Topu Ajax kalesinin önünde görüyorsun, sonra 30 saniye sonra bir bakıyorsun top Benfica kalesi önünde. Her iki takımın da kaçırdığı veya kalecilerin kurtardığı en az 6-7 pozisyon var. Benfica deplasmanda oynamasına rağmen müthiş mücadele etti, neler kaçırdılar neler. Son günlerde ismi bizimle anılan Seferoviç takımın en etkili oyuncularından biriydi. Ajax, maç boyu Ziyech, Dolberg ve Tadiç ile etkili oldu genelde. Golü ise geçen maç Bayern Münih'e gol atan 1997 doğumlu Mazroui attı. Adamlar genç menç oynatıyor devler liginde. Biz ise hala önce pişsin, kıvama gelsin, maya tutsun, kıl tüy işler peşindeyiz. Zaten adam akıllı futbolcu da yetiştiremiyoruz. Ben bu maçı tercih ettiğim için pişman değilim. Gayet keyif aldım ama keşke berabere bitseydi. Hem devler ligi havuzuna para akardı hem de adil bir sonuç olurdu

bugün yine iddaa tarafından marizlendim dostlar :(
juve-manu var x
şaktar-mancity ms2 +
ajax-benfica üst x
real-plzen ms1 x

:( yeter artık bırakamıyorum da :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt