Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çakırın çaldığı penaltı konuşulmamış herhalde hiç şimdi özetleri izliyorum da kornerden, yakın mesafe rakibin kafasından gelen top savunmacının kapalı eline gelmiş ve penaltı çalmış, bu penaltı mı?

Bayağı sürpriz sonuçlar var ancak Lille hayal kırıklığı şu an.

Dünkü maçlara güzelce baktım. Biz kendi sorunlarımızla baş ediyoruz ama Avrupa'da kimsenin oyunu oturmamış ya da yeterince versatile değil. Ajax net skorla gözükse de Lille inanılmaz pozisyonlar kaçırmış. Leipzig deplasmanda eksik Benfica'yı safi oyuncu kalitesiyle alt edebilmiş. Hele yazın Chelsea'yle hazırlık maçını izlediğim Salzburg Genk'i rakibin korkunç savunması ve yoğun ön baskısıyla yenmiş. Salzburg göze hoş gelen top oynasa da aynı zamanda günün oyunu için haddinden fazla da risk alıyorlar. ŞL'de savunmadan topla verimli çıkan 32 takımın en az 25'i Salzburg'a çok büyük sıkıntılar yaşatır. Ki bunu biraz beceren Chelsea de hazırlık maçında gol olup yağmıştı zaten Salzburg'a. En derli toplu gördüğüm takım Barca'yı elinden kaçıran Dortmund oldu. Haftasonu Leverkusen maçında takımında top tutmak ve aynı Salzburg gibi haddinden fazla önde basmaktan başka bir şey bilmeyen Peter Bosz'u rezil eden Lucien Favre hocamız Barca'yı da bilhassa 2. yarıdaki oyunuyla rezil rüsva etmiş. Alba'nın çıkması da Barca'yı iyice geri itti ama kaçan penaltı dahil Dortmund'un bir 45'te 5-6 net pozisyona girmesi de nasıl bir potansiyel olduklarının ispatı. Bu sene Pulisic'i kaybetmelerine rağmen Brandt, Hazard ve özellikle Hummels eklemeleriyle çok daha winner bir takıma dönüşmüşler. Sağlıklı kalabilirlerse geçen yıl Ajax'ın, Tottenham'ın yaptığı sürprizin benzeri bu yıl Dortmund'dan gelebilir. Dediğim gibi her takımın eksikleri, bazılarının ise oyunlarında büyük riskleri var.

oly tottenhamı baya zorlamış diye okudum

zagreb de atalantaya salladı iki tane

lokomotif deplasmanda leverkusene 2 tane sallamış

oly tottenhamı baya zorlamış diye okudum

zagreb de atalantaya salladı iki tane

lokomotif deplasmanda leverkusene 2 tane sallamış
temposu düsük diye skrteli begenmeyip yollayan atalanta deplasmanda hemen 3 tane yemis.

fenerin en iyi stoperi, savunmayi toparlayan adam skrtel diyorlardi. iste skrtel savunma lideri olursa anca 6.olursun fener gibi :D

Deplasmanda sürpriz diyebileceğimiz bir Lokomotif Moskova var onun haricinde gördüğünüz üzere ev sahibi takımlar önde

Siz daha beğenmeyin skoru 1 pts ile başlamak muazzam oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt