Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 307 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de direk gözünün önünde olmus foul.

Yuh yani. Eskiden Avrupa da farkli Türkiye de farkli düdük caliyor diye savunulurdu Cücü, sanirim Avrupa da da sicip batiriyor artik.

Bende iddia ediyorum övülen Salzburg'un hocasını getirelim,hatta aynı kadroyu verelim eline aynı sistemi oynatamaz

Buranın havası bambaşka öyle orada ki gibi rahat kafayla çalışamıyorsun psikolojik etmenler korkunç

bu konuda linç yeme ihtimaline karşın birşey söyleyip kenara çekileceğim

adem için de senin içinde başkaları için de geçerli

burda kötü olan bir atmosferden bahsediyorsunuz kısmen haklı olarak ama savunduğunuz kişilerin de bu atmosferin yaratıcı parçalarından biri olduğunu göremiyorsunuz

yani o atmosfer niye var çünkü aktörleri aynı bizde de başkalarında da

yani o başarılar da bu atmosferin içinde olanlar

ben size atmosferi değiştirmeyi öneriyorum

belki salzburg hocası gelecek galatasaray şampiyon olamayacak bu mümkün ama o dediğin atmosferin olmaması için bir gedik açılacak

maçı kaybetmemek için taktik değiştirecek başarılı olacak veya olmayacak ama saha kenarında gerginlik çıkarmayacak sürekli

belki carvajal bjk ile şenol kadar başarılı olamayacak ama adam rakip takımın kareografisine gülebilecek her maç sonu ağlamayacak

advocat ve tudor medyaya ayna tutacak yalakalık beklemeyecek

hiddink adam gibi çıkıp almanyanın arkasından belçikanın önünde ikincilik bu takımın gerçek gücünü gösterir diyecek ayak yapmayacak

perreira aykut gibi yandaş gazetecilere bilgi sızdırmayacak

toschack gelecek balici reale nihatı sociedada taşıyacak

taktik tekniğin yanında böyle bir eleştirim de var

yeri gelmişken söyleyim dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt