Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 253 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecenin pek dikkat çekmeyen maçlarından birini seyrettim baştan sona; Ajax-Benfica maçı. Bence gecenin en zevkli, en tempolu, en kıran kırana geçen ve sonu en dramatik biten maçı oldu. Benfica taraftarının bu gece neler hissettiğini gayet iyi anlayabiliyorum çünkü aynı duyguları biz de Porto'ya 1-0 kaybettiğimiz maçtan sonra yaşamıştık. Maç Premier Lig temposunda oynandı. Topu Ajax kalesinin önünde görüyorsun, sonra 30 saniye sonra bir bakıyorsun top Benfica kalesi önünde. Her iki takımın da kaçırdığı veya kalecilerin kurtardığı en az 6-7 pozisyon var. Benfica deplasmanda oynamasına rağmen müthiş mücadele etti, neler kaçırdılar neler. Son günlerde ismi bizimle anılan Seferoviç takımın en etkili oyuncularından biriydi. Ajax, maç boyu Ziyech, Dolberg ve Tadiç ile etkili oldu genelde. Golü ise geçen maç Bayern Münih'e gol atan 1997 doğumlu Mazroui attı. Adamlar genç menç oynatıyor devler liginde. Biz ise hala önce pişsin, kıvama gelsin, maya tutsun, kıl tüy işler peşindeyiz. Zaten adam akıllı futbolcu da yetiştiremiyoruz. Ben bu maçı tercih ettiğim için pişman değilim. Gayet keyif aldım ama keşke berabere bitseydi. Hem devler ligi havuzuna para akardı hem de adil bir sonuç olurdu
Bende idaa oynadığım için bu maça izledim 90 dakikasını. Gerçi izlediğim Hollanda kanalı bu yayın işini çok iyi yapmıyor ki goler veyahut çok büyük posisyonlar olduğu vakit diğer maçlara geçti anlık bir şekilde.

Posisyonlar hariç Ajax maçında kaldılar Yayın olarak ama. Çok beğendiğim yayın formatı açıkçası. Baya sevkli geçti maç kesinlikle.

DqP8oltW4AE6U1O.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt